Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:09:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - септември 2014 г.  (Прочетена 87972 пъти)
 
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #195 -: септември 19, 2014, 21:13:10 »

като каза известна и професионална, се сетих за покер играта  girl_wink
недей казвай, да не си навлечеш неприятности
Приятен уикенд дами, мен ме чака дълга разходка утре  give_rose
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 19, 2014, 22:19:18 »

Момичета, много благодаря за коментарите smile Много сте мили give_rose Само трябва да си намеря подобен воал, но ако може по-евтин. На този не му видях цената, но подобния на него ( само че с бродерия ) беше 130лв, а ми се вижда малко много smile

AliTia, бързо да се опваря малкия.
mariola85, сега ми стана интересно коя е играта, че моя мъж е запален геймър, ама няма да питам, че да не си навлечеш неприятности.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #197 -: септември 20, 2014, 09:20:47 »

Miele, воалите по начало са си скъпи, а ако имат бродерия съвсем...

Мариолка, вашата работа е мечтата на моя мъж като запален геймър. Да не говорим как съм ходила по гейм шоповете да му правя приордър на игри, с токчетата, накифлена, страшна картинка съм била smile

Свекърва, Наде, благодаря за окуражителните думи! То аз по принцип не се притеснявам толкова от самото ми връщане на работа, нито за организацията ми, така или иначе на годинка ще тръгне на ясла, но на 5 месеца и половина ми се струва толкова малък...искаше ми се поне още 2-3 месеца да се гледаме.

Стига с мойте драми, пожелавам ви хубав уикенд, мен може да ме огрее един шопинг евентуално smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #198 -: септември 22, 2014, 08:22:25 »

Добро утро! Как сте, дами?
Вчера сестра ми се прибра от бригада в Америка. Ама без подаръци  lol - багажа й загубен.  beating

Черпя и с кафе и ви чакам на приказка в края на тридневния уикенд.



П.П. Не стига, че сумати хора около мен се омъжват или са бременни (а аз още чакам вече не съвсем търпеливо!), ама отварям сайта на "Блясък" и всички новини са такива - Мила Кунис е бременна, Камерън Диаз, Бионсе, Лив Тайлър, Кейт Мидълтън, Алиша Кийс, Ева Мендес родила преди няколко дни... Това ми действа абсолютно побъркващо, колкото и зле да изглежда.
« Последна редакция: септември 22, 2014, 08:32:16 от nadelina88 » Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 22, 2014, 09:28:46 »

Добро утро и честит празник на всички!!!

Аз тези дни съм малко болна, но все още ме държи само хрема и леко зачервено гърло. Рядко се разминавам само с това, да се надявам този път да е изключение. Поне малкия за сега е добре и не дава признаци да се разболява. Ръчичките вече са много по- добре. Мехлемчето, което ми пратиха е наистина чудодейно. За 2 дни почни всички ранички се обелиха от само себе си, кожата омекна и стана равна навсякъде. Мирише много приятно или поне на мен много ми харесва миризмата на тамян и пчелен восък smile

Неделинка, а има ли признаци скоро да се случи случката? Аз мойто момче си го пришпорих, не ми се чакаше сам да се сети blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: септември 22, 2014, 09:34:07 »

Здравейте и Честит Празник!

Миналата седмица ви изоставих малко, защото моето Панде реши да си вземе отпуска и по цял ден се мотахме на работата ми. Е, докато се приберат децата, след това той им помагаше по математика, а аз по другите предмети. Даже беше изумил учителя по математика с едно решение  Wink Имам и ново наблюдение от миналата седмица - не е толкова лошо, че като бяхме ученички, баща ми винаги гледаше новини докато вечеряме. Така неща от рода на премиер, президент, правителсто, парламент и какви са те в различните държави съм ги била научила без да си давам зор. А моето служебно момиче сега има един предмет подобен на... тия дето си сменят имената при нас - етика и право, свят и личност и т.н., и по този предмет учат такива работи, а за нея това са толкова абстрактни понятия, та само обяснявам ли обяснявам.

AliTia, пожелавам бързо възстановяване на Дани heart

mariola85, много ми харесва прическата ти  good

Miele, честита рокля

nadelina88, и аз може би малко го пришпорих мойто Панде, един вид поех инициативата. Даже го бъзика:" Ти пък как можа да се дадеш толкова млад"  blum

svekarva, аз съм ЗА пътуването  good

А днес Пандето ми е рибарче, стискайте палци да хване нещо  good
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 22, 2014, 09:47:23 »

Добро утро smile
Честит празник, мили дами smile

AliTia, да се оправяш бързичко и дано само с това се разминеш smile

Панде, стискам палци твоето Панде да хване нещо днес, въпреки гадното време. Много сладко ми звучи как помагате на децата с домашните. Много е готино, браво, не са ,много хората които го правят smile

nadelina88, както казаха другите момичета, не можеш ли да го пришпориш малко твоя. Седнете поговорете и така нататък. Стискам палци да се похвалиш скоро smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #202 -: септември 22, 2014, 10:11:35 »

AliTia, браво на мехлема. Много се радвам, че ръчичките вече са добре. И в тази връзка ние като правихме кухнята наскоро си сложихме фурната ниско, хич не ми е минало през ума за подобни опасности като твоята, а може би е трябвало. Никога вече да не ви се случват!  heart

pandapanda, и на мен са ми много трудни тези премиер, правителство, президент... И уж си мисля, че ги знам, ама няма да се включа уверено в разговор на тази тема и да взема отношение. И успех на риболовеца.

MieleCoffe

А иначе за пришпорването - да не мислите, че си стоя кротко, всеки ден му пиля на главата. Реакция естествено има и е съгласен с мен и е ясно, че сме се избрали, ама не организирам сватба. Не му спестявам нищо от емоциите си, тормозя го тотално. И съм сигурна, че си го заслужава. На 26 съм със 7-годишна връзка, която си е "просто гаджета".  angry
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #203 -: септември 22, 2014, 10:28:11 »

Добър ден!

Мен днес ми е много хубаво, брей трети почивен ден! Раздавам го домакински от сутрин, закуска направих, и са съм приготвила патладжаните амам балайди ще готвя ( не знам как точно се пише на бг туй е на мк )

AliTia радвам се че минават ръчичките, аз на ММ споделих вашата сага, и той веднага избра най-скъпата фурна с 4 стъкла да не става белята някой ден, че и при нас ще е долу фурната. Иначе аз вчера пък се изгорих от пуканки т.е под отвора излизаше пара и са имам огромен мехур на пръста

Панде радвам се че писа и че сте добре

nadelina88 била съм 3 години на твоето място, ревех всеки път когато във фейса някой се беше сгодил. Душата през носа му извадих за този пръстен ( т.е и свекито беше го изтромозила да купува вече че ще яде бой) сватбата ми беше цялата изпланирана даже и ресторанта избран преди пръстена. Ама каквo да ги правим стискаш зъби и мрънкаш това е, все някой ден ще се накани smile
« Последна редакция: септември 22, 2014, 10:49:06 от mariola85 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: септември 22, 2014, 10:40:18 »

Miele, то при мен е и задължение по работа все пак, но тъй като на мен винаги са ми помагали в къщи с домашните, ако е имало нужда, за мен това е нормално.

nadelina88, знам, че и преди сме ти го казвали, но и ти когато най-малко очакваш, ще почнеш да организираш сватба. Аз си подстригах бретон и след две седмици решихме да се оженим, та допоследно се чудех дали ще ми порастне достатъчно косата, за да стане прическата Wink

mariola85 и аз уж домакинствам, ама реших и към форума да намина, ама става, че котлона от един час се кисне и сам няма да се изтърка lol
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #205 -: септември 22, 2014, 12:46:23 »

Ммдааа Наделина, мъжете определено чакат най неудобният момент за да зададат дългоочакваният от нас въпрос...
При мен се беше получило почти като при Панди, тъкмо се бях подстригала къса коса, как да не те хване яд...
Иначе май аз съм единствената която не чакаше сватба, дойде в последствие
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: септември 22, 2014, 15:32:42 »

Това с бретона явно го правят нарочно. И при мен беше така. Тамън се постригах и оп... pardon beating

Да ви призная, аз съм вече на обратното мнение- не бих го юркала втори път. Малко помъдрях май и всеки тр да бъде оставен на мира, да реши нещата, ако не ще- мъже по света бол.  smile
И аз ревях при всеки годеж, на всяка сватба. Ма сега нещо не се трогвам особено. smile
Поздрави на всички дами smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #207 -: септември 22, 2014, 15:57:37 »

nadelina88 режи бързо бретона или косата, са си спомних че и аз моята бая я урязах преди предложението  good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #208 -: септември 23, 2014, 07:31:45 »

Добро утро. След 2 часа тръгвам за работа, трябва да се настроя, че втората седмица вече трябва и да се учи! А ми е трудничко още да хвана тази вълна.
Следобяда да отивам да режа бретона, а?! Може и да не е съвпадение връзката между подстригването и предложението. Може да сте били уникални с новите прически и мъжете ви да са останали без дъх - "Щом тя се променя - трябва да променя и статуса й на необвързана".  heart Да сте променили психическата му нагласа - дали е било напрежение, безпокойство, превъзбуда или спокойствие, е дало резултат.

Желая ви лек и успешен ден! И успешна работна седмица!

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 23, 2014, 08:10:58 »

Добро утро и от мен!

На мен вече наистина ми замириса на есен autumn Обичам го този сезон, ама сега с малката хала в къщи ще ми се спре тока. Милото все към вратата гледа и вика "ади" smile Ще трябва да свикваме да стоим в къщи, че като гледам прогнозите за зимата, чака ни ледников период. Дано грешат метеоролозите, че и поскъпването на тока ще ни се отрази на джоба.

Хубав ден ви пожелавам и много усмивки за сметка на мрачното време give_rose
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines