Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:49:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - септември 2014 г.  (Прочетена 88141 пъти)
 
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #180 -: септември 19, 2014, 08:38:33 »

Мариола, аз миналата година така с ечемик, търках със злато какво ли не го правих и ставаше по зле, окото напълно се затвори, отидох в поликлиниката и ми изписаха мехлем да слагам в окото, мина за 3 дни, тъкмо навреме за шофирането обратно.
Така че не чакай, ами отиди да те прегледат
Честито на всички именници на патерички
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 19, 2014, 08:43:02 »

Добро утро smile


Аз вчера почивах и беше един страхотен ден. С кумата и едната шаферка ходихме до сватбения център и намерих рокляТА pardon Много съм щастлива и след малко ще ходя да я капарирам и после на работа. Невероятно щастлива съм smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 19, 2014, 08:54:45 »

Добро утро!

Ние се излюпихме рано рано, че тати ни помага за превръзките и отново съм недоспала. Дани обаче взима вече 2-ра доза сън smile Днес ни очаква доста натоварена програма и се мобилизирам с кафенце и закуска. Кафенцето от Miele, закуската от мен blum



П.П. Честито за роклята, Miele Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #183 -: септември 19, 2014, 10:11:20 »

МММММММ, вкусотийки!
Miele, честита рокля! Щом вече и тя е намерена, няма мърдане....ще се омъжваш! Wink
mariola85, как е, набъбва ли? Wink Да си вържеш едно синьо мънисто, че като те гледам какъв сладур си с черно-бяло, малко ти е ечемик heart heart heart
Аз продължавам с моя шекспиров въпрос "Да пътувам или да не пътувам?", който вече е усложнен с покана от другия син да им гостувам и после заедно с него да летим за дипломирането на малкия. Само ровичкам за билети.....Както и да го глася, няма пътуване за там, по- кратко от 22 часа през декември.Все е с големи престои при прекачването. Уж нашите ще правят полети през пролетта от София, това също ме спира.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #184 -: септември 19, 2014, 10:36:24 »

хей стига с това сладко брее!

Свекс, ами не набъбва, спадна ми май, ма много нерви имах последните седмици и времето променливо, направих си промивки с лайка и спадна, няма нищо, имам брояница с Богородица на ръката тя ми стига  Wink иначе за снимкиите мерсиии  heart те са стари от след морето с малко загар съм за туй съм привлИкателна хаххаах give_rose

Пътувай, ама що сама? А ТМ? Него нема ли да го взимате? Иначе как да го гледаш точно в този период билетите поскъпват всяка секунда така че резервирай бързо и майната му! Ти на коя дата се пенсионираше?

Миеле роклята много хубава видях я в другата темичка да ти е честита! give_rose

AliTia как са ръчичките? минават ли? с какво ги мажете, не си спомням дали можеше върху изгоряло но аз белези нямам от влаченето на телето заради жълтия кантарион ( такъв потопен в олио и седял 40 дни в него) а и много бързо минават ранички от него.
« Последна редакция: септември 19, 2014, 10:38:03 от mariola85 » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #185 -: септември 19, 2014, 10:46:47 »

Добро утро и от мен smile

Али, направо като прочетох за случката с Дани, изтръпнах, представям си вие как сте се притеснили sad Целувки на малкия изследовател на фурни и да оздравяват бързо ръчичките!

Миеле, поздравления за роклята give_rose

Маролка, с теб сме на ечемичена вълна, у нас мъжът ми е с полузатворено око от 3 дно, но взе да отминава. Постоянно прави компреси с лайка или невен, май те му помогнаха.

Свекърва, ето, писано ти е да попътуваш малко Wink хич не се чуди smile

Аз много се дразня на себе си. Остава ми малко повече от месец вкъщи и вместо да го използвам пълноценно, постоянно си мисля как ще трябва да се върна на работа, как ще свикна, как ще свикне човечето и най-вече как ще го оставя толкова мъничък. Знам, че няма много какво да се направи и всички ще свикнем и може би драматизирам, но пък може би щеше да е по-ненормално, ако не се притеснявах pardon

Приятен петък, момичета!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 19, 2014, 11:13:00 »

Мариолка, раничките започнаха да хващат коричка, а там където бяха само мехури е почти зараснало. За сега правим промивки с разтвора, който ни изписа хирурга и пръскаме с Пантенол. Като се изхрани кожата започваме да налагаме компреси от билки, които днес една позната ще ми прати по Еконт. Бабата е помагала на много деца с изгаряния и от близки знам, че си разбира от тези неща. Даже и пари не е взела като е чула, че е за малко дете angel
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #187 -: септември 19, 2014, 11:24:07 »

Alleksia, когато и да се върнеш на работа и когато и да го оставиш, даже чак ученик като стане, пак ще ти е притеснено...Не мисля, че има майка, готова да се раздели с детето си, дори и за няколко часа. Децата по- лесно свикват, ние само си представяме ужасии. Определено няма да ти е лесно, нито физически, нито психически  heart heart heart Мисли си, че просто ще станеш по- организирана, че раздялата има и положителни страни, че отново ще контактуваш с възрастни хора, ще можеш да се смееш за по- различни от бебешките неща...
mariola85, по няколко причини не пътуваме двамата. Първо са финансовите, второ - майка ми и котката. Доскоро леля ми се справяше и идваше да спи вкъщи, но и е все по- трудно, тя самата е на 85г. Пък и между нас казано, ще трябва да мисля и за него, защото е по- зле с английския от мен. Аз като видя зор и минавам на немски, все някой ме разбира. Надявам се и да помогна ако не с друго, то поне с готвенето, гладенето и кърпенето Wink. Ще се пенсионирам на 31-ви декември, от 01.01.2015 съм "айляк" Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #188 -: септември 19, 2014, 11:54:23 »

svekarva човек ще каже че нямаш снаха ( на брат ти жената) , ама хайде да не ти бъркам в раната, те нали са все още тук не заминаха за Германия?

малии колко яко 01.01 айлак, егаси кефа, форума ще гръмне smile

Пандето къде са губи?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #189 -: септември 19, 2014, 13:08:47 »

Уф, тука е, ама и тяхната хич не е лесна. Малкият е огън и пламък, не яде и нещо се е разкекерчил и все е със сополи. На снахата ще и махат сливиците на стари години следващата седмица и хубаво, че има сестра, та тя ще поеме малко от работата и вкъщи. Брат ми е само по дежурства и работи на две места + кабинет...Абе, не е за млад човек работа да се грижи за възрастна свекърва. Ако живеехме заедно, по-става. Ама сме в двата края на града. Хехе, ти пък що все гледаш да го уредиш земляка си да пътува? Може да ми излезне късмета някъде по самолетите и да се върна с малък кореец, да ми върши домакинската работа Wink.
Който ще ражда, да ражда, ще идвам да ви гледам децата след 01.01 good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #190 -: септември 19, 2014, 13:14:17 »

абе не знам, мен от майка ми ми се е запечатило в главата че една дъщеря не трябва да гледа майка си в такова състояние, и че за това са снахите, тя гледаше баба ми ( свекърва и) до последно и не позволи на нито една от дъщерите и да я види в лошо състояние  nea pardon, а те само я гледаха като ние ходихме на почивки.

Аааа що да не пътувате заедно, децата са ви пораснали са е времето заедно да си го преккарвате и да обикаляте света  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #191 -: септември 19, 2014, 17:24:25 »

Здравейтеее.  danceg

mariola85, а бе момиче, ти какво точно работиш?  pardon

AliTia, бързо да се оправя детенцето. А щом не показва, че го боли, значи е голям мъж, успокой се и ти. kiss2

Alleksia, я спри да си пълниш главата с глупости, моля моля. Има време да ги обмисляш тези работи, остави се сега на настоящето и по-близкото бъдеще, където да носят само усмивки, а не драматизъм мислите!

Miele, много е красива роклята. Воала също. И ти стои много добре.  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #192 -: септември 19, 2014, 20:23:52 »

Цитат
mariola85, а бе момиче, ти какво точно работиш?

Аз управлявам екип който подържа една световно известна онлайн игра  Wink

Приятен дълъг уикенд на всички!  give_rose
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #193 -: септември 19, 2014, 20:40:42 »

хех Мариола, не ми казвай че е ужасната игра по която съм се зарибила вече повече от година tease, тъкмо ми писне и изникне нещо ново, интересно, после се ядосам и пак ми писне, спирам за седмица или две и си викам я пак да погледна и пак се почва. голяма зарибявка е
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #194 -: септември 19, 2014, 20:43:04 »

ххаха като пуснем съпорт с холандски те взимам веднага

Не вярвам да е тази, тази е много сложна, даже се играе професионално, много е известна ама имена не мога да казвам  pardon
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines