Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 12:56:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - септември 2014 г.  (Прочетена 88096 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #165 -: септември 16, 2014, 15:52:55 »

 Boy cryAlichka , това последното, за бебетата нещо не го разбирам Wink, как съм изпуснала......По тази причина ли питаш за кисело мляко?
Ами не вярвам да бият път до тук при наличие на друг вид връзки, за да съобщават разни вести...Иска ми се, но последните клюки са, че са си достатъчни двамата. Иначе може да се съчетае виждане за 2-3 дни, ако аз отида за 10-тина дни. За Коледа сигурно пак ще са в София, поне няма да се дразня Wink. Нова Година ще карат в някоя европейска столица, общо взето ще е на "здравей - здрасти - довиждане". Надявах се да можем да поговорим, че точно година не сме се виждали.
Пък и парите за път хич не са малко crazy.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #166 -: септември 16, 2014, 16:05:04 »

А бебета, от моя страна, на пролет няма да има Wink Щъркелите да си чакат! Нали знаете онзи лаф? Къде отивал щъркелът, когато донесе бебето? Отговор: обратно в гащите badgirl
Свекърва, сега те разбирам! И на мен ми е терсене, когато мои близки си идват от чужбина за два-три дни и се виждаме, колкото да се познаем. Интернет комуникацията си я уважавам, доколкото не може на живо да се видиш. Второто обаче не се замества изцяло!
Мариолка, аз понеже не мога да имам всичко - чат-пат плакна очите в интернет какви чудеса правят хората по имотите си lol
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 16, 2014, 21:38:11 »

nadelina88, честито smile

Миленка, досещаме се Wink heart

Охххх, най-накрая малко свободно време да се разпиша и аз. Нямам много време напоследък да чета, ама няма и нищо интересно покрай мен. Освен че се опитваме да си разработим книжарницата, ама всичко с времето си smile Мрън, мразя да се прибирам в дъжд, гадно и морко е...
ООО сетих се smile Да се похваля днес на нашия кум му се роди племнник smile Казва се Даниел, всички много му се радваме smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 17, 2014, 07:17:53 »

Добро утро, момичета smile Бързам да се разпиша, да ви почерпя, че днес имам имен ден smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #169 -: септември 17, 2014, 08:13:18 »

Добро утро!
Честит празник на всички именници и роднините им! И при нас черпят - две Нади, една Любка и за роденото вчера бебе, направо ще се пръснем smile от ядене.
Времето хич го няма, дано спрат тези валежи. Имаме пострадали обекти и наводнени къщи на наши служители по селата...Страшна работа са природните бедствия sad Ще помагаме, но първо да видим точните щети.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: септември 17, 2014, 08:53:33 »

ЧЕстит имен ден на всички, които празнуват!
Днеска моята братовчедка има рожден ден и имен ден, а майка й има имен ден.
Свекърва, много почерпка при вас  Torte Наистина срещу природата сме безсилни, дано да се смили над нас и да няма пак много щети и жертви!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: септември 17, 2014, 09:28:35 »

Хайде и аз да почерпя за мое здраве! Честито на съименниците give_rose



За съжаление не ми е до празнуване днес sad Стана малък инцидент, в следствие на което Дани е с изгорени ръчички. Онзи ден се залепи на прозореца на фурната, а аз не успях да реагирам на време и дланите му пострадаха. Всичко стана за секунди, а кошмара, който изживях не мога да опиша. Сега е добре, той е мъжко момче откакто се е родил и с нищо не показва, че го боли. Ядосва се само, че не може да пипа и хваща предмети, защото е превързан, а аз   допълнително му слагам и чорапчета, за да не замърсява раните. Сега следва преграждане на трапезарията, защото независимо от случилото се, той няма никакъв страх от фурната и пак отива и се набира да се изправя точно там. Откакто проходи окончателно е истинско торпедо. Не спира да шава даже и в съня си. Какво да очаквам, като и мама е шита и лепена на 4 места само по дебелата кратуна blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #172 -: септември 17, 2014, 09:51:03 »

AliTia Чеситит имен ден мила. give_rose  Миеле и на теб също  @}->--Олее Даниии  миличкия,  :angry:цункай ръчиките от мен и бързо да му минава, заграждай всичко опасно и очите на 6. Хубавото е че е малък и белези не остават на тази възраст, ще му мине но както и ти казваш няма на който да се метне  give_rose аз съм влачена от теле, с прорязана уста и дупка на главата  Girl_hide

Клепача ми е подут, сигурно е ечемик, кажете нещо бабино за бързо минаване, мисля довечера с лайка да го промивам, с чесън и злато не ми се занимава angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #173 -: септември 17, 2014, 10:05:12 »

Миличкият Дани...Бързо да му минава! heart
Мариолка, някой ти е намигнал със задни мисли Wink. Нищо от бабешките начини не помага, ще ходиш грозна няколко дни  nea. Чувала съм, че трябва да се чукне окото три пъти с присвит палец и среден пръст - нещо като щракане, но не да се суркат пръстите един върху друг. Хихи, голямо обяснение: направи буквата "О" с палец и среден пръст, като палецът обхваща нокътя на средния и после освободи средния с лек тласък, да се чуе "пук" Това се прави към окото от друг човек, съвсем близко до ечемика, уж да се пукне, преди да се е подуло.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #174 -: септември 17, 2014, 14:44:43 »

Здравейте.
Честит имен ден на Миеле и Атилиа! Живи и здрави да сте, момичета, много усмивки ви желая и искреност и всеотдайност в отношенията. Приятно прекарване на празника.  give_rose

Мариола, ечемичка с лъжица върху нея само съм опитвала да лекувам. Дали е помагало, нямам идея. Дано бързо мине.

Свекърва, приятно прекарване и на вас по четворния повод.

Аз днес черпих, че съм завършила магистратурата, колегите ми честитяха имен ден. Голямо съвпадение се получи, въпреки че никога не съм празнувала. И букет даже получих! Утре отивам на Благоевград  да направя обходния лист и да си дам снимките за дипломата.
Днес ми се наложи няколко пъти да отивам до директора по различни въпроси и накрая ми каза "Ти, откакто си магистър,  по 4 пъти на ден идваш!" funnytooth


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #175 -: септември 17, 2014, 16:30:09 »

Честит имен ден на всички празнуващи!  give_rose
Али, много целувки от нас и бързо да се оправя Дани! Ти ми отвори очите - сегашната ми фурна е високо, ама в бъдещият апартамент е ниско долу и ако не може да се промени това, ще трябва да внимавам good
Днес пак ходихме до банката и така ми се доспа от тия техните лампи bad Как работят на тая светлина, акълът не ми го побира! Поне после направихме със свекървата една шопинг терапия - за малката, не за нас са нещата.
nadelina88, накрая да не им станеш колежка в пълния смисъл на думата Wink Какво завърши, че нещо ми се губи, ако си споменала blush
Мариолка, някой ти е мигал, мигал, ама ти не го поглеждаш. Сетих се за историята на svekarva в НОИ.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #176 -: септември 17, 2014, 22:28:53 »

Честито на всички именнициии и от мен  give_rose give_rose give_rose

Не мога да влезна отдавна и не успях да наваксам пак , ноо гледам за Наделинка - честитооо и от менн за взетия държавен изпит  Bravo Началото на ноември и мен ме чака същото ама не знам как ще седна да уча..пфф..  nea

Иначе онзи ден съвсемм случайно се видяхме с нашата готина съфорумка tsve4e, всъщност живеели сме една срещу друга и сме се разминавали много пъти. Аз не можех да съм сигурна дали е тя, а тя ме е познала, но й станало неудобно да се развика така отдалече blush Много мило ми стана - миналата година си споделяхме за трепетите около сватбите ни, а сега - за бебчета. Видях и нейната малка принцеска - малка сладка кукличкааа  heart heart heart И така smile Де да имаше вариант да си правим така срещи заедно всички, би се се получило страхотноо  good

За сега толкова мен - лека и приятна вечерр мили дамиии  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #177 -: септември 18, 2014, 10:15:00 »

Добро Утро!  cap


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #178 -: септември 18, 2014, 11:03:15 »

Мариолка, много арт го почваш тоя ден! А после викаш да не чакаме нещо специално от теб като дизайн в интериора blum
hulcy, браво на теб, че ще гледаш и да завършиш. Аз като бременна нямах мозък за учене - тотално изглупявах и все нещо забравях pardon
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #179 -: септември 18, 2014, 11:13:37 »

Alichka ахах много арт ахах, не бе просто жирафите са готини пък и в кафето са още по готини.

Днес деня е позитивен, слънчице пече  навън и получих 5 кашона swag  клиента, четете много тениски кюлчодържатели и връзки, ама понеже са свързани с играта всички умираме от кеф като получим нови  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines