Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:25:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - септември 2014 г.  (Прочетена 87598 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 02, 2014, 10:38:08 »

Пандичка, отпред роклята й е поразително скучна , отзад- интересна.

Наделинче, ми поствай директора, ама гледай поне да е по къс ръкав, или като този на Мариола- По гащеризон blum blum blum
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #31 -: септември 02, 2014, 10:43:49 »

Ехооо smile

Аз днес съм яхнала метлата, искам да пердаша всичко диво и живо дето мърда, няма жива душа в офиса дето не ме дразни, но съм решила да не влизам в конфликти с никой днес, понеже като съм в такова настроение успявам да разрева хората на които давам обратна връзка и македонското в мен пламва!

emmmmmy горещооо. Да вземем да си напрвим конкурс със снимки ахахах

scilla хайде дано да ни посещаваш по честичко  girl_wink

pandapanda браво че си гледала филма. Сега разбираш що съм Мариола ахахха

Анджито ме дразни! Никога не съм я харесвала. Много мразя жени които разделят брак. Имам чуство че ползва Брад за донор на С. Там според мен няма любов от нейна страна...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #32 -: септември 02, 2014, 10:53:17 »

Идеята за воала е ексцентрична, не бих я нарекла хубава.
Анджелина не позволява много да се ровим в личния и живот и да разберем каква душа носи, да я опознаем, извън филмите й, добре. Но се занимава с благотворителност, всичките тези деца, които е осиновила...говорят, че е добър човек. А и ако един човек обича, и звезди да му свалят, няма да тръгне да изневерява. А е станало нещо, което е нямало да стане, ако е бил влюбен. Искам да кажа, че ако някой е виновен за края на брака му, то повече той, отколкото тя.
« Последна редакция: септември 02, 2014, 10:57:57 от nadelina88 » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #33 -: септември 02, 2014, 11:00:42 »

nadelina88 не съм съгласна. Аз смятам че ние като жени имаме право на избор и трябва да се контролираме и да не се бъркаме там където не ни е работа. Моя морал за това нещо е много висок.

Заради такова нещо спрях да говора вече 4 години с братовчедка ми, която ми беше най-добра приятелка в живота. Като знаех че има избор и знае в какво се забърква и го прави напълно наясно че наранява друга жена която не знае какво се случва зад гърба и, даже има този мъж и дете и го лишава от време прекарано с детето, не мога да го понеса и да се правя че съм ок с това нещо. Просто женска солидарност и морал. Двама човека са виновни в тази ситуация. Джоли може да осинови колкото си иска деца, и да дарява колкото си иска пари, за мен си остава жена която е развалила брак. Просто съм много крайна по това отношение  angry Girl_hide girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: септември 02, 2014, 11:43:23 »

http://www.novini.bg/news/232063-%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB-%D1%81-%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BE%D0%BD-i-%D0%BD%D0%B5-%D0%B1%D0%B8%D0%BB-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA-%D1%86%D0%B0%D1%80.html
Само това казват за учебника.
И за мен роклята ще остане неразбрана......Не зная, аз съм още по- консервативна от Мариола и за мен не е редно да се афишира наличието на собствени или осиновени деца на брачна церемония. На детско парти - да, на друга публична изява, свързана с темата деца, бих се и възхитила, но в случая само ми говори за лош вкус.
Еми, така облечен, манекенът е наистина сладур good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #35 -: септември 02, 2014, 12:12:19 »

Имам познати начални учители, та преди 4 години ми беше попадал учебник по история, или там, както го наричат, за 3 или 4 клас. Издателството за съжаление е Просвета, а техните учебници по принцип са адекватни. Е, всяко правило има и изключение. Не са споменати в статията изреченията, че са в немски стил - по 4-5 реда едното. Може спокойно в горните класове да ги изпитват на пунктуация и синтаксис по този учебник pardon
Няма да забравя, имахме учебник по български език на Анубис. На една страница урок с описание от 2-3 изречения, 2-3 примера, а на другата страница - упражнения. Имаше картинки и въпрос под тях. Голям спор се беше заформил по отношение на общуването - Общуване ли е, когато човек помирисва цвете? Е, няма такива тъпотии! На 100% това беше вреден учебник, а учителите ни се опитаха да правят какви ли не гимнастики, за да ни влезе нещо в главите crazy
Анджелина в едно нещо много ми допада. Това, че афишира проблеми. Показва на света, че не е срамно да осиновиш дете, да балансираш между кариера и семейство, да си махнеш гърдите и да сложиш импланти. Така както има жени в стил Памела, нека има и другата крайност. Не са по-малко женствени вторите, нали?  Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #36 -: септември 02, 2014, 12:13:57 »

А! Учебникът бил за 3-ти клас, не съм запомнила правилно  pleasantry Иначе вече тръгнаха разни дискусии из фейсбук по темата, но още не съм видяла на чие издателство е smile

А що се отнася до Джоли - и аз съм повече към тезата на Мариолка и на Свеки. Нека прави добрини, но защо пък трябва това да е най- на показ от всичко и да се парадира с него, тогава се губи ефектът някак си, но е лично мнение... а и относно развалянето на бракове съм също с Мариола - категорично против съм и да - няма един виновен - не е само мъжът, не е само жената, които са станали повод на раздора... като цяло съм против обвързването с обвързани smile Но и моята ценностна система е силно християнска, та не е за учудване smile

Панди, и аз довечера съм пред телевизора да викам за Гришко  yahoo

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #37 -: септември 02, 2014, 12:27:36 »

funnytooth Сега забелязах прическата на Брад! Ама с толкова деца как да обърне внимание на себе си Makeup
Оф, като четох постовете назад и помислих, че има филм за нашата си Мариола yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 02, 2014, 13:21:28 »

svekarva, забравих да ти напиша за Гложенския манастир. Пътят е доста тесен, но успявахме да се разминем с други коли. Не знам дали автобуси биха могли да минат там. Няма никакви мантинели, не че и има място. А пътеката до водопада и доста кратка и лесна, баща ми беше по чехли.

Учебника пише, че е на Просвета, погледах, че те имат два. На единия е автор една професорка, която меко казано е странна птица. То ние не и разбирахме винаги, камо ли деца да я разберат. Помня, че като ме изпитваше беше с една златна рокля с пайети и много ме разсейваха разни отблясъци по нея  crazy

Ми и аз да се изкажа за Джоли-Пит. Аз много ги харесвам и двамата отдавна и като се събраха много се зарадвах. Анистън ми е много антипатична, нищо лично. И много ме забавляват като поведат цялата менажерия на някъде. Ама както казва моята приятелка аз съм "stalker на celebrity babies", така че те са златна мина за мен  blum
Разбира се не поощрявам развалянето на семейства, но имам приятелка в такава ситуация от години и се научих да не съдя никой, защото идея си нямаме какво им е на другите.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 02, 2014, 14:25:45 »

Добър ден!

Мен ме е налегнала една фикс идея тези дни, но нямам никакъв шанс да я осъществя sad Нали съм завършен иконописец, та ми дойде вдъхновението и ми се прииска да нарисувам Св. Мина. Не съм рисувала икони от близо година и сега ме гложди да хвана четката и да порисувам. За съжаление това няма как да стане, поне докато Дани е край мен, а той е 24ч. край мен blum Както и да е ще се опитам да си подтисна желанието, дано устиска до подходящия момент.
За Джоли и Пит, да коментирам и аз да не остана по назад. Мен лично тази показност, не ме дразни. Те са медийни личности, нормално е. Жената се опитва да прави освен хубави роли и хубави дела, в това лошо няма.  По отношение на откраднатия Брат, аз също съм консервативна, но не съдя другите никога. Какво точно се е случило, за да се стигне до такъв развой на събитията си знаят само тримата. Всеки заслужава да живее добре и да е щастлив все пак pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: септември 02, 2014, 14:45:41 »

AliTia, не си губи творческото вдъхновение heart. Много се надявам, да има кой да ти помогне с Дани за да седнеш и порисуваш, щом "те сърби четката".  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #41 -: септември 03, 2014, 08:58:24 »

Добро утро, дами!
Днес времето напомня за Р-то в месеца. Поне за мен такова време предполага уютен ден вкъщи с книжка в ръка.
Али, хващай вдъхновението за ушите и действай! Аз една седмица се мъча да намеря ДМС конци из квартала и не успях. Днес чакам баба и тя ми е донесла поне за на първо време yahoo Ще има с какво да се занимавам. По принцип трудно намирах време за гоблени, ама сега като сложа дребната да спи и се занимавам с тихи занимания, а и изпъвам гръбчето за два часа така Wink


* 16.jpg (31.2 KB, 356x299 - видяно 2008 пъти.)
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 03, 2014, 09:30:36 »

Добро утро smile
Времето днес е идеално за почивка и релакс. Толкова се радвам, че не трябва да съм наработа, че мн ме успива това време.
Такаааа първо да се изкажа за учебника. Направо бях потресена като гледа клипчето в интернет. Говореше някакъв директор на музей в Добрич. Не мога да повярвам, че се пишат такива неща, те реално не учат децата на нищо. То турското робство звучи като приказва, за цар Симеон като някакъв идиот, който просто ей тъй си е водил войни, щот му скучно. Определено мн се ядосах и съм решила, че моите деца, когато имам де, ще ги науча на истинската история пък каквото ще да става.
За Брад и Анджи не ме дразни тяхната показност, както каза AliTia все пак са медийни личности. Шапка свалям на Анджи за решението за осиновяване на деца и за помагането на още много други, много дуги известни не го правят, а се чудят какво да си правят с парите и ги пилеят за пиене и наркотици. Иначе по повод открадването на Брад, ами и аз съм консервативна личност, но това си е техния живот и имат право да си го живеят както искат, имат право да са щастливи.
Сега да отговоря на въпросите:
scilla, много е приятно да се работи в книжарница. Много обичам да чета и обожавам аромата на книги, много зареждащо ми действа като отида на работа и като ме лъхне на неотворени книги. Толкова е хубаво, има много предимсвта, защото първо през нас минават новите книги и винаги знаем какво е излязло. Освен това, въпреки че сме в мола, определено не влизак всякакви тъй наречени кифли и винаги има за какво да поговориш с клиентите. Наистина си харесвам работата.
svekarva, няма нищо лично в надписа под аватара ми. Означа феичка и е на италиански ( завърших училище с италиански ) Харесвам приказните неща, фентъзи книгите и филмите и за това си го написах, а пък много харесвам и Камбанка ( феята на Питър Пан ) и като събрах всички и си дойде по местата smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 03, 2014, 09:40:17 »

Добро утро  blum

Али, Свекърва, честно казано и аз не искам да си губя вдъхновението, което така или иначе рядко получавам, но работата е пипкава и няма как да се организирам така, че Дани да няма досег с материалите ми. Единия вариант е да изчакам майка ми да се върне от морето и да я захващам, а тя да го гледа известно време. Другия е да си преградя трапезарията от едната страна и само вечер да рисувам, но това означава, че трябва да намаля часовете си сън, което никак не ми харесва nea Другото кофти е, че в тази квартира нямам тераса и ще трябва да шкуря грунда на дъската пред блока. Представете си как ще ме гледат съседите girl_impossible Остава варианта с майка ми... милата ще се върне да си почине, а аз ще я натоваря с диването blush
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #44 -: септември 03, 2014, 09:46:40 »

Добро утро, дами smile

Аз от 2 дни успявам да си почина малко, че майка ми дойде за няколко дни и има и малко живот и за мен smile

За моловете, през лятото предпочитам да се завра в някой мол на хладно blum, а и обикновено има къде да се пийне хубаво кафе  smile
А пък Анджито хич не я долюбвам аз, не ми беше симпатична нито преди, нито сега и не е заради кредене на мъже и т.н., просто не ми е симпатична  pleasantry

Ти дни у нас е пренареждане - използвам, че майка ми е тук да гледа детето и изхвърлям, пренареждам и преподреждам, че да се освободи още място за новия ми работен гардероб и тоновете дрехи на детето, които се увеличават лавинообразно. Досега ние сме му купували дрехи само 2 пъти, обаче непрестанно някой нещо му носи и вече няма къде да прибирам... а и трябва да подредя моито дрехи, че скоро се връщам на работа cray

Али, щом те е ударило вдъхновението, не го пускай!

Другото Али, аз обичам да бродирам, но не гоблени, нямам нерви за толкова голям проект, но е хубаво, че имаш нещо за разтоварване.

Пожелавам ви много хубав ден  give_rose
Миеле, леко ти завиждам за работата smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines