Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 05:24:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bride_varna 27.09.2014  (Прочетена 22090 пъти)
 
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #30 -: септември 04, 2014, 21:29:51 »

Ехее очаква се купонджийска събота значи  yahoo

Ние с костюма минаваме тънко- миналата година бяхме кумове и ММ има много хубав костюм на Денил. При положение, че ходи спортно облечен и костюма си е много хубав решихме да не купуваме нов. Имаме само риза и вратовръзка да купим.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #31 -: септември 05, 2014, 07:54:48 »

Оо чудесно, така най-добре да, използвайте наличния, няма смисъл да се трупат, като се носят само по такива поводи smile Моят и той не носи, затова ни се иска да не се охарчим много за костюма, но ще видим, днес и утре предстоят обиколки smile Дано намери това, което търси. Незнам дали и за костюма го има поверието, както за роклята, че не трябва да се вижда, но аз с него си обикалям smile
Знаете ли какво ми с искаше да ви питам,колко питки трябва да се поръчат, момичета? Рано ми е за това, но просто ми изникна като въпрос pleasantry
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #32 -: септември 05, 2014, 08:03:05 »

Ааа има-няма поверие аз бих обикаляла с мъжо- сам да избира костюм- НъЕ.
Мярнах, че във Frant в МОЛ Варна има хубави намаления на ризи- може и на костюми да има. В магазин Теодора в Гранд Мол също имаше намаления.
Гледайте навсякъде- ние така първоанчално бяхме тръгнали по по-обикновените магазинчета, но уж на майтап влязохме в Денил (уж да сравним цени), а те таква промоция имаха, че костюм+риза ни излезе под 100лв. Стискам палци да намерите най-хубавия костюм на най-добрата цена!

За питките- ние ще взимаме 2 (една да ни захрани маман и една да сложа пилето за кума върху нея).
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #33 -: септември 05, 2014, 09:48:27 »

Даа сега има доста промоции на налични модели. Питките при нас бяха три - една за захранването от свекървата, една за пилето и една за разчупване над главите. :-) 
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #34 -: септември 05, 2014, 10:49:41 »

а за църквата не трябаше ли момичета..или за ритуалната, не помня, но сякаш някъде имаше пак или може би бъркам?  smile
arnavonit под 100 лв, уаау, де и ние да можем да попаднем на такава промоция. А къде се намираше магазина им на Денил?Виж там не сме ходили smile
Но утре със сигурност ще минем през моловете да видим, също и през Крис на края на булевард Левски, който е.  good
« Последна редакция: септември 05, 2014, 11:14:56 от bride_varna » Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #35 -: септември 05, 2014, 15:16:01 »

Ние няма да имаме църковен брак и затова не знам дали ще трябва за църквата питка- ама сега като се заисля май имаше нещо с питка там.

Иначе магазина на Денил, от където ние взехем костюма го затвориха. Беше зад Икономичексия техникум. Сещам се, че имаха някакъв магазин и зад баня Гъбата, но скоро не съм минавала там и не съм сигурна има ли го няма ли то... то вече кои ли магазини се задържат повечко, че да ги запомниш.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #36 -: септември 05, 2014, 15:46:07 »

Днес говорих с приятелка, спомена че са имали питка и за църквата и за ритуалната и за ресторанта....вече и аз незнам хех при всеки различни май lol) Ще го измислим smile
Да,наистина доста магазина се затвориха....ще видим след обиколките на другите магазини,дали ще стигнем до Денил smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #37 -: септември 05, 2014, 17:47:37 »

И ние нямахме църковен брак и не съм сигурна, иначе за ритуалната зала не трябва. За гражданския брак трябват чаши, шампанао, халките, почерпка за гостите, личните карти и това е :-) 
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 05, 2014, 17:52:55 »

За църквата трябва. За ритуалната, поне при нас, не. После в ресторанта при нас ще има една за захранване, една за чупене.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #39 -: септември 05, 2014, 18:19:32 »

Благодаря много, момичета за информацията.Определено ми беше полезна!  good
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #40 -: септември 11, 2014, 16:57:05 »

Тия дни свършихме не малко работа. Медиинските ни са готови, понеделник ще ги носим в ритуалната, направихме ги на едно място всичко, не сме се разкарвали изобщо. Излязаха ни 94 лв, нямам представа много ли е или е нормално. Взехме си халките, взехме и такива вазички за плуващи цветя. Надписахме чашите. Взехме и фиурка за тортата, която искам да споделя, много си я харесвам.  yahoo Утре ще вземем и костюма. smile


* IMG_9154a.JPG (43.99 KB, 634x951 - видяно 424 пъти.)
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #41 -: септември 11, 2014, 21:15:32 »

Страхотна фигурка- много е нежна и елегантна!

Забравих в какви цветове ще е вашата сватба? Днес минах покрай "Бялата къща" и се сетих за вас. Ще станат страхотни снимки там.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #42 -: септември 12, 2014, 07:06:55 »

Цвят праскова ще е сватбата smile
О, да и аз се надявам да станат хубави снимки в градината smile Нямам търпение вечееее  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 12, 2014, 07:32:49 »

Много нежна фигурка сте избрали. smile

Радвай се на оставащите дни до сватбата и на цялата подготовка, защото всичко ще мине за един миг.
Вчера говорих с една приятелка, която се ожени преди точно 2 месеца и ми каза, че иска пак да бъде булка, пак да изживее всичко около сватбата.
Сигурно преживяването е невероятно. Тя дори не намери думите да ми опише как точно се е чувствала в този ден.
Успех в оставащите две седмици. smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 12, 2014, 08:05:52 »

Много е нежна фигурката!
Браво за отметнатите задачки girl_wink Още много ли ви остава от подготовката?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines