Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:16:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bride_varna 27.09.2014  (Прочетена 21999 пъти)
 
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #15 -: август 29, 2014, 09:59:59 »

Мерси много и аз обичан дантела,панделки също хех аз заради панделката я купих  danceg
Ще видим това с украсата дали ще се получи, ще огледам за цветя,да видя струва ли си. Иначе за закрепването ще мисля как да се закрепят към колата с помоща на мегнита който ползваме за учебната кола за У-то (двамата сме автоинструктори)
Да мокажа една снимчица на етикетите за бутилк,взаимствано е от колежка от форума, за което благодаря за предоставената мостра.  good


* 10585686_10202349709054231_1170561119_n.jpg (44.1 KB, 960x891 - видяно 413 пъти.)
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #16 -: август 29, 2014, 11:26:00 »

Еее много готини етикети! Браво!

Атоинструктор ли си? Много интересна професия! Ето при кого ще пратя мъжа ми да доизкара курса. Горкия два пъти го къса един изпитващ и се наплаши- сега не ще да чуе за изпит. Та аз съм кормичята вкъщи :-( Даже се бъзикам, че на сватбата сма ще си е докарам до ресторанта хихихи
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #17 -: август 29, 2014, 11:38:04 »

Хехе пращай го насам,ако реши нещо или имаш познати,които мислят да карат. Може да ми пишеш на лично съобщение  good Ама айде да не правя реклама....
Момичета,чудя се за косата....как да е. В началото мислих да е пусната и леко прибрана, сега съм на вълна да я дигна (макар и винаги да си нося косата пусната и ще ми е странно и незнам дали ще ми ходи). Ще пробвам 2-3 варианта и ще избера прическата,трябва да я съобразя и с роклята и с воала... smile Притеснява ме,че на снимки няма да се харесам,ако съм с вдигната коса,ама това са си мои разсъждения, които може и да са грешни  pardon
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 30, 2014, 21:35:41 »

Честита тема и от мен  give_rose

Желая ти спокойни последни приготовления, без кошмари yahoo  Всичко ще е както го планираш сигурна съм
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #19 -: септември 01, 2014, 17:07:14 »

Момичета, черпя ви по един бонбон или който каквото си пожелае...днес навършвам 26  danceg
Вчера си поръчах чанта от olx...момичето не ми отговори,след като дадах координати, ще видя утре дали ще дойде нещо и ще се похваля и кача снимка,ако пристигне smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 01, 2014, 17:13:42 »

Честит рожден ден! Желая ти всичко най-най!
Етикетите ви са много хубави Bravo
Похвали се, като дойде чантата.
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #21 -: септември 01, 2014, 20:45:53 »

Честит рожден ден! Освен съгражданки сме и една зодия хихихи аз съм на 9ти  blush

За косата може да пробваш да е прибрана отстрани и отгоре, а отзад да е пусната и леко заметната към едното рамо- леле как го обясних ... дано си ме разбрала. Нещо като на тези снимки (semi updo)

https://www.google.bg/search?q=wedding+hair+style+semi+updo&client=firefox-a&hs=73s&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=mr4EVOeUAuv34QTX_YD4Cg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1365&bih=875
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 02, 2014, 07:36:55 »

bride_varna smile

Честита тема smile

Много хубаво предложение си получила, просълзих се.

Роклята ти изглежда много нежна.
За прическата и аз мисля като теб. Направи си малко пробни с прибрана коса, за да видиш дали ще се харесаш. Ако не, по-добре не рискувай, защото ще си развалиш цялото настроение, а съм сигурна, че не искаш това да се случва.
Важното е на този ден да се чувстваш прекрасно! smile

Късмет в оставащото време и дано всичко да се случва по план. smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #23 -: септември 04, 2014, 08:56:40 »

Момичета, чета ви темичките с такъв интерес и так се вълнувам от всичко, което ви предстои тия дни на тези, чиите ден е преди нашия  heart
Ние се спряхме на сладкарница, която ще изработи тортата. Казаха ни, че освен от техния каталог, може да направят и каквато ние исаме, само да си харесаме и към 20ти ще отидем да дадем снима на желаната торта, да оставим капаро и така....Пълнежа може би ще е елеров, дадаха ни да опитаме елеров и шоколадов, но определено еклеровия ни се стори по-подходящ. И цената е супер-около 2,20 на парче  danceg
Решили сме и датата за моминското ще е 20ти, тогава ще отида и на пробен грим, разбрах се с гримьорката (тука дойде малко изненадата,имах информация, че е безплатен, а тя ми каза 25 лв.....но май няма как да мина без пробен...  pardon )
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 04, 2014, 09:33:15 »

Чудесен избор за торта. smile

А защо си мислила, че пробният грим ще е безплатен? Имали ли сте такава предварителна уговорка?
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #25 -: септември 04, 2014, 09:41:23 »

Нямали сме такава уговорка, но на моя близка на сватбата преди 6 месеца-беше безплатен, но както и да е...ще ги прежаля явно  good
Вчера реших, че тейбъл картичките не ми харесвах, та претърпяха промяна. За днес задачата е надписването на подаръчетата за гостите  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 04, 2014, 09:59:22 »

Да, така е по-добре. Ако тръгнеш сега и за това да се ядосваш, няма смисъл.
Дано да се получи това, което искаш. smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #27 -: септември 04, 2014, 14:29:38 »

оохоо на 20ти да не се засечем по дискотеките- ти на моминско, аз на афтър парти хихих

Иначе за пробните грим и прическа и мен ме боли като давам парички, ама за съжаление няма как. Въпреки, че могат пре-спокойно да ти кажат обща цена, която да не се набива толкова на очи и да не дразни.

Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 04, 2014, 15:50:43 »

Ааа, значи ставаме доста купонджии на 20-ти biggrin
bride_varna, още много задачи ли имате да отмятате? smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #29 -: септември 04, 2014, 16:18:24 »

Ооо да, на 20ти бая купонджийки хех  yahoo Нямам търпение вече!
Ами какво остана за отмятане:
-младоженеца няма костюм още. Убивам го, чак преди ден почна да гледа, тия дни пак ще имаме обиколка, та дано си вземе.
arnavonit , вие откъде взехте костюм, някакви препоръки?
-медицински трябва да направим тия дни
-да си купя обувки и чанта
-да вземем халките на 10ти
-да разпечатаме етикетите за ракията
-да купуваме алкохол, ядки, мезета,питки
-срещи с Дж, фото+ видео, ресторант. Надявам се ресторанта да е свободен предната вечер преди датата, за да можем спокойно да украсим.
-избор на музикант за извеждането от нас

Честно казано за в момента не се сещам за други задачи,поне не основни. Със сигурност пропускам нещо и колкото и да нямам търпение вече да дойде денят, толкова и се притеснявам да не пропусна нещо .  pardon
« Последна редакция: септември 04, 2014, 16:30:41 от bride_varna » Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines