Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:31:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bride_varna 27.09.2014  (Прочетена 21994 пъти)
 
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« -: август 27, 2014, 09:33:54 »



Хайде обратното броене започна! Остават точно 30 дни!

Пожелавам ти един красив празник, без нерви и притеснения покрай детайли и организация! Наслади се изцяло!
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #1 -: август 27, 2014, 09:54:30 »

Ооо, съгражданке, много ти благодаря за темата.  give_rose Уоу, не мога да повярвам, че и аз имам темичка и че наистина толкова малко остава до големия ден. Толкова съм чела и съм се вълнувала покрай вашата организация, момичета, и вашите темички, че ми е нереално, че имам и аз. Много много благодаря  yahoo  heart
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 27, 2014, 10:03:26 »

bride_varna, честита темичка и от мен! Само положителни емоции ти желая през остатъка от организацията. И при мен беше странно, когато ми откриха темичката. Нереално ми се виждаше, че вече е дошъл и моя ред smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #3 -: август 27, 2014, 14:12:47 »

Благодаря, feli  give_rose
Тъкмо се връщаме,поръчахме халките, ще са готови на 10ти,нямам търпение  twohearts
Не са нещо особено,традиционните които са от бяло и жълто злато,по-голямата част е бяло мат злато,в двата края по малко жълто злато. Важното е че ще ни красят от 27.09 нататък и ще са символ на нашата любов  heart
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 27, 2014, 18:57:13 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам ти много приятен и спокоен последен месец от организацията на най-важния ден в живота ви!  give_rose
П.с. 27.09. е много хубава дата - моето мило има рожден ден! heart
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #5 -: август 27, 2014, 19:02:16 »

Много ти благодаря, Минче.  give_rose
О,рожденик си имаш,а. Страхотнооо smile Ние първоначално се бяхме спрели на 21.09 като дата, но ресторанта, който харесахме се оказа зает за тази дата и изместихме за 27.09, сигурно е било за добро  heart Искам да посъветвам момичетата, на които те първа предстои подготовка-свършете първо това ресторант, гражданско,църква, фото,видео, дж...основните неща от по-рано, за да са точно когато искате и който искате да ги осъществи   good Останалите неща бавно,но славно стават give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #6 -: август 27, 2014, 21:23:41 »

bride_varna честита тема и от мен  give_rose Много спокоен и успешен месец ти пожелавам!
Разкажи ни повече, как се запознахте, как получи предложението, в кой ресторант ще е сватбата във Варна.
Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #7 -: август 27, 2014, 21:36:32 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам ти един много ползотворен и спокоен последен месец от подготовката, без нерви и притеснения!
Ще имате ли тема и цветове на сватбата ?  smile smile smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #8 -: август 28, 2014, 06:48:59 »

Ох дано наистина да няма много нерви и притеснения, момичета. Знаете ли вчера като стана 27ми и като осъзнах,че остава месец и сякаш изведнъж ми дойдоха супер много въпроси и вълнението изведнъж дойде хех
   Иначе за запознанството. Случи се на нова година 2009 срещу 2010. Имахме общи приятели, които ми звъннаха да празнувам заедно с тях, нямах други планове,та отидох. Той си ме е харесал от първия момент  danceg Аз точно тогава нямах желание за връзка,дори внимание не съм му обърнала,не сме говорили много. Постепенно след тази нова година започнахме да се чуваме и да излизаме по приятелски, като 5 месеца след това се взехме така да се каже  heart
   Предложението дойде точно на миналата Коледа. Да,обсъждали сме го, че ще го направим скоро,но определено не очаквах и това беше най-хубавото  good Много се беше притеснил милия ми хех сутринта си разменяме подаръци и той идва с една голяма кутия и аз на ум "пфф няма да е пръстен хех" . Но какво да видя...вътре в кутията,още една кутия,и още една,и още една....и аз започнах да загрявам и да пищя и да рева хаха. На всяка кутия имаше послание написано,докато стигнах до последната. Сълзи, целувки и заветното "Да" след въпроса  heart Ох,още настръхвам като се сетя.
   През март избрахме дата за сватбата и месец след това започна подготовката. Общо взето имах 6 месеца и уоу...остана само един  twohearts
Цвета на сватбата ще е прасковено  good
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 28, 2014, 20:48:37 »

Ех, че хубаво и изненадващо предложение!  heart Поздравления за момчето!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #10 -: август 28, 2014, 23:56:48 »

Честита тема и от мен, bride_varna!  give_rose Айде, нямам търпение да чуем и за твоите трепети и вълнения и дано да са все така хубави, като и с предложението!  Bravo Покажи ни моля те, поне загатната роклята и други нещица!  smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #11 -: август 29, 2014, 07:14:24 »

Благодаря,момичетаа  give_rose
Пф явно с наближаването на деня изкрейзваме булките  crazy Снощи едни кошмари,че гримьорката не е дошла да ме гримира, че се бавим с прическата хахах ужас...
Роклята съм я показвала преди, но ще ви пратя част от нея, за да придобиете представа smile
Купих я тук,от Варна, реших че няма смисъл да ходя до Асеновград,прекалено далече ми е, харесвам си я и не съжалявам  good Отпред е със сърцевидно деколте и минават кръстосани под бюста сатен от цвета на панделката отзад.


* 10613922_10203820160557081_1129287794_n.jpg (9.58 KB, 260x184 - видяно 2700 пъти.)
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 29, 2014, 09:20:33 »

Много нежна изглежда роклята smile Дантелата продължава ли надолу или става по-изчистена?
И аз прецених, че не ми се ходи няколко пъти до Асеновград. Вече като всичко свърши и си е у мен, и аз не съжалявам, че направих този избър smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #13 -: август 29, 2014, 09:26:25 »

Дантелата съвсем леко се спуска донякъде,после става изчистена smile
Сега стои и си мисля някакви неща...може би ще си направя украсата за колата с изкуствени цветя аз, а после ще се прехвърли на булченската маса. Иска ми се да ми остане за спомен. Незнам дали би се получило, ще пообиколя да огледам за цветя-рози,калии,зеленина.
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #14 -: август 29, 2014, 09:53:36 »

Много хубава рокля, много нежна изглежда. Аз нали имам слабост към дантелата  blush

Добре си решила за украсата, дано да намериш подходящи цветя. С фантазия и сръчност ще се случат нещата опредлено!
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines