Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:47:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bride_varna 27.09.2014  (Прочетена 22244 пъти)
 
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« -: август 27, 2014, 09:33:54 »



Хайде обратното броене започна! Остават точно 30 дни!

Пожелавам ти един красив празник, без нерви и притеснения покрай детайли и организация! Наслади се изцяло!
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #1 -: август 27, 2014, 09:54:30 »

Ооо, съгражданке, много ти благодаря за темата.  give_rose Уоу, не мога да повярвам, че и аз имам темичка и че наистина толкова малко остава до големия ден. Толкова съм чела и съм се вълнувала покрай вашата организация, момичета, и вашите темички, че ми е нереално, че имам и аз. Много много благодаря  yahoo  heart
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 27, 2014, 10:03:26 »

bride_varna, честита темичка и от мен! Само положителни емоции ти желая през остатъка от организацията. И при мен беше странно, когато ми откриха темичката. Нереално ми се виждаше, че вече е дошъл и моя ред smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #3 -: август 27, 2014, 14:12:47 »

Благодаря, feli  give_rose
Тъкмо се връщаме,поръчахме халките, ще са готови на 10ти,нямам търпение  twohearts
Не са нещо особено,традиционните които са от бяло и жълто злато,по-голямата част е бяло мат злато,в двата края по малко жълто злато. Важното е че ще ни красят от 27.09 нататък и ще са символ на нашата любов  heart
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 27, 2014, 18:57:13 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам ти много приятен и спокоен последен месец от организацията на най-важния ден в живота ви!  give_rose
П.с. 27.09. е много хубава дата - моето мило има рожден ден! heart
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #5 -: август 27, 2014, 19:02:16 »

Много ти благодаря, Минче.  give_rose
О,рожденик си имаш,а. Страхотнооо smile Ние първоначално се бяхме спрели на 21.09 като дата, но ресторанта, който харесахме се оказа зает за тази дата и изместихме за 27.09, сигурно е било за добро  heart Искам да посъветвам момичетата, на които те първа предстои подготовка-свършете първо това ресторант, гражданско,църква, фото,видео, дж...основните неща от по-рано, за да са точно когато искате и който искате да ги осъществи   good Останалите неща бавно,но славно стават give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #6 -: август 27, 2014, 21:23:41 »

bride_varna честита тема и от мен  give_rose Много спокоен и успешен месец ти пожелавам!
Разкажи ни повече, как се запознахте, как получи предложението, в кой ресторант ще е сватбата във Варна.
Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #7 -: август 27, 2014, 21:36:32 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам ти един много ползотворен и спокоен последен месец от подготовката, без нерви и притеснения!
Ще имате ли тема и цветове на сватбата ?  smile smile smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #8 -: август 28, 2014, 06:48:59 »

Ох дано наистина да няма много нерви и притеснения, момичета. Знаете ли вчера като стана 27ми и като осъзнах,че остава месец и сякаш изведнъж ми дойдоха супер много въпроси и вълнението изведнъж дойде хех
   Иначе за запознанството. Случи се на нова година 2009 срещу 2010. Имахме общи приятели, които ми звъннаха да празнувам заедно с тях, нямах други планове,та отидох. Той си ме е харесал от първия момент  danceg Аз точно тогава нямах желание за връзка,дори внимание не съм му обърнала,не сме говорили много. Постепенно след тази нова година започнахме да се чуваме и да излизаме по приятелски, като 5 месеца след това се взехме така да се каже  heart
   Предложението дойде точно на миналата Коледа. Да,обсъждали сме го, че ще го направим скоро,но определено не очаквах и това беше най-хубавото  good Много се беше притеснил милия ми хех сутринта си разменяме подаръци и той идва с една голяма кутия и аз на ум "пфф няма да е пръстен хех" . Но какво да видя...вътре в кутията,още една кутия,и още една,и още една....и аз започнах да загрявам и да пищя и да рева хаха. На всяка кутия имаше послание написано,докато стигнах до последната. Сълзи, целувки и заветното "Да" след въпроса  heart Ох,още настръхвам като се сетя.
   През март избрахме дата за сватбата и месец след това започна подготовката. Общо взето имах 6 месеца и уоу...остана само един  twohearts
Цвета на сватбата ще е прасковено  good
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 28, 2014, 20:48:37 »

Ех, че хубаво и изненадващо предложение!  heart Поздравления за момчето!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #10 -: август 28, 2014, 23:56:48 »

Честита тема и от мен, bride_varna!  give_rose Айде, нямам търпение да чуем и за твоите трепети и вълнения и дано да са все така хубави, като и с предложението!  Bravo Покажи ни моля те, поне загатната роклята и други нещица!  smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #11 -: август 29, 2014, 07:14:24 »

Благодаря,момичетаа  give_rose
Пф явно с наближаването на деня изкрейзваме булките  crazy Снощи едни кошмари,че гримьорката не е дошла да ме гримира, че се бавим с прическата хахах ужас...
Роклята съм я показвала преди, но ще ви пратя част от нея, за да придобиете представа smile
Купих я тук,от Варна, реших че няма смисъл да ходя до Асеновград,прекалено далече ми е, харесвам си я и не съжалявам  good Отпред е със сърцевидно деколте и минават кръстосани под бюста сатен от цвета на панделката отзад.


* 10613922_10203820160557081_1129287794_n.jpg (9.58 KB, 260x184 - видяно 2765 пъти.)
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 29, 2014, 09:20:33 »

Много нежна изглежда роклята smile Дантелата продължава ли надолу или става по-изчистена?
И аз прецених, че не ми се ходи няколко пъти до Асеновград. Вече като всичко свърши и си е у мен, и аз не съжалявам, че направих този избър smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #13 -: август 29, 2014, 09:26:25 »

Дантелата съвсем леко се спуска донякъде,после става изчистена smile
Сега стои и си мисля някакви неща...може би ще си направя украсата за колата с изкуствени цветя аз, а после ще се прехвърли на булченската маса. Иска ми се да ми остане за спомен. Незнам дали би се получило, ще пообиколя да огледам за цветя-рози,калии,зеленина.
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #14 -: август 29, 2014, 09:53:36 »

Много хубава рокля, много нежна изглежда. Аз нали имам слабост към дантелата  blush

Добре си решила за украсата, дано да намериш подходящи цветя. С фантазия и сръчност ще се случат нещата опредлено!
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #15 -: август 29, 2014, 09:59:59 »

Мерси много и аз обичан дантела,панделки също хех аз заради панделката я купих  danceg
Ще видим това с украсата дали ще се получи, ще огледам за цветя,да видя струва ли си. Иначе за закрепването ще мисля как да се закрепят към колата с помоща на мегнита който ползваме за учебната кола за У-то (двамата сме автоинструктори)
Да мокажа една снимчица на етикетите за бутилк,взаимствано е от колежка от форума, за което благодаря за предоставената мостра.  good


* 10585686_10202349709054231_1170561119_n.jpg (44.1 KB, 960x891 - видяно 418 пъти.)
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #16 -: август 29, 2014, 11:26:00 »

Еее много готини етикети! Браво!

Атоинструктор ли си? Много интересна професия! Ето при кого ще пратя мъжа ми да доизкара курса. Горкия два пъти го къса един изпитващ и се наплаши- сега не ще да чуе за изпит. Та аз съм кормичята вкъщи :-( Даже се бъзикам, че на сватбата сма ще си е докарам до ресторанта хихихи
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #17 -: август 29, 2014, 11:38:04 »

Хехе пращай го насам,ако реши нещо или имаш познати,които мислят да карат. Може да ми пишеш на лично съобщение  good Ама айде да не правя реклама....
Момичета,чудя се за косата....как да е. В началото мислих да е пусната и леко прибрана, сега съм на вълна да я дигна (макар и винаги да си нося косата пусната и ще ми е странно и незнам дали ще ми ходи). Ще пробвам 2-3 варианта и ще избера прическата,трябва да я съобразя и с роклята и с воала... smile Притеснява ме,че на снимки няма да се харесам,ако съм с вдигната коса,ама това са си мои разсъждения, които може и да са грешни  pardon
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 30, 2014, 21:35:41 »

Честита тема и от мен  give_rose

Желая ти спокойни последни приготовления, без кошмари yahoo  Всичко ще е както го планираш сигурна съм
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #19 -: септември 01, 2014, 17:07:14 »

Момичета, черпя ви по един бонбон или който каквото си пожелае...днес навършвам 26  danceg
Вчера си поръчах чанта от olx...момичето не ми отговори,след като дадах координати, ще видя утре дали ще дойде нещо и ще се похваля и кача снимка,ако пристигне smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 01, 2014, 17:13:42 »

Честит рожден ден! Желая ти всичко най-най!
Етикетите ви са много хубави Bravo
Похвали се, като дойде чантата.
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #21 -: септември 01, 2014, 20:45:53 »

Честит рожден ден! Освен съгражданки сме и една зодия хихихи аз съм на 9ти  blush

За косата може да пробваш да е прибрана отстрани и отгоре, а отзад да е пусната и леко заметната към едното рамо- леле как го обясних ... дано си ме разбрала. Нещо като на тези снимки (semi updo)

https://www.google.bg/search?q=wedding+hair+style+semi+updo&client=firefox-a&hs=73s&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=mr4EVOeUAuv34QTX_YD4Cg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1365&bih=875
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 02, 2014, 07:36:55 »

bride_varna smile

Честита тема smile

Много хубаво предложение си получила, просълзих се.

Роклята ти изглежда много нежна.
За прическата и аз мисля като теб. Направи си малко пробни с прибрана коса, за да видиш дали ще се харесаш. Ако не, по-добре не рискувай, защото ще си развалиш цялото настроение, а съм сигурна, че не искаш това да се случва.
Важното е на този ден да се чувстваш прекрасно! smile

Късмет в оставащото време и дано всичко да се случва по план. smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #23 -: септември 04, 2014, 08:56:40 »

Момичета, чета ви темичките с такъв интерес и так се вълнувам от всичко, което ви предстои тия дни на тези, чиите ден е преди нашия  heart
Ние се спряхме на сладкарница, която ще изработи тортата. Казаха ни, че освен от техния каталог, може да направят и каквато ние исаме, само да си харесаме и към 20ти ще отидем да дадем снима на желаната торта, да оставим капаро и така....Пълнежа може би ще е елеров, дадаха ни да опитаме елеров и шоколадов, но определено еклеровия ни се стори по-подходящ. И цената е супер-около 2,20 на парче  danceg
Решили сме и датата за моминското ще е 20ти, тогава ще отида и на пробен грим, разбрах се с гримьорката (тука дойде малко изненадата,имах информация, че е безплатен, а тя ми каза 25 лв.....но май няма как да мина без пробен...  pardon )
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 04, 2014, 09:33:15 »

Чудесен избор за торта. smile

А защо си мислила, че пробният грим ще е безплатен? Имали ли сте такава предварителна уговорка?
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #25 -: септември 04, 2014, 09:41:23 »

Нямали сме такава уговорка, но на моя близка на сватбата преди 6 месеца-беше безплатен, но както и да е...ще ги прежаля явно  good
Вчера реших, че тейбъл картичките не ми харесвах, та претърпяха промяна. За днес задачата е надписването на подаръчетата за гостите  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 04, 2014, 09:59:22 »

Да, така е по-добре. Ако тръгнеш сега и за това да се ядосваш, няма смисъл.
Дано да се получи това, което искаш. smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #27 -: септември 04, 2014, 14:29:38 »

оохоо на 20ти да не се засечем по дискотеките- ти на моминско, аз на афтър парти хихих

Иначе за пробните грим и прическа и мен ме боли като давам парички, ама за съжаление няма как. Въпреки, че могат пре-спокойно да ти кажат обща цена, която да не се набива толкова на очи и да не дразни.

Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 04, 2014, 15:50:43 »

Ааа, значи ставаме доста купонджии на 20-ти biggrin
bride_varna, още много задачи ли имате да отмятате? smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #29 -: септември 04, 2014, 16:18:24 »

Ооо да, на 20ти бая купонджийки хех  yahoo Нямам търпение вече!
Ами какво остана за отмятане:
-младоженеца няма костюм още. Убивам го, чак преди ден почна да гледа, тия дни пак ще имаме обиколка, та дано си вземе.
arnavonit , вие откъде взехте костюм, някакви препоръки?
-медицински трябва да направим тия дни
-да си купя обувки и чанта
-да вземем халките на 10ти
-да разпечатаме етикетите за ракията
-да купуваме алкохол, ядки, мезета,питки
-срещи с Дж, фото+ видео, ресторант. Надявам се ресторанта да е свободен предната вечер преди датата, за да можем спокойно да украсим.
-избор на музикант за извеждането от нас

Честно казано за в момента не се сещам за други задачи,поне не основни. Със сигурност пропускам нещо и колкото и да нямам търпение вече да дойде денят, толкова и се притеснявам да не пропусна нещо .  pardon
« Последна редакция: септември 04, 2014, 16:30:41 от bride_varna » Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #30 -: септември 04, 2014, 21:29:51 »

Ехее очаква се купонджийска събота значи  yahoo

Ние с костюма минаваме тънко- миналата година бяхме кумове и ММ има много хубав костюм на Денил. При положение, че ходи спортно облечен и костюма си е много хубав решихме да не купуваме нов. Имаме само риза и вратовръзка да купим.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #31 -: септември 05, 2014, 07:54:48 »

Оо чудесно, така най-добре да, използвайте наличния, няма смисъл да се трупат, като се носят само по такива поводи smile Моят и той не носи, затова ни се иска да не се охарчим много за костюма, но ще видим, днес и утре предстоят обиколки smile Дано намери това, което търси. Незнам дали и за костюма го има поверието, както за роклята, че не трябва да се вижда, но аз с него си обикалям smile
Знаете ли какво ми с искаше да ви питам,колко питки трябва да се поръчат, момичета? Рано ми е за това, но просто ми изникна като въпрос pleasantry
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #32 -: септември 05, 2014, 08:03:05 »

Ааа има-няма поверие аз бих обикаляла с мъжо- сам да избира костюм- НъЕ.
Мярнах, че във Frant в МОЛ Варна има хубави намаления на ризи- може и на костюми да има. В магазин Теодора в Гранд Мол също имаше намаления.
Гледайте навсякъде- ние така първоанчално бяхме тръгнали по по-обикновените магазинчета, но уж на майтап влязохме в Денил (уж да сравним цени), а те таква промоция имаха, че костюм+риза ни излезе под 100лв. Стискам палци да намерите най-хубавия костюм на най-добрата цена!

За питките- ние ще взимаме 2 (една да ни захрани маман и една да сложа пилето за кума върху нея).
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #33 -: септември 05, 2014, 09:48:27 »

Даа сега има доста промоции на налични модели. Питките при нас бяха три - една за захранването от свекървата, една за пилето и една за разчупване над главите. :-) 
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #34 -: септември 05, 2014, 10:49:41 »

а за църквата не трябаше ли момичета..или за ритуалната, не помня, но сякаш някъде имаше пак или може би бъркам?  smile
arnavonit под 100 лв, уаау, де и ние да можем да попаднем на такава промоция. А къде се намираше магазина им на Денил?Виж там не сме ходили smile
Но утре със сигурност ще минем през моловете да видим, също и през Крис на края на булевард Левски, който е.  good
« Последна редакция: септември 05, 2014, 11:14:56 от bride_varna » Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #35 -: септември 05, 2014, 15:16:01 »

Ние няма да имаме църковен брак и затова не знам дали ще трябва за църквата питка- ама сега като се заисля май имаше нещо с питка там.

Иначе магазина на Денил, от където ние взехем костюма го затвориха. Беше зад Икономичексия техникум. Сещам се, че имаха някакъв магазин и зад баня Гъбата, но скоро не съм минавала там и не съм сигурна има ли го няма ли то... то вече кои ли магазини се задържат повечко, че да ги запомниш.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #36 -: септември 05, 2014, 15:46:07 »

Днес говорих с приятелка, спомена че са имали питка и за църквата и за ритуалната и за ресторанта....вече и аз незнам хех при всеки различни май lol) Ще го измислим smile
Да,наистина доста магазина се затвориха....ще видим след обиколките на другите магазини,дали ще стигнем до Денил smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #37 -: септември 05, 2014, 17:47:37 »

И ние нямахме църковен брак и не съм сигурна, иначе за ритуалната зала не трябва. За гражданския брак трябват чаши, шампанао, халките, почерпка за гостите, личните карти и това е :-) 
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 05, 2014, 17:52:55 »

За църквата трябва. За ритуалната, поне при нас, не. После в ресторанта при нас ще има една за захранване, една за чупене.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #39 -: септември 05, 2014, 18:19:32 »

Благодаря много, момичета за информацията.Определено ми беше полезна!  good
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #40 -: септември 11, 2014, 16:57:05 »

Тия дни свършихме не малко работа. Медиинските ни са готови, понеделник ще ги носим в ритуалната, направихме ги на едно място всичко, не сме се разкарвали изобщо. Излязаха ни 94 лв, нямам представа много ли е или е нормално. Взехме си халките, взехме и такива вазички за плуващи цветя. Надписахме чашите. Взехме и фиурка за тортата, която искам да споделя, много си я харесвам.  yahoo Утре ще вземем и костюма. smile


* IMG_9154a.JPG (43.99 KB, 634x951 - видяно 428 пъти.)
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #41 -: септември 11, 2014, 21:15:32 »

Страхотна фигурка- много е нежна и елегантна!

Забравих в какви цветове ще е вашата сватба? Днес минах покрай "Бялата къща" и се сетих за вас. Ще станат страхотни снимки там.
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #42 -: септември 12, 2014, 07:06:55 »

Цвят праскова ще е сватбата smile
О, да и аз се надявам да станат хубави снимки в градината smile Нямам търпение вечееее  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 12, 2014, 07:32:49 »

Много нежна фигурка сте избрали. smile

Радвай се на оставащите дни до сватбата и на цялата подготовка, защото всичко ще мине за един миг.
Вчера говорих с една приятелка, която се ожени преди точно 2 месеца и ми каза, че иска пак да бъде булка, пак да изживее всичко около сватбата.
Сигурно преживяването е невероятно. Тя дори не намери думите да ми опише как точно се е чувствала в този ден.
Успех в оставащите две седмици. smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 12, 2014, 08:05:52 »

Много е нежна фигурката!
Браво за отметнатите задачки girl_wink Още много ли ви остава от подготовката?
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #45 -: септември 12, 2014, 08:22:59 »

Ние пък си направихме изледванията при личната лекарка в болницата и общо платихме май 21 лв. някъде.
Както казва always_and_forever  радвай се на подготовката сега, защото денят минава като на сън. Нашата свабта беше преди две седмици и не мога да повярвам, че всичко мина толкова бързо  blush
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #46 -: септември 27, 2014, 13:35:13 »

Честита сватба! Дано не позволите на времето да развали празника ви! Насладете се на деня и нека ви върви по вода!  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 27, 2014, 13:39:20 »

Честита сватба и от мен!!!  Сватбаааа
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #48 -: септември 27, 2014, 17:46:38 »

Честит сватбен ден и от мен  weddingday
Бъдете много щастливи и влюбени!  give_rose
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #49 -: септември 27, 2014, 18:50:56 »

Честита сватба!!  danceg danceg danceg give_rose give_rose give_rose
Желая ви много щастие и прекрасен семеен живот занапред!!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 01, 2014, 18:23:30 »

С малко закъснение, но честито и от мен! Пожелавам ви да бъдете много щастливи заедно и винаги много да се обичате и подкрепяте! give_rose
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #51 -: октомври 02, 2014, 08:41:30 »

И от мен със закъснение най-добри пожелания  give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #52 -: октомври 02, 2014, 10:03:09 »

Честито и от мен мила! Чакаме разказ
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines