Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:42:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248701 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: март 28, 2018, 14:19:03 »

моят спи по корем от 3-4 месечен, иначе нямаше сън ни за него, ни за нас. на 9 месеца сам си придърпа възглавница, сега спи полунастрани, като мен, полу по корем, да речем. Децата явно сами си знаят понякога, кое е най добре за тях.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: март 28, 2018, 15:46:40 »

Благодаря за предложенията.  give_rose Ами аз това казвам, че сам си търси възглавница. Придърпва нашите. Не го знам колко ще спи върху нея, защото обикаля цялата спалня, въртейки се, но ще му вземем. Нашите са високи и ме е страх да не си изкриви гръбначния стълб.
Ще разгледам в сайта на Икея, защото си нямаме, а за една възглавница няма как да отида.
И Алекс понякога спи по корем. Мушка си ръцете под възглавницата и си спи много сладко.  heart
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #512 -: март 28, 2018, 22:12:30 »

Нашата мисля, че е тази, много ни е удобна:
https://www.hippoland.net/bertoni-v-zglavnica-memory-foam
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #513 -: април 16, 2018, 20:36:42 »

Някой да има информация кога ще е лудия петък в Хиполенд? smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #514 -: май 21, 2019, 07:48:46 »

Гледам, че няма много активност в темата, но да пробвам, пък дано се отзовете, както винаги в нужда. Трябва ми мнение и препоръка за лятна количка, която да е лесна за сгъване, да има голям сенник и легнало положение и да не струва майка си и баща си. Разбрах, че Макларън са най-качествените, но над 200 лв не бих дала.Ако някоя майка има опит с по-нисък клас и е доволна ще съм благодарна да сподели марка и модел  Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #515 -: май 21, 2019, 09:00:12 »

Гледам, че няма много активност в темата, но да пробвам, пък дано се отзовете, както винаги в нужда. Трябва ми мнение и препоръка за лятна количка, която да е лесна за сгъване, да има голям сенник и легнало положение и да не струва майка си и баща си. Разбрах, че Макларън са най-качествените, но над 200 лв не бих дала.Ако някоя майка има опит с по-нисък клас и е доволна ще съм благодарна да сподели марка и модел  Wink

Тъй като да я ползваш макс 1 г, ти препоръчвам Чиполино София, в нашата бебешка група я бяха купили доста майки и си бяха доволни от нея. Виждам обаче че са и променили малко дизайна, но все пак я виж:

https://www.pakostnik.com/bg/ljatna-kolichka-sofija-chipolino-35800

Иначе виж и на Чико, от английските сайтове (Amazon, Mothercare),на намаления се намира Liteway на добра цена.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #516 -: май 21, 2019, 17:05:09 »

Ние смесме с някаква на Мони, доста удобна, но не помня модел. Със сигурност я пробвайте преди това в някой магазин  smile
Активен
MariaPetrovaInk
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #517 -: септември 11, 2019, 14:00:04 »

Здравейте момичета,

Въпреки, че е малко извън темата на разговор не намерих по-добра такава.

Ще купуваме на малката принцеска първите обувчици, насочили сме се да ги купим онлайн.

Можете ли да споделите сайтове / марки, от които сте доволни
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: септември 11, 2019, 16:43:00 »

Аз съм доволна от Кларкс

https://www.facebook.com/detskiobuvkiclarks/
Активен
MariaPetrovaInk
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #519 -: септември 13, 2019, 11:24:49 »

изглеждат на приемливи цени, моля споделете и друго мнение. Има толкова много сайтове, че се чувства объркана
Активен
DNPDNP
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #520 -: декември 29, 2019, 11:20:12 »

Купувам от скоро от детските дрехи в Кауфланд. На първо четене ми се струват доста добре. Вие какво мислите за техните и тези от Лидл?
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines