Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:27:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248658 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #420 -: септември 08, 2017, 18:10:44 »

Възглавницата бих си я купила сега още, че и без това си вземам завивката на Илиян и я прекрачвам между краката си, за да не се обръщам по корем ..  funnytooth Скоро ще стане студено и ще започне да си я използва сигурно  blush

Мм беше ми взел една скъпа полска дето беше камък и въообще не ми хареса и той си я осинови а аз си бях с Лорелито та си бременеехме двамата  blush иначе да, много е удобна още от сега да си я вземеш, мен ме спаси от болки
Активен
Adria
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



« Отговор #421 -: септември 10, 2017, 15:21:13 »

Здравейте. Аз съм много назад с покупките освен две  бодита и малко чорапки, но пък вчера точно си купих възглавница за бременни, впоследствие я дават, че става и за кърмене, точно на Лорели. Много ги гледах и разни български варианти и не знам още какви скъпотий, но сметнах че 22 лв (колкото дадох) са предостатъчни. Снощи ни беше първата вечер с възглавницата и мисля, че ще изградим трайни отношения. Много удобно ми беше, малко топло, но поносимо. Мен много ме болят тазобедрените стави от това спане на страни и дори с обикновена възглавница между колената не се чувствах добре. С тази е супер. ММ не се е оплакал още, че има дунапренен заместител и вече няма да го гушкам поне засега, веротно му е писнало само да го ръчкам и да се въртя.  pardon
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #422 -: октомври 14, 2017, 13:42:39 »

Някой има ли опит с кошница за кола на Cybex, модел Aton 5. Интересува ме на какви шасита ще става, защото в нета има информация, но тук там и обикновено пише "става на много модели колички". Ориентирала съм се към тази кошница, че в последните тестове има доста добри резултати. Колебаех се между нея и модел на Maxi-cosi, но тази доста повече ми харесва като удобство и изобщо като изглед. Та искам да разбера на какви колички ще става, че да гледам тези колички  Girl_hide Благодаря!

Редакция: Видях списък ето тук. Някой да има препоръки за някоя от изброените модели колички за бг условията?
« Последна редакция: октомври 14, 2017, 13:50:04 от scilla » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #423 -: октомври 14, 2017, 17:50:58 »

Имам Quinny Buzz, в момента я бутам,  моята е с четири колела, не с три. Много удобна, леко върви, сгъва се с две движения и се разгъва сама, кошът за новородено се сгъва и може да се пренася лесно. Само хубави неща мога да кажа за количката. Столчето на голямото дете ни е Cybex  и доста се чудех дали да не вземем и сайбекс количка и кошничка за малкото, но като ходих в магазина не ми харесаха количките на живо и взех е куинито, с Макси кози кошницата просто беше на много добра цена и взехме нея.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: октомври 15, 2017, 17:34:36 »

Аз бях доволна от Стокке, но с второто ЖЗ след години, ще взема или Buzz или Mutsy . Много съм доволна от Стоккето, беше танк, сняг/високи бордюри/ разбити улици-справяше се идеално, лека и маневрена. Колко пъти съм я бутала, докато държа детето в ръце. Не случайно хората я избират и е в топ количките. Истината е и, че цената е ок. Особено ако е ВУ, накрая я продаваш за колкото си я купил. На който съм я препоръчала, всеки ми благодари. Ама това сгъване ми разказваше играта. Уж лесно, но ми беше мъка  sad Затова второто с по-компактна количка ...
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #425 -: октомври 17, 2017, 13:59:20 »

В неделя ходих до Дундьо и ми разказаха, че става за модела Priam на Cybex, но го нямаха наличен в магазина, че някой го беше купил и ще ми звъннат като го заредят пак тая седмица (хареса ми, че кошът му се затваря и има и all terrain гуми като за по-български условия). Но пък успях да тествам iCandy Peach, за която не бях чувала докато не попаднах на кошницата на Cybex. Харесва ми доста като дизайн, но си е тежичка - с коша излиза към 14 кг и малко. Разбрах и че кошницата може да се ползва с макси кози адаптори, та би следваляо да става и на Куини и на Мутси.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: октомври 17, 2017, 20:47:36 »

Открих Cybex едва преди 3-4 месеца и съм с много добри впечатления. Количка чадър взех с тази марка и докато избирах много се впечатлих от Priam - висока количка, подвижна, много позиции на дръжката, кошът 6+ има пълно легнало положение, голям багажник, материите са много хубави, дълбок сенник, UVP50+. Определено бих я разгледала при следващо дете. Нямам близка с Priam, за да попитам за преки наблюдения. RayaToys са официален вносител и можеш да ги разгледаш и при тях. Иначе цените в Mothercare са по-добри. Когато ние купувахме, Cybex беше нова за тях марка и всичко беше с 50% отстъпка.

От Стоки съм много доволна - висока, много маневрена, минава през всякакви терени, много здраво шаси, хубави материи, UVP50+. Но при тях е любов от пръв поглед - или много я харесваш или не, едва ли ако се чудиш за количка ще избереш нея  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: октомври 17, 2017, 21:23:59 »

Priam има в Рая тойс наистина. Иначе моя приятелка, която живее в Лондон има такава и е много доволна. На мен много ми харесва като визия, изглежда и стабилна. Показах я на ММ, но неговата любов незаменима си е mutsy iGO, добре че съвпадна с мен  heart

 Offtopic Аз не съм от феновете на Стоки, но много харесвам високи мами, с дълги крака като ги бутат.. Приличат ми на манекенки от реклама  tease Самата количка също е някак стройна.. Аз бих изглеждала като кюфте с нея  lol lol lol lol
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #428 -: октомври 18, 2017, 15:11:44 »

Да, впечатли ме и мен Priam. Лека, стилна, многофункционална. Имам още малко време да се поколебая между нея, iCandy, Mutsy и Quinny  Girl_hide Благодаря ви за мненията, момичета!  heart

Почнах да се чудя дали ми трябва кош за новородено... първите месеци смятам предимно да нося бебето, ще ползвам шасито за кошницата за кола основно. Знам, че Mutsy Evo например има пълно легнало положение летния кош, та...  pardon
« Последна редакция: октомври 18, 2017, 15:55:19 от scilla » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: октомври 21, 2017, 12:30:25 »

Сила, аз ни в клин, ни в ръкав, обаче ще си кажа. Щом така и така ще се носите в началото, изчакай и пробвай дали изобщо ще иска в количка бебчо.
Аз от днешна гледна точка май не бих купила изобщо или ако купувах щях да взема нещо доста по-евтини и без толкова кошове и щуротии.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #430 -: октомври 24, 2017, 12:48:23 »

Реших си дилемата, сдобих се с употребявано, но доста запазено Mutsy Evo и така не ми е съвестно дори да не ми се наложи да я ползвам особено. Единствено, че ми заема място  Girl_hide
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #431 -: октомври 24, 2017, 13:18:52 »

Реших си дилемата, сдобих се с употребявано, но доста запазено Mutsy Evo и така не ми е съвестно дори да не ми се наложи да я ползвам особено. Единствено, че ми заема място  Girl_hide

супер smile, не е чак толкова заемащо като предния ти танк smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #432 -: октомври 24, 2017, 14:17:04 »

О, дам, доста по-незаемащо си е  pleasantry Плюс ще си го ползвам с кошницата на Cybex, която съм си харесала, остава сега на черния петък да ми я намалят и всичко ще е точно  Bravo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: октомври 27, 2017, 13:23:44 »

май дойде време да си продам количката Стоке Експлори , сив меланж, с два коша плюс кошница за кола и плщс чанта втора. има два дъждобрана и комарник. И зимно чувалче също съм купувала допълнително. ако някой проявява интерес да пише. в холандия е произведена  декември 2012.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #434 -: ноември 13, 2017, 09:46:43 »

  Ние вчера се впуснахме в търсене на количка, за да преценим какво ни допада и да си нагласим горе-долу бюджета. С ММ единствено при харченето на пари сме на едно мнение. Още в първия магазин без да му казвам какво е хубаво и какво съм гледала той се залепи за mutsy-то.  Wink След показно на единственото момиче, което не го мързеше да си свърши работата в неделя клоним към evo, по-удобно ми беше и по-компактно ми изглеждаше съвсем сгъната. След ровене в интернет ни попадна сайт с намаление и шаси + кош ги продават за 910 лв. Аз малко се колебая, че цената ми изглежда нереално ниска на фона на физическите магазини и не знам дали си заслужава риска. Някой поръчвал ли е от сайта 3kalinki?

 Иначе имаме и резервен съвсем бюджетен вариант - kikaboo bali. Като лекота изглеждаше съвсем конкурентна на mutsy- то, но пък марката за пръв път я чувам, та сме в чуденка. Повече и двамата клоним към mutsy-то, а тъй като и място за съхранение нямаме мислим да се обзавеждаме поетапно когато му дойде времето със седалката например. smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines