Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:32:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248716 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юли 18, 2017, 09:37:32 »

Да, този който взехме ние е с до 5 камери.. Илиян беше супер впечатлен, викам успокой се, надявам се да не ни трябва видеонаблюдение на тоалетната  crazy

Тони, какъв взехте вие?
Аз съм крайно непросветена, никога не съм и разглеждала бейбифони.

хаха, Мари, това с алармата ми се стори много забавно smilesmilesmile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юли 18, 2017, 10:14:02 »

Аз от всичките ми познати знам, че Моторола са най-добри и все тях използват. Преди време купихме на кръщелницата ми точно този, който Булче постна по-рано и като го видях, колко е евтин на фона на парите, които ние дадохме тогава.. Погледнах колко струва в момента в БГ и като не го намерих за по-малко от 380лв. Поръчахме директно от amazon.co.uk  smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: август 02, 2017, 11:34:15 »

Имам желание да взема шезлонг-люлка(последното не е задължително, но като гледам ги има само в такива варианти), който да е на стойка, която да дава височина и естествено да е стабилна. Идеята ми е бебето да е навсякъде в апартамента с мен, а в същото време да е в безопасност, защото с дете на две години и половина вкъщи, това си е проблем(колкото и да внимава, пада, изтърва предмети и т.н).
Имам кошарка за игра, дървена, която купих с тази цел на Сами, както и с преспективата, когато стане по-активно бебето, отново да може да се ползва. Проблемът е, че кошарката не минава през вратата на кухнята, която е по-малко от стандартните и преди това не беше проблем, защото допират плътно кошарата до врата и бебето ме виждаше и си играеше. Сега, няма как да стане това, защото кошарата блокира вратата и е немислимо да очаквам от Сами да стои само в от едната или само от другата страна.
Спряла съм се на ето това ориентировъчно, като събирам мнения, наблюдения, препоръки, въобще всякакви коментари по въпроса:





Нямам никакви впечатление от марките, за втората(Tiny Love )  проверих, че е относително нова и нямат традиции в производството, произвеждат си продуктите в Китай, но то вече кое ли не се произвежда там...
За първата (Babymoov) въобще нищо не знам.
« Последна редакция: август 02, 2017, 11:47:10 от Marri » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: август 02, 2017, 13:32:54 »

Не бях виждала, такова високо шезлонги. И двете марки съм ги чувала, но аз рядко се интересувам, кое къде е произведено. Китай, Индонезия, все ми е тая.
Tiny Love имаме играчки само и са хубави. Тук се води хубава, по-скъпа марка.

Ние имахме най-обикновен шезлонг, без никакви екстри. Подари ми го Vivi20. Останах с впечатлението, че и на нея някой форума и го е подарил. Аз пък го дадох на Рататуи Wink

Аз постоянно си ползвам бебефона. Нашият е Самсунг, от Франция но го изпратиха, тук не го бяха намерили.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: август 02, 2017, 13:36:07 »

Аууу, тоя шезлонг ако ви кажа през колко майки е минал  blum
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #320 -: август 02, 2017, 13:40:14 »

Мари не ми се виждат хич стабилни тея шезлонги, виж на живо всичко и прецени дали не е още по-опасно ако Сами го бутне.

Ние бяхме с фишър прайс, доста дълго го ползвахме.

 lol lol тоя оранжев шезлонг е форумско наследство хахах
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: август 02, 2017, 13:45:57 »

Благодаря за мнението Панди! give_rose
Понеже нямам възможност да го видя на живо и преценя качеството, затова и се колебая...., не че не мога да го върна, но не ми се иска да си затруднявам, вместо улесня живота.
По принцип на най-висока степен е просто стол, не могат да му се ползват функциите за движение. Но на мен основно затова ми трябва, висок стол подходящ за много малко бебе, само шезлонг не ми върши работа, защото са ниски и няма къде да ги сложа безопасно. Мислех да освободя място на кухненският плот, ако не намеря подходящо нещо, но това място ми трябва.
Тези продукти за мен са в групата глезотии, но като си гледам сама децата, имам право на някои глезотии за облекчаване на живота, нали така blum

Освен това, конкретно вторият може да се ползва и като стол за хранене поне, докато детето започне само да се храни, а това ще ми даде възможност столът на Сами да е максимално дълго време само за него... та така мисля си разни варианти, но до тук не съм попадала на по-добър, пък добрите отзиви за марката само ме обнадеждават.
И тук не е евтин сам по себе си, 130 евро е, но е разумно предложение спрямо останалите по-по- най- неща, които се предлагат.
Това ми е проблем тук предлага се само най-най и е на също такива най- най- цени...., а аз обичам качеството, но в разумни граници, не ми се дават 300 евро например за нещо, което в конкретният случай е близо до роботиката, просто не виждам смисъл...


ЕДИТ: Булче, мисля го и това..., но все пак аз няма да го оставям без наблюдение..., а и рамото, което е на земята, на втория шезлонг, е 81 см в дължина, на 53 см в широката част, та ми се вижда, че са помислили по въпроса и пак казвам в най-високата степен няма движение на самият шезлонг, вибрации и разни други екстри(ако въобще ползвам, по принцип съм пас с тая работа) могат да се ползват на по-малка от максималната височина.
« Последна редакция: август 02, 2017, 13:50:55 от Marri » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: август 02, 2017, 13:51:22 »

Мари, за мен лично това е доста нестабилно и лесно за бутане.Нещо от този род или от този ми е по-ок
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: август 02, 2017, 13:53:47 »

Включвам се, да кажа и аз за шезлонга - елементарен, без излишни щуротии и си вършеше работата да оставя Ники за по малко докато свърша нещо.
Тоя мобсе виждат доста високи, има в БГ едни по 300лв и нагоре които люлят в различни посоки и с различна скорост май.
Бебефон така и не си купихме, ама не ми е и трябвалб може би 2-3 пъти да съм съжалила само.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: август 02, 2017, 14:05:57 »

На нас ни пристигна бебефона.. Илиян е във възторг, игра си поне 2 часа с него  crazy

Ние купихме на кръщелницата ми шезлонг  за погачата, аз така и не знам, каква е разликата между люлка и шезлонг, сигурно в движението.. ще проуча като му дойде времето ...

взехме такъв, тя прекарваше много време в него, успокояваше я супер много..

http://www.babylifemalechko.com/index.php?m=320&lang=1&category=23&pc=6&prodid=237&pn=%D8%E5%E7%EB%EE%ED%E3%20Apollo%20-%20Magic%20Stripe

но не е за Мари, защото тя иска да е много висок.. Доста ми изглеждат страшно тези високите  blush
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #325 -: август 02, 2017, 14:25:05 »

Този първия е копие на някоя друга марка, ама не си спомням дали на Стоке или на някоя друга марка.Но мисля че стокето имаха такъв модел.

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: август 02, 2017, 14:30:34 »

Аз лично не виждам смисъл от много скъп шезлонг или люлка.Разликата е, че люлката наистина люлее бебето като люлка, дали с батерии, дали има адаптер за контакт.Шезлонга има вибрации евентуално и музика.Ние имахме обикновен, ползвах го да лежи бебето покрай мен като готвя.Важното ми беше да имам отгоре дъга на която да закачам различни платнени играчки или рингове, за да ги хваща и да играе.Друго не исках.Тя вибрацията не я понасяше, музика детска не отразяваше, слагах телефона с бял шум до нея, за да я успокои.А и в един момент в къщи има толкова пищящи и пеещи играчки, че няма шанс да си причиниш сам това и с шезлонга.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #327 -: август 02, 2017, 15:50:46 »

Мари, визуално шезлонгът изглежда много нестабилен. Обаче от гледна точка на статиката и кинематиката, конструкцията е надеждна.  smile Аз дълго време гледах да затисна някъде столовете във форма на Z преди да седна, но е истина, че са толкова стабилни, колкото и четирикраките. Би могла и ти да го подпреш някъде или с нещо, защото пък плюсът на височината за пазене на кръста е голям.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: август 02, 2017, 16:34:16 »

Благодаря за мненията,момичета!

Реших да взема вторият вариант. Гледах и клипчета, мисля, че ще свърши работа. (ако не, няма да е първата ми глупост в бебешките покупки,  проходилката вече я продадох pardon).
Ако има проблем с височината и реша, че не е достатъчно стабилен,ще го ползвам на по-ниска позиция и ще разчистя кухненският плот.
Девойката е само на 21 дни, но вече си има активни периоди, търси и компания и забавления и може да се каже,че въпросът е належащ......
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: август 02, 2017, 20:28:12 »

Мари, честита покупка! Дано да е стабилен стола/шезлонг.

Тук това е последния писък на модата - една приятелка го има - пробвах го с Георги - не е лошо, но цената му е много солена:
4Moms Mama Roo 4 Infant Seat, Silver Plush https://www.amazon.com/dp/B073FTRQCS/ref=cm_sw_r_sms_c_api_iFHGzbAQ8QHMM

Тази позната има и  доона кошница за кола/количка, но ми се струва дълбока много.


Doona Night (Black) Group 0+ Car Seat by Doona https://www.amazon.com/dp/B01M3MMJH2/ref=cm_sw_r_cp_api_PJHGzbD0JV5JV

Тони, все се каня да пиша да провериш дали английския амазон дава 10% купон на всички бебешки покупки, ако са в регистри.
Също можеш да следиш цените като сложиш продуктите в лист и после филтрираш по стоки с намаление.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines