Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:59:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248683 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #285 -: февруари 09, 2017, 09:48:47 »

Тук гнездата ги препоръчват с голяма сила за недоносени бебета. Затова и са с такива малки размери. Бързо биха умалели за доносено бебе. Аз лично ползвах навити на руло пелени. Разбирай одеяла за бебета, а не тип бархетени пелени, които ще са прекалено тънки. През деня в един момент започнах да ги махам, за да си рита на спокойствие. Нощем обаче много дълго време ми вършеха работа.
И при нас беше този вариант със сгушването. При нас не е имало и безкрайно сукане часове наред, което също оказва влияние. Най-дългото сукане беше в рамките на 7 минути. Дребната беше като помпа - гушвам я, наяжда се и пуска. Нищо не можеше да я накара после пак да суче.
За слинговете нищо не мога да кажа. Там съм абсолютно некомпетентна, защото не съм се интересувала въобще.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #286 -: февруари 10, 2017, 17:55:55 »

Момичета, какво трябва да гледам при избора на матрак? Харесала съм това матраче, за съжаление няма къде да го видя на живо
Coconut Verbund Mattress 70 x 140 Coconut Mattress Baby New https://www.amazon.co.uk/dp/B00N0ZGGJG/ref=cm_sw_r_cp_api_BhENyb4VC4191
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 10, 2017, 18:13:20 »

Много тънко ми се струва това матраче.поне 10см трябва да е. Трябва да е твърдо и стабилно .е не чак като дъска де.  По-важно е каква е отдолу рамката. Добре е да диша матрака. Да се обръща от време на време. Нашата подложка беше нещо като тънка дъска и по съвет на продавачката на матраци, която изглеждаше мнОго компетентна  я пробихме с бормашина на много места.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: февруари 10, 2017, 18:29:23 »

И на мен ми се вижда твърде тънък.
Материя, пълнеж, твърдост. Това съм гледала аз като съм избирала досега.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 10, 2017, 21:32:57 »

Аз бих добавила към горния списък и да се провери колко е вътрешния размер на леглото спрямо размера на матрака. Не трябва да има много разстояние, както и да няма никакво такова, защото смяната на чаршафи става кошмар (нощно време е предизвикателство да сложиш нов чаршав при липса на разстояние)

С Леа бяхме с този матрак

Сега мисля да купя този, за да пасне на леглото, което ще ми дадат.

За протокола  - матракът е бил с 15см дебелина.
« Последна редакция: февруари 10, 2017, 21:36:13 от Anichka » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: февруари 10, 2017, 21:53:43 »

Забележката на Ани е уместна, не съм се замисляла, защото съм купувала само по стандарт досега и легла и матраци.
Нашият е с дебелина 12 см и ми се струва, като го гледам, че 10 см е задължителният минимум.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #291 -: февруари 11, 2017, 01:41:45 »

Благодаря за отговорите  give_rose
Ние си имаме матрака от София, ще ползваме същата кошарка. Но никога не съм го харесвала, струва ми се прекалено мек, затова се  спрях на този, с идеята да го сложа върху др матрак. Но пък явно така няма да влиза въздух
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #292 -: февруари 11, 2017, 12:23:34 »

Един върху друг матрак би било грешка. Има голяма вероятност да започне горният матрак да мухлясва. Този тънкият би бил подходящ за сгъваема кошара, която се ползва основно за игра.
Ние също ще трябва да вземем нов матрак за досегашната кошара. Докато не го видя предварително обаче, не смея да купувам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #293 -: юли 11, 2017, 13:53:00 »

Моля ви да ми дадете мнение/съвет за бейбифон. Досегашният ни беше най-прост - само звук. След активно ползване вече се скапа и се налага да вземем нов. Исками се да е нещо по-добро от досегашния, но все пак е въпрос и на цена.
Гледах нови и втора употреба. Това, което ме смущава, е че повечето са само с един адаптер. На досегашния и приемникът, и предавателят имаха възможност да са с батерии ААА или с адаптер. А при повечето явно не е така. Как се ползва другата част - с батерии (например алкални или презареждащи се) или с батерия като на телефон, която се зарежда отделно? Колко време издържат тези батерии? На мен ми е нужен бейбифон за през нощта. Ще може ли цяла нощ да държи и ако всеки ден се зарежда, няма ли да се скапе много бързо?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #294 -: юли 11, 2017, 16:37:54 »

Моля ви да ми дадете мнение/съвет за бейбифон. Досегашният ни беше най-прост - само звук. След активно ползване вече се скапа и се налага да вземем нов. Исками се да е нещо по-добро от досегашния, но все пак е въпрос и на цена.
Гледах нови и втора употреба. Това, което ме смущава, е че повечето са само с един адаптер. На досегашния и приемникът, и предавателят имаха възможност да са с батерии ААА или с адаптер. А при повечето явно не е така. Как се ползва другата част - с батерии (например алкални или презареждащи се) или с батерия като на телефон, която се зарежда отделно? Колко време издържат тези батерии? На мен ми е нужен бейбифон за през нощта. Ще може ли цяла нощ да държи и ако всеки ден се зарежда, няма ли да се скапе много бързо?

Аличка , какъв ти е бюджета? Ние сме с Моторола, с два адаптера е, не се скапва батерията ако е включен нон стоп през ноща, ние две години го ползваме вече. Нашия е видео бебефон, много голямо удобство е да има видео, доста често се случва малкия да се събуди и пак да заспи и го гледам без да ставам какво прави.

Това ми се струва страхотна оферта

https://www.amazon.co.uk/Motorola-MBP36S-Digital-Monitor-Display/dp/B00K1BESC4/ref=sr_1_2?s=baby&ie=UTF8&qid=1499783673&sr=1-2&keywords=motorola+baby+monitor

Това също е бюджетен вариянт

https://www.amazon.co.uk/Motorola-MBP481-Digital-Monitor-Display/dp/B01M0FSBSW/ref=sr_1_7?s=baby&ie=UTF8&qid=1499783673&sr=1-7&keywords=motorola+baby+monitor

Това обаче стои директно в контакта

https://www.amazon.co.uk/Motorola-MBP8-Digital-Audio-Monitor/dp/B009OZMQYU/ref=sr_1_4?s=baby&ie=UTF8&qid=1499783673&sr=1-4&keywords=motorola+baby+monitor

Тук можеш да разгледаш другите модели, от амазон можеш да купиш с ггбг, аз мога да ти го взема и изпратя до Пловдив до нашия офис smile

https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_c_1_12?url=search-alias%3Daps&field-keywords=motorola+baby+monitor&sprefix=motorola+bab%2Caps%2C216&crid=3NIKJSATS4QSG

Активен
Mystic
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #295 -: юли 13, 2017, 18:45:56 »

Някой купувал ли е количка Mima Xari и има ли наблюдения?
Ние видяхме промоция в един магазин и излиза около 2500 лв. с трите кошчета и мислим утре да отидем да я купим.
Колебаем се между сива и черна.

Друг модел който харесахме е Stokke Crusi, но не знам къде да я видим на живо.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юли 13, 2017, 20:26:52 »

За Мима нищо не мога да кажа. Мисля, че Лоли беше с такава, но не съм сигурна.

Stokke може да видиш в магазин "9+" и "Dolce Vita".
По принцип Crusi спряха да ги произвеждат, но най-вероятно в БГ по магазините ги има още. За сметка на това направиха 2 опции за колелата на Trailz - помпащи и обикновени.
Аз използвах Xplory - единствената ми забележка е, че е голяма като се сгъне и при пътуване трябва действително голяяям багажник. Ако имаме второ, пак Stokke бих взела.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юли 13, 2017, 22:33:39 »

Мистик, аз ползвам Стоке Експлори вече 4 години, за мен е най -добрата количка по нялолко причини. Много здрава и невероятно маневрена и лека за управление.  Детето стои на високо и като идеш на заведение , то е на твоето ниво и гледа всичко. съответно до края може да е в посока към теб, защото вижда всичко и не му е скучно. можеш да регулираш височината на седалката и височината и позицията на дръжката
 Иди в магазин и виж сама. Аз от 9+ взех моята.
за Мима мога да кажа , че седалката за по-големи е малка и леко неудобна за децата.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юли 14, 2017, 06:42:58 »

Аличка, наши приятели са много доволни от този бебефон:
https://www.amazon.co.uk/dp/B01MDMZGJO/ref=cm_sw_r_cp_awdb_X-8zzbVVRCGHF

Ние сме със Самсунг, купуван за Леа преди 6 години. Работи и аз не купих нов сега.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юли 14, 2017, 08:33:04 »

Булче, зариби ми сега с тая моторола, толкова евтина не съм я виждала. Ние купихме такава на кръщелницата за близо 300+лв преди 3 години. Дали да не поръчам, сърбят ме ръцете  tease
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines