Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:07:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248685 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 13, 2016, 15:10:55 »

Браво за покупките, момичета! Много ми харесва всичко, което сте избрали. heart
Аз поръчах стерилизатор  и шишета на NUK.
http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/uredi/nuk-sterilizator-za-5-shisheta
А шишетата са тези http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/hranene-i-karmene/shisheta/nik-komplekt-kauchuk-2x240ml-2x120ml-s-koshnica-10-255-099. Знам, че четири вероятно ще са ни много, но пак казвам, че дефакто те ни излизат безплатни от намалението. А за стерилизатора се спрях на този, защото бях на едно негово представяне, а и имам отзиви от познати, и си ми хареса, де. blum
И за други покупки ме засърбяха ръцете, но се сдържах. ММ иска да купим сгъваема кошарка за в бабите, когато сме оставяли бебо живот и здраве да бил с нея. Но за сега мисля да се въздържа и първо да си му купим кошара за вкъщи, а тогава да мислим за бабите. biggrin
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 13, 2016, 15:16:21 »

Ние също сме се спрели на сгъваема кошара, но със сигурност ще е с допълнителен матрак. Купувала съм 2 такива кошари + матрак за подарък - всички са единодушни (близките, на които сме подарявали и консултантите в магазина), че е най-добре да се ползва отделен, добре подбран матрак. На мен също ми изглежда разумно матракът да се купува отделно, той е най-важното нещо в цялата кошара  pardon
Неудобство при тази кошара е, че подложката за матрака е цяла плоскост (не е подматрачна решетка) и трудно се проветрява матрака. За целта е нужно да се вади от време на време и да се проветрява.

Моля, някой използвал сгъваема кошара, да сподели опит smile
« Последна редакция: май 13, 2016, 15:24:44 от ma6ka_ » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 13, 2016, 15:48:30 »

Ние също сме се спрели на сгъваема кошара, но със сигурност ще е с допълнителен матрак. Купувала съм 2 такива кошари + матрак за подарък - всички са единодушни (близките, на които сме подарявали и консултантите в магазина), че е най-добре да се ползва отделен, добре подбран матрак. На мен също ми изглежда разумно матракът да се купува отделно, той е най-важното нещо в цялата кошара  pardon
Неудобство при тази кошара е, че подложката за матрака е цяла плоскост (не е подматрачна решетка) и трудно се проветрява матрака. За целта е нужно да се вади от време на време и да се проветрява.

Моля, някой използвал сгъваема кошара, да сподели опит smile

Вземете си дишащ матрак. има хубави, които не са никак скъпи. При майка ми и баща ми кошарата е с матрака от сгъваемата кошара и не е хич добре, даже спарва като че ли. Ние взехме някакъв, който е със зимна и с лятна страна. Не успях да разбера точно каква е разликата де, но предполагам е нещо в материята под памучната облицовка.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 13, 2016, 15:51:39 »

Да и аз съм на мнение, че матракът трябва да се вземе отделно.
И смятам, че е голям недостатък липсата на подматрачна рамка и по тази причина съм привърженик на дървените легла.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #244 -: май 13, 2016, 16:10:13 »

Благодаря за съветите  give_rose
Нашата кошарка ще е само за път и за долния етаж, като сме там да сваляме и бебето, иначе за постоянно спане ще си има легло, и при Мимето е така до колкото знам smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 13, 2016, 17:31:11 »

Благодаря ви за коментарите  give_rose
Ще погледна за тези дишащи матраци.
За съжаление нямам много място в спалнята,ще я мисля още тази кошара.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 14, 2016, 09:18:40 »

Мхм, така ще е. Бебчо си има дървено легълце и там ще си спинка. Сгъваемата я взехме за всекидневната, защото Влади много държи, или когато сме на гости при нашите, или някъде на път.  smile
Това не пречи да търсим друго матраче.  smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: май 14, 2016, 09:45:33 »

Аз с дневната по друг начин го реших въпроса, с дървена кошара за игра на колелца.
И на нея й се променят нивата и ми е много удобна още, откакто беше на 1 месец, та до днес.

Той вече не иска да си играе там, при положение, че има цяла къща за проучване, стои чинно там, само докато пускам прахосмукачка и когато трябва да го оставя без надзор за 2-3 минути, но за приспиване през деня ми е идеално.
Ето и сега си спи вътре, а аз на компютъра(затова и съм толкова активна всяко сутрин по това време)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #248 -: май 14, 2016, 09:53:51 »

Ние сме с многото опит в леглата, коритата, всичко, което е като големи покупки. За 2,5 години ползвахме 4 кошари- само 1 в нас, и 3 корита- пак 1 в нас. Другите - за в бабите. Напълно подкрепям казаното от Мари. При спарване на леглото, може да тръгне мухъл. Много внимавайте, чистете редовно леглата и ги проветрявайте. И аз съм привърженик на дървени кошари.
За къпането- в началото бебетата се обливат с вода. Най-често така са първите къпания, а не легнало по гръб. По-късно вече се слага бебето да лежи на подложка, мрежа и тн. В началото ще ползвате по 5-6 литра вода максимум! Буквално с няколко канчета и бебето ще е изкъпано.
Относно стерилизатор и бебефон, аз съм За. В стария апартамент нямахме нужда от бебефон. Хората ни се подиграваха на покупката, ама сме си го носили на гости в бабите, на почивки, когато взимаме съседни стаи в хотела с родителите и тн. Сега съжалявам, че не дадохме повече пари. Имаме най-простия, но върши работа ежедневно. Малката се научи да казва на него, когато се събуди от сън или има ако. Спим в съседни стаи, но така свикнах на пукането на бейбифона. Това ми влезе като инстинкт под кожата. Реагирам и на дълбок сън на този шум.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 15, 2016, 13:04:45 »

Да не остана по-назад, на края на деня и аз поръчах от Хиполенд. Взех електронен термометър. Беше ми в списъка за покупки, а цената беше изгодна  pardon Това ни е първата покупка за бебока  danceg
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #250 -: май 15, 2016, 15:18:11 »

Днес мрежовата диверсия на Майко мила дава превъзходно предложение на бебефон заместител - включен Скайп в близост до бебето и друг, в работния обсег на родителите. Чувала съм да го ползват много любители на високите технологии защото няма пращене, падане на батерии и други недостатъци, освен това, че трябва да се лишиш от собствената си играчка Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 15, 2016, 15:28:01 »

Това е идеално като идея за Мимето и ми напомня, че и двете ми деца са/бяха скайп бебета smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #252 -: май 15, 2016, 18:20:50 »

И аз четох статията, тамън ще ни влязат в употреба таблетите, че съвсем ги забравихме покрай смартфоните smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 16, 2016, 09:24:35 »

Хехе, е в такъв случай не знам таткото ще работи ли или ще ни гледа.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: май 31, 2016, 07:06:38 »

Ние имахме късмета кумувете да ни подарят много хубав бебефон. Много ми е удобно - Томи си спи на спокойствие в спалнята, аз си обикалям другите и си го наглеждам.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines