Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:59:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 249369 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 03, 2015, 12:38:39 »

Само по боди като малка, а сега по потниче и гащи в случай че няма климатик в стаята де, иначе може да му е хладно на бебето  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #196 -: юни 03, 2015, 12:43:09 »

Аз миналото лято пусках малката само по боди следобедите и с тънко чаршафче, докато не го изрита. Нощно време съм слагала пижама - тениска с къс ръкав и къси панталонки, завивах пак с чаршаф. Има си детски пижами, тънички, летни.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 03, 2015, 15:04:05 »

Сноу, не съм търсила, честно казано, др са ми вълненията сега. blush
Спи с наше одеало, мушнато в плик с детски мотиви. Тези одеалца, к гледаш, не мога да се ориентирам с каква големина са. В сайта пише някакви размери, но май е на одеалото в сгънато състояние.
Лятото госпожицата спеше по боди потник с тънки презрамки и завита с чаршаф.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #198 -: юли 14, 2015, 13:26:48 »

Хайде, да попитам... Видяхме на едно детенце страхотни сандалки от силикон. Оказаха се на Чико. Намерихме, пробвахме - уникални good Отдолу са с грайфери, за да не се плъзгат, имат си стабилна каишка, залепват по крака и не се вади петичката. Само където не ми се дават 40 лв. Струва ми се безумно, колкото и да не пестя пари за малката crazy
Сега видях в он-лайн магазин едни също много красиви силиконови сандали, но се оказа, че не са налични.
Дайте ми идея откъде да намеря нещо подходящо, което да не се плъзга, когато се намокри.


* 0-products4592.jpeg (14.73 KB, 280x280 - видяно 2388 пъти.)
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 14, 2015, 14:03:55 »

Само да се включа, че от едни силиконови сандалки на Ели крачетата станаха на рани. След едно обуване. От тогава не купувам никога такива.
Но, ако твърдо си решила, пробвайте ги good
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #200 -: юли 19, 2015, 18:55:01 »

Аз също се спрях с тях след първия неуспешен опит - ранички по крачето. Обаче или има различни или аз съм ги виждала по-евтини 10-15 лв.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #201 -: август 07, 2015, 08:46:50 »

Наближава именния ден на малката и сме решили да й вземем количка за кукли. Търся нещо стабилно с метална рамка до 60 лв. Може и с други аксесоари. Имате ли идея къде се продава нещо не чак толкова отровно розово на цвят? Не че не може да й вземем розова количка, но по принцип тези бомбонести цветове ме ужасяват biggrin
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 07, 2015, 12:10:07 »

Али, виж онлайн магазина на Хиполенд. Има поне 7-8 вида, половината не са бонбонени! Успех! Пусни снимка като купите.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #203 -: октомври 13, 2015, 16:52:27 »

Някой виждал ли е/ има ли такъв дървен пъзел http://vegatoys.com/view/6865.html Харесала съм и други от този тип. Днес ги гледах на живо, обаче нямаше даден размер на парчетата, а самата кутия е опакована с фолио и не може да се отваря преди покупка. Понеже пише, че не става за деца под 3 години, сега съм в чуденка huhhuh.gif Дали наистина са толкова ситни частите?
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #204 -: октомври 14, 2015, 21:50:35 »

Ако кутията е наистина 12,5х12,5 см., както пише в сайта - едно парче пъзел ще е горе-долу 3,10 х 2.5 см. Аз бих се въздържала от толкова малки предмети, особено ако всичко отива в устата. На Ния най-малките кубчета на сортера съм ги отделила именно поради тази причина.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #205 -: октомври 15, 2015, 12:05:18 »

И ние имаме даже два сортера. Единият не съм го давала нито веднъж. Парченцата са колкото левче shok Другият го давам, но под мой контрол. Там пак са дребни парчета. И пак не ми е ясно защо пише, че става за дете на 18+ месеца, като са такива дребни части. То е ясно, че сортерът е супер за тази възраст, ама тези части... nea
Ноар, разби ме с тези сметки Bravo Изобщо не си направих труда да се зачета и да смятам.
Иска ми се нещо дървено като играчка, по възможност с животни, букви (кирилица) или цифри. Идеи?!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #206 -: октомври 15, 2015, 13:21:04 »

Аз не съм мама още, но професионално съм свързана с детското развитие и също много следя какво купувам за познати деца и държа да е от естествени материали, та има един магазин Genesis- внасят страхотни играчки по мое мнение, имат и сайт, може да го погледнеш, ако естествено не си го проверила вече smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #207 -: октомври 16, 2015, 10:21:29 »

Аличка, имаме 2 дървени сортера. Единия е на Фишър Прайс - представлява 4 големи кубове, които на всяка страна имат животно, буква (латинска), цифра и отвор за сортиране на различна фигура. Могат да се подреждат едно вдруго, едно върху друго и т.н. Ето това е:
http://www.hippoland.net/fisher-price-d-rveni-kubcheta-sorter
Точно на него най-малкото кубче съм го прибрала.
Другия е този на Гоки:
http://detski-igrachki.com/goki-%D0%B4%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B5%D1%80-susibelle
От него всичко е в употреба.
В началото ги погризваше и облизваше под моя поглед, сега вече си играе с тях. С тях се научи да прибира предмети в кутия/купа и се мъчи да ги подрежда на кула и да нацелва съответния отвор. Много съм доволна.
За жалост аз така и не намерих кубчета с български букви.
Иначе кубчета по-големи с животни смятам скоро да взема ето тези, поне са красиво нарисувани и разпознаваеми:
http://www.groznotopate.com/public/product/display/show/id/793
« Последна редакция: октомври 16, 2015, 10:23:51 от Noir » Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #208 -: октомври 29, 2015, 13:29:22 »

Айде и аз да се включа с въпроси за покупки. Първо за тия чашки за вода за малки бебета, за научаването им отначало да пият вода, какви препоръчвате, аз мисля да взема една на НУК, с мек накрайник, който не пуска вода, да не се олива, ама казват, че трудно ще го науча да дърпа от него, но ще видим накрая.
Иначе гледам сте на вълна играчки, нещо взеха да ми омръзват пластмасите на фишер прайс, искам нещо дървено, може ли да ми препоръчате, Даниел е на 6м, ама нали с тенденция да е за примерно малко по-голямо дете, щото някои играчки се ползват примерно и на 4м и на 1 година. Или ако не е дървено, то поне тип играчки за тая възраст, от тия стимулиращи, да се учи на разни неща.
А мислили ли сте за Коледа какво да купите? Аз съм в дилема, искам нещо по-така хехехе, не знам какво е то по-така, в смисъл нещо по скъпо или по-голямо от една малка играчка, ама не знам какво, нещо необходимо, което да съчетая като подарък за празниците. Паяк, проходилка, май няма да ползваме, мислех си за тия дървени кончета, овце или някакво животно дето се качва отгоре и се люлее напред-назад, но те са за година и половина, за след 1 година време, не знам дали може да се ползват преди това.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #209 -: октомври 29, 2015, 13:47:04 »

Ние след шише с биберон бяхме с чаша с мек накрайник на Авент. Много бързо се научи да дърпа. Имаме и чаша с твърд накрайник, но така и не я вкарахме в редовна употреба. Беше доста по-трудна и сложна за използване. От мекия накрайник минахме на вариант шише със сламка, но това в доста по-късна възраст.
За след 6 месеца бих ти препоръчала или от тези лабиринти с топчета по тях, или вариант чашки, които се поставят една върху друга като кула. Проследи реакциите на детето кое би било интересно. Например: дали е интересно пускане на предмет в кутия, игра подобна на сметалото, играчка с някакво движение - типа волан на кола, натискане на бутони и тн, музикално килимче... Кончетата за яздене ги остави за първия рожден ден.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines