Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:14:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248700 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #105 -: март 12, 2015, 09:23:10 »

Вие направо ме обнадеждихте give_rose Бяха ми казали, че големи бодита нямало. То е ясно, че трудно се намират, ясно е, че и в яслите ги искат с потници (да не им падали бодитата в гърнетата). Да си кажа - предпочитам боди, защото все още Мария е малка и не искам кръстът да й е постоянно гол с всяко клякане и ставане smile
Тези дни ще разгледам, за да мога да поръчам. На George няма представител в България, нали? Имали сме доста техни дрехи, но са ни все подарявани от чужбина.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 12, 2015, 09:36:28 »

Али това, че е с потниче не значи, че ще й е гол кръста. Алекс от доста време е с потник, но са дългички и добре я огащвам. Дори на всичкото навеждане пак не е гола, ако това ти е притеснението. Определено обаче с потниче и гащи е по лесно.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 12, 2015, 09:37:58 »

В един момент игрите стават толкова щури и децата така се швъкат по невъзможни места, че определено имат нужда от запасване от време на време. Ели е на 4г и въпреки това като се развихри, трябва да се запасва детето.
Боди е най-доброто решение, определено.
Аличка, по по-големите градове все има някоя мама, която прави общи поръчки от английските сайтове. И аз така процедирам. Събирам поръчки и тя си има начин да прави и получава нещата. После се плаща при получаване. Разпитай в твоя град
« Последна редакция: март 12, 2015, 09:39:46 от sunray » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #108 -: март 12, 2015, 09:48:27 »

Лошото при такива общи поръчки е, че много от нещата се изчерпват докато се изпрати поръчката. Иначе на George няма представителство, но аз сега им гледам размерите на бодитата и от 18-24 м ги дават 86-92 см, а имай предвид и че се свиват доста след пране smile А при по-големите размери (над 2г.) не успях да открия бодита, видях само гащеризони за спане  pardon

Иначе аз си пазарувам оттам с посредник.
« Последна редакция: март 12, 2015, 09:50:02 от scilla » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 12, 2015, 09:51:40 »

Аз съм за бодитата.Вечно се катери някъде и предпочитам с боди ,когато е у дома.Явор е висок за възрастта си /2г и 4 м/ ,но носи бодита 18/24 от всички английски сайтове.Обикновено са уголемени .И Asda и Мatalan.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #110 -: март 12, 2015, 09:57:20 »

Да, то размерът много зависи и от кройката. Затова на H&M много ги харесвам, че има един набор около крачетата и се оформя като памперс. Така памперсът не дърпа излишно, когато се понапълни. Свиването е неминуеми - от пране и сушене... Аз като цяло не гледам за колко години ги дават. Гледам сантиметрите и дали е разтеглива или не материята. Даже в немалко магазини са ми вдигали кръвното като кажат, че даден размер ще ни стане само защото било за тази възраст crazy
Иначе за George - просто ми харесват много като идея дрешките (модели, цветове), а и цените са супер нормални. Трябва да потърся наистина кой прави такива поръчки Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #111 -: март 13, 2015, 10:13:20 »

Ами ние лично от George носим бодита с 2 размера над нашия biggrin Сега последно ѝ взех бодита с къс ръкав 9-12 оттам, е вече са ни почти малки  girl_impossible Иначе и аз гледам см, но Ария е 70-1 см, а боди 9-12 м се води за 74-80 см и аз като Ваня мислех, че английските са по-големи, но явно пералня/сушилня доста ги посвива. Вчера ми пристигнаха два гащеризона от next и сега си чакат реда за пране, но смятам да ги изсуша на парното, надявайки се да се свият по-малко smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 13, 2015, 10:29:05 »

На Next определено са по големи от George дрехите като цяло.Явко понеже е висок и кльощав вечно е с висящи панталони ,но му вземам вече по малкия размер и сме ок.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #113 -: март 15, 2015, 14:26:54 »

Не се въздържам да ви разкажа случка отпреди два дни по отношение на размерите Offtopic
Отивам в детски магазин и искам пижама. Казвам, че искам 98-104 за момиче. Жената започва да рови из стековете и търси размер. В следващият момент ме пита "То детенцето на колко е точно - на 3 или на 4 години?". Не се стърпях и казах "Ами тя е на година и 4 месеца.". Както беше с гръб към мен, жената се обърна и shok Oh my ... Скъсах се от смях! funnytooth
Продавачката се оказа много готина и се посмяхме заедно. Коментирахме тази материя колко се свива от пране и сушене. Обясних й, че малката спи надупена като щраус със забита в леглото глава и се налага да е по-дълго горнището, за да не е гол кръстът. Много ме забавляват такива моменти blum
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #114 -: март 15, 2015, 22:56:31 »

Али, точно H&M боди-потник бях купила на Ема(стабилно пухкава и едричка за възрастта си-2,4г) през лятото и все още и стават. По-дългички са и със сигурност ще станат на Мария, доколкото помня размерът беше 92-98 (отрязала съм етикетите). Некст предлагат бодита до 3г - също са много добри и уголемени. Имам и техни бодита, купувани лятото, размер 1,5-2г и също все още мога да ги закопчавам, а качеството им е безкомпромисно, не са се свили, нито отпуснали. Специално бодитата на George не ги харесвам, защото се развличат на второто пране и деколтета им висват ужасно.
Иначе, да споделя опит за потниците - тъй като Ема е без памперс от доста време, а и в яслата ги искат с потник, да намеря подходящ такъв се оказа голямо предизвикателство. Единствено потничетата на H&M не се измъкват толкова лесно и са достатъчно дълги и еластични за моята пуканка. Ако някой знае по-евтин вариант ще съм много благодарна да сподели smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #115 -: март 16, 2015, 09:15:13 »

Специално бодитата на George не ги харесвам, защото се развличат на второто пране и деколтета им висват ужасно.

Ау, това е много ценно! good Аз се дразня както на развлачването на деколтетата, така и на виревно шитите. Още на първото пране и се изкривяват ужасно. Оттам пък самата платка, която се закопчава, се източва и не успява да обхване памперса, а той стърчи отстрани.
Сноу, пробвала ли си тези на Лидл? Аз от бодитата им съм супер доволна (покриват гореспоменатите ми изисквания). Потници, обаче не съм купувала до сега.
« Последна редакция: март 16, 2015, 09:44:16 от Alichka » Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #116 -: март 16, 2015, 09:17:29 »

Искре, аз купих потници на Михаил от Лидл. Оказаха се супер. Аз суша всичко в сушилня и съм много претенциозна към качество. Иначе купувам и аз само от ХМ и Некст бельо.
Али, каква телепатия. Btw на George и блузите са така. Красиви, но ужасно некачествени.
« Последна редакция: март 16, 2015, 09:19:38 от Roxanne_ » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 16, 2015, 09:44:39 »

Да,вярно е това за бодитата на Джордж,аз също купих потници от Лидл и страшно съм доволна - дългички са и са еластични.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 16, 2015, 10:27:19 »

Аличка, то реално няма бодиТа за по големи деца , защото те са без памперси и като трябва да пишкат е много по неудобно с боди. Иначе е хубаво , особено за зимата. А вие колко килограма тежиТе.  Аз купувам предимно от Англия дрехи  и там са доста уголемени. Като дължина са ни Ок .но на ширина са ни огромни. иначе в сушилнята много се свиват действително, но не са се обезформили. от тук съм взимала на HM и CHICCO. Доволна съм като цяло.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #119 -: март 16, 2015, 10:37:30 »

Руми, дребната е 12,7 кг. Има си бебешко коремче, обаче си има още доста сочни бедърца blum Не е от децата, които се изпъват като ластик само. Например, една приятелка ми даде дрешки от дъщеря си. Ами те са ни големи на дължина, обаче на ширина не стават. pardon Както се казва - трябва с обувалка да ги обличам. Затова предпочитам да е лек рипс, за да има еластичност и да не се припотявам на всяко обличане. Предполагам, че ще се източи в един момент и ще спре да качва кг.
Ти от Англия лично ли си купуваш дрехите или от сайт? Питам, защото майка има пътувания в чужбина сравнително често. Предварително си харесвам неща по сайтове и после тя ги гледа как са на живо. На George ги бях харесала точно на картинка. На живо сме имали някоя и друга дрешка, но нямам много впечатления като цяло.
Сега ме заинтригувахте с Next smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines