Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:12:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248675 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 17, 2015, 14:42:38 »

Аз през цялото време ползвах от този тип: http://www.bebelandia.bg/productv/7983/bertoni-lorelli-meka-podlozhka-za-povivane.html

Така и не свикнах да ползвам скрина за повиване към кошарката, та си го мятах върху нашето легло и там сменях памперсите. Но за кръста ми не беше добре, един ден бих помислила за по-удобно място за повиване - права smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 17, 2015, 14:51:25 »

Ние бяхме с мека, преобличах и все още го правя на скрина от горе.Моника е спокойно дете и не се върти на скрина, виж като я сложа да я преобличам на леглото става нетърпимо, не мога да я хвана.В самия скрин в първото чекмедже ми седят бодита, пижамки, ританките, всичко от първа нужда, а памперсите са до скрина.Така едно преобуване ми е супер лесно.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #92 -: февруари 17, 2015, 15:00:03 »

О,да разбира се ,че много удобно!Аз първит 4-5 месеца на леглото на мека подложка,но кръста ми отиде...След това меката я до използвахме на скрина.Супер удобно.Но като ми се разкъса една дружка ми подари нейната твърда и тя ми беше удобна,но пък детето беше на 8 месеца някъде.Сега просто се чудя кой вид да взема.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #93 -: февруари 17, 2015, 15:06:35 »

Аз ползвах твърда в нашите на гости, когато ходим. Ползвала съм и мека вкъщи на скрина отгоре. Разлика не намирам за себе си поне. Скринът още си го ползвам като повивалник. С много обяснения научих Мария да лежи мирно и да не мърда много отгоре. До ден днешен така я преобличам. Не можем на легло, че тогава пада гонитба.
Рубин, по-скоро виж какъв размер ще ти е подходящ. Май-май твърдите са по-големи.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 17, 2015, 19:25:42 »

Аз ползвах твърда, която бях поставила на кошарата отгоре. Много съм доволна, голяма е и мека и като височина ми беше супер. Но аз съм по висока.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #95 -: февруари 23, 2015, 19:55:58 »

Благодаря за препоръките,сега добавям към поръчка.И сега се чудя,ще взема за начало един обикновен дигитален термометър,но се колебая между Microlife i Chicco детските.Имате ли наблюдения или са все едни и същи?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 24, 2015, 07:50:26 »

И от двата имах, за мен особени разлики нямаше.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #97 -: февруари 28, 2015, 16:33:30 »

Може ли някоя от вас да сподели на чико кой термометър точно, виждам, че има няколко вида дигитални. Тия най-обикновените като за възрастен, за под мишница или някой от другите ползвате, има като за челото сякаш е единия, друг за ухото май...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 28, 2015, 16:51:08 »

Аз нямам на Чико, а други марки .имам два с мек накрайник за уста., за подмишница и за дупе стават. Те са най точни. Имам и такъв за чело и ухо, при който за секунди става но имам пувството че не е много точен. За 2 см разлика по челото дава и един градус разлика и седя и се чудя. Според мен живачните са най точни и ако закъсам си ползвам стария живачен термометър
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #99 -: февруари 28, 2015, 16:52:35 »

Аз като за начало поръчах на Омрон.Чико не са точни,с каката бях с такъв електронен/дигитален.И нямаше смисъл само заради марката и се консултирах с мацката от магазина тя казва ме Омрон е по добре.В предвид и че цената на Омрон е 15 лв ,а на Чико 20 и тя препоръча по евтиното,смятам да й вярвам.
Модела е Omron Flex Temp Smart,с огъващ връх е.-15 лв.
Мнооого се чудих кой да избера crazy
Руми и аз до сега се доверявах на един живачен и един електронен Микролайф,ама взех един за бебенце че да си има отделен,нали в дупето се мери при тях и е по хигиенично,а и честно казано ще ме е страх с тоз чупливия.На каката се доверявам ,сама си мери.
« Последна редакция: февруари 28, 2015, 16:56:30 от Рубин » Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #100 -: февруари 28, 2015, 17:01:05 »

Ами моя май е на омрон, за нас дето го имам. Тей че май ще разчитам на него отначало, не е с мек накрайник, ама нищо, тия живачните също не са. Аз живачен тук нямам, ама ако имам зор май и аз ще търся да се снабдя а един.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #101 -: март 11, 2015, 09:37:58 »

Дали знаете някоя марка детски дрехи, които провят бодита над 98 см. и по възможност с копчета, а не с кукички? В момента 92-98 са ни идеални на размер. Ако е за бельо - има кой да ми ги шие. Интересуват ме такива с по свежи картинки, щампи и т.н., които да са като връхна дрешка за пролетта. Устройва ме и къс, и дълъг ръкав.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 11, 2015, 10:06:34 »

http://www.matalan.co.uk/kids-clothing/girls/shop-by-age/baby--newborn-0-18mths/bodysuits-and-sleepsuits/s2550771/girls-3-pack-printed-bodysuits--newborn-23mths

http://direct.asda.com/george/baby/bodysuits/D5M10G1C15,default,sc.html#http://direct.asda.com/george/baby/bodysuits/D5M10G1C15,default,sc.html

Купувала съм в БГ от магазините на Kids Zone.Явко е с бодита ,когато е вкъщи ,на ясла с потник.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #103 -: март 11, 2015, 11:18:20 »

В сайта бебешкидрешки.ком бях виждала,но не съм взимала че моята отказва. good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 11, 2015, 23:25:43 »

Alichka, аз съм страшен фен на дрешките на CarnivalKids - много свежи, пъстри, хубави материи и нормални цени в общи линии. Ето бодита, тези са летни, но има категория и за зимата.
http://carnivalkids.com/bebe-momche/liato/bodi.html
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines