Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:07:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 250386 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 05, 2015, 08:54:23 »

Ние бяхме с електрическия на Томи Типи и съм много доволна.Препоръчвам го с две ръце.
Ние сме с матрак на Лорели 60/120 и съм доволна.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #61 -: януари 05, 2015, 09:04:04 »

Ние също взехме на Томи целия комплект и има и електрически и за микровълнова стерилизатор.

Някой на Икеа има ли матраче? Аз съм харесала ей това :

http://m.ikea.bg/childrens-ikea/baby/Cot-mattresses/Foam-mattresses/22400/23531/
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 05, 2015, 17:56:44 »

Имам Chicco за микровълнова и съм много доволна, а сега ползвам на Joycare 5 в 1, също много доволна. Взехме го защото при пътуване е по- удобен, т.к малко хотели предлагат микровълнова печка. А и в него понякога правя зеленчуци на пара.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #63 -: януари 05, 2015, 19:42:39 »

Аз ползвам стерилизатор на Авент 3 в 1 и съм много доволна. Достатъчно голям е да си стерилизирам едновременно всички шишета и помпата. От около месец започнах да ползвам и студена стерилизация на Медела (незнам дали я предлагат на българския пазар). Много по-удобно ми е. След измиване слагам всичко в разрвора и вадя преди следващо ползване.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #64 -: януари 05, 2015, 20:49:36 »

Благодаря ви много момичета.Точно този на Авент 3 в 1 съм си харесала.Мислех да е с кошницата за миална,но се отказах понеже ми намериха комплект Стерилизатор 3в1 ,помпа,4 шишета ,биберон и четка за 180 лв.Което е супер изгодно.А колница ще ди купя отделно за миалната,понеже ще я ползвам и сега и след това.Единствено ми направиха воечатление шишетата и помпата ,че са понразлични от преди 5 години.Някакви нови са,с по малки биберони мисля.Вие използвали ли сте ги и диволни ли сте?
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #65 -: януари 06, 2015, 16:35:59 »

Рубин, аз ползвам, точно този комплект.  good Доволна съм от всичко, като се има предвид, че моето бебенце, не желае да яде от мен и ползвам помпата постоянно. Единствения недостатък, който намирам е, че понякога помпата ми се разхлабва леко, докато я ползвам и малко капе. Но това не се случва често. Може би аз не я затягам достатъчно добре.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #66 -: януари 06, 2015, 17:21:32 »

Millie,аз с каката бях пак с помпа на Авент,но от онези които са по твърдите и кафенеят(забравила стм името).Та и тя ми правеше някакъв номер,но го оправих като сглобявах по усърдно.Доволна бях много,но я продадох понеже 5 години да ми седи NO
Вчера извадих шишетата които пазя,ами бибероните хрм бяха като нови,но самия силикон е леко променен от към цвета.Изхвърлих всички биберони и оставих шишетата,които са за по голями дете и бяха като нови.Като порасне живот и здраве може да ни влязат в употреба.
А иначе аз го поръчах комплекта.Мислех,премислях и реших да го взимам сега ,докато е изгодно.Може да е малко раничко ,но пък ще знам че най-голямата покупка е осъществена.
Иначе и моята госпожица не искаше да папа от мен,а имах кърма за още две бебета.Бях луднала.Ама се примирих и аз цедях от мен и й давах,най-трудното хранене!Но какво да в правя.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #67 -: януари 06, 2015, 22:39:37 »

Рубин, аз имам точно този стерилизатор и шишета. Много съм доволна, бибероните са нов тип, по-близки до формата на гърдата, за това са по-малки, стерилизатора е големичък, но доста практичен. И помпата ми е на авент, нямам оплаквания, и от нея съм много доволна, но не я ползвам всеки ден. Няма да съжаляваш от покупката.  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #68 -: януари 07, 2015, 09:04:34 »

Vivi20 give_rose,благодаря!Дано и аз така мисля.За каката бях накупила всичко на Нук,все с каучук,стъклени шишета.Еми малката не искаше да се храни от тях.Не стига,че не искаше да суче от мен инсе цедях преди всяко хранене,ами и дъвчеше биберона на лишето един час.Вярвайте беше тормоз и тотално запълване на паузата между храненията.Двата часа и половина аз ги прекарвах в стерилизиране,цедене и едночасово хранене от шише! tease
Тогава ме светна една дружка ,че може да е от биберона и да взема на Авент.От тогава смених всичконс него и си го харесвам от тогава.Дано и това бебе гинхареса че не знам.
Момичета имаме малък проблем с матрака.Мислех на Лорели или от Икеа да вземем,а се оказа че кошарата ни е за матрак 130 /70.Та не намирам тези размери на тези марки,а не ми се дават около 150-200 лв за матрак,като си спомням колко ползвахме този на каката.Има ли някой като мен с такава малко нестандартна за БГ кошара?Мисля си дали пък няма и да стане размер 120/60,ще идва малко сеободно.А тоз 170/40 пък няма да се събере. nea
Харесвам си кошарата,стабилна,здрава ,уникално красива,ама ей тва сега ме кара да съжалявам защо дадохме толкоз пари за кошара на която трудно ще намеря матрак sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #69 -: януари 07, 2015, 13:19:49 »

Рубин, в свекърва ми леглото е нестандартно и матракът стои хлабав. Затова сме натъпкали одеяло в свободната част. При това легло се получава дупка по дължината, а не по ширината. Моята мишка вече активно скача из кошарата, но това одеяло не й пречи. Все пак луфтът не е кой знае колко голям.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #70 -: януари 20, 2015, 23:55:02 »

Благодаря за съвета,ще мислим като го сглобим.
А може ли да ме посъветвате за бебе,което се очаква да се роди март-април,какъв комплект за изписване да му търся?Зимен(плюш) или летен?Като помня с каката на 11 май беше топличко,но след седмица като се застуди пак.
А това и април в началото да е пак си е студено маи?Мисля и от гледна точка на това да си поноси и дебелите дрешки.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 21, 2015, 09:13:22 »

Бих те посъветвала за по-плътното. Предния път родих през юли, но комплекта за изписване пак беше с дълъг ръкав и пеленка, макар и тънки. Ако ти се стори горещо, винаги можеш да разтвориш пеленката, не си мисли, че ще го носите комплектчето дълго. Обикновено са мънички тия комплекти, нашия не сме го носили повече от 3-4 седм  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #72 -: януари 21, 2015, 09:26:33 »

Ако ще е цял комплект, а не сглобен от теб, по-добре да е плътният вариант. Винаги можеш да сложиш и по-тънка пелена на изписването или пък съвсем без. Последните години като че ли пролетта винаги е хладна и дъждовна pardon
Ние пък бяхме пак по странно време изписвани - есен, топло, ама и полъхва. Голямо колебание беше, дори си бях харесала комплект от бамбук - крайно неподходящ за сезона. Та накрая бяхме с тънко памучно гащиризонче и дебела (вълнена) пелена.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #73 -: януари 21, 2015, 11:07:32 »

Благодаря ви съкровища!И аз клонях към плюшената.Те и двете са плътни,но плюшенката ще топли определено повече.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #74 -: февруари 06, 2015, 13:44:38 »

Имам нужда от закачалки за детските дрехи. Бях си накупила от тези на снимката от Вис Виталис, но не ми стигат. Оказаха се супер несериозни и не зареждат повече от тях, пък и фирмата-производител не помня. Предпочитам дървени (МДФ или нещо друго), не пластмасови. Може да има и напречна пръчка. Идея откъде да си купя. И по възможност да не са по 4 лв броката, че и такива видях crazy


* Picture 0131.JPG (33.94 KB, 640x360 - видяно 245 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines