Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:39:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248670 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: август 02, 2017, 20:58:42 »

Ани и тук ги има и то доста по-скъпи, около 320 Евро.
Още не съм поръчала нашия вариант, ще дам отзиви. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: август 02, 2017, 21:19:26 »

Ани, в България тези са по 600-700лв.  shok crazy

Иначе много ти благодаря, определено ще прочета и вече ще си слагам покупките в регистър. Знам, че мога да си направи бебешки регистър, където да ми съхранява продуктите до 90дни, със сигурност ще пише дали, ако купя от регистъра ми нещо, ще има намаление. Не съм знаела  give_rose
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #332 -: август 03, 2017, 09:14:59 »

Аз не бих дала толкова пари за шезлонг/люлка. Малката много малко време го ползваше, имахме най-обикновена люлка с въртяща се играчка отгоре. Изобщо не се впечатляваше. Бих взела и с вибрация понеже нашата нямаше и все си мисля, че може би щеше да ѝ хареса, и това е. Освен това заемат супер много място и после само се чудиш как по-скоро да ги разкараш. nea
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #333 -: август 08, 2017, 15:48:20 »

Ние имахме най-обикновен шезлонг, без никакви екстри. Подари ми го Vivi20. Останах с впечатлението, че и на нея някой форума и го е подарил. Аз пък го дадох на Рататуи Wink

Леле! Не мога да повярвам, че продължава пътя си, той е вечен този шезлонг smile На мен ми го подари Магито, и само служи за пример, как колкото по-просто и семпло е едно нещо, толкова по-издръжливо е. smile

Бебефон имаме ето този:

https://johnlewis.scene7.com/is/image/JohnLewis/231136658?$prod_main$

След нас и кумата ми си го взе и тя беше много доволна, а не е и чак толкова скъп. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #334 -: август 08, 2017, 20:59:26 »

Виви, много добра идея!  good Кажи ми само дали правилно разбирам описанието: и приемникът, и предавателят имат кабел за в контакт, а отделно може да се сложат батерии? Важно ми е, защото ще се ползва за по-дълго време включен и не ме устройва вариант да е само на батерии независимо дали от магазина, или такива като на телефон (зареждаща се).
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #335 -: август 08, 2017, 21:15:07 »

Да, Али, и двете са с кабел, иначе не знам с тия батерии до къде щяхме да стигнем, той си беше пуснат нон стоп. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: август 21, 2017, 13:16:35 »

Стандартът за бебешко легло 60-120см ли е?

Харесах две икейски и едно в айко.. Икейските са 60/120, а това в айко е 70/140, та се чудя с чаршафи, аксесоари и тн, кой вариант е по-удачен.. като гледам май повечето са 60/120? Съвети?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #337 -: август 21, 2017, 13:49:12 »

Това са двата стандарта. good Има и един междинен 65/125, но е супер непопулярен откъм матраци. Аз лично предпочитам 70/140, но много зависи от място в спалнята. Чаршафите също са съобразени с двата стандарта. Какви други аксесоари? Обиколниците стават и на двата размера например.
Тони, имат ли чекмеджета? Виж ги и тях като пространство. Виж леглата в най-горно положение, защото като цяло изглеждат грозни в този си вид. Отваря се една дупка над чекмеджетата.
Аз лично предпочитам от едната дълга страна кошарата да е с плътна дъска, а не с решетки.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: август 21, 2017, 13:55:50 »

Аз търся легло без чекмеджета и ако може да го напаснем с нашето легло и матрак, за да махнем едната решетка и после да ги прилепим едно към друго, както е писала и Scilla в другата тема.. Търся варианти за компактно легло, иначе ще вземем гардероб/скрин и тн отделно. Не мога да харесам тези легла с много чекемеджета и повивалник към тях sad Дано убедя и ММ да не ги харесва smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #339 -: август 21, 2017, 14:02:45 »

Тези, които са като модули и стават на юношеско легло с бюро и нощно шкафче аз не ги харесвам. За съжаление повечето мебели от този тип са направени от тънки плоскости, т.е. няма да издържат във времето толкова, колкото ги рекламират. Другото е с подматрачните рамки и матраците - за юношеско легло са скъпи. Ето нашето малко момиче вече спи на голямо легло 100/200 см. Нищо не губи с това, че няма да има юношеско легло pardon
Нашият повивалник е отделен и хубавото е, че после може да си се ползва като скрин.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: август 21, 2017, 14:22:32 »

Аз предпочитам 70/140, че да спи по-дълго време там. Пък и моето е дългуч. Не че не спи и в кошарата, която е 120/60. 

За чаршафите - голяма грешка, че не взех с ластик и че продължава да ме мързи. Все са на топка.
Горните завивки са излишни за мен първите години. По-добре е да спи в чувалче. Т.е. Не сме ги ползвали все още.

За обиколниците съм анти. Чувала съм, че и кинезитерапевти не ги препоръчват.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #341 -: август 21, 2017, 14:50:55 »

обиколниците обаче при нас се оказаха много нужни защото се заклещваше в рештките и се удряше и се будеше. Аз бях взела на икеа бял обикновен, още го ползваме.Моето още спи в 120/60 на 2г 4 месеца е и може сигурно още една година да спи там
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: август 21, 2017, 16:23:58 »

Леглото и кошарата са ни 60/120. Не, че спи в тях, но един ден, знае ли се? И аз не харесах тези с повивалника и заемат много място, което е проблем, ако го нямаш. Иначе да кажа, имахме си отделен повивалник и не се виждам без него. Супер удобно ми беше, иначе да съм останала без кръст. good
За обиколник дълго се чудехме, но така и не взехме. nea
Активен
Mystic
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #343 -: август 22, 2017, 14:26:19 »

Ние си взехме дървено люлеещо легълце, което е с вграден повивалник. Размер 70/160, по - късно се трансформира в бюро и юношеско легло. Към него закупихме скрин за дрешките.

Спални комплекти взехме няколко - те са на същата фирма, от която идват и леглото и скрина, конкретно произведени за легълцето - включват долен чаршаф, възглавничка, олекотена завивка, обиколници и подложка за повиване, която се слага на повивалника. Допълнително купихме и мека подложка, която е непромокаема.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #344 -: август 25, 2017, 09:20:34 »

Тони, ние караме с икейско легло 60/120 без чекмеджета и в по-голямата си част - дървено. Страшно съм доволна!!! Има две нива на монтиране, горното е достатъчно дълбоко, но и много удобно за моя калибър (а ние с теб сме една височина по спомен)....Както повечето от вас знаят, Бубет е едричка и дивичка....отдавна прехвърли 20 кг (което е максимума на леглото) и все още спи и скача на него...Като дължина и е вече малко малко, но ще изтрае още месец- два. Чаршафи се намират лесно, обиколници - също (макар аз да не ги харесвам грам и минахме без тях). Определено прпоръчвам долни чаршафчета с ластик - трудно се гладят и сгъват, но пък не мърдат на леглото.
Ние избрахме малкия размер легло, под предтекст, че ще си намерим жилище до една година и тогава ще я преместим директно в нейна стая.....и така до днес, хахаха....Но и пък тя ни изненада с темповете си на растеж. Когато търсехме детско легло много се бях влюбила в леглата на mothercare - в комплект с отделен скрин - леглото беше 70/140, но имаше разни опции за трансформация в детско с махащи се решетки и обръщащи се табли.....ще потърся линк, че ми е трудно да го обясня.....Тогава ми се струваше скъпо (около 1000лв със скрина), а и нямахме място за такова.
Люлеещи, легла 3в 1 и подобни така и не ме спечелиха - нито с качество, нито с удобство  pardon
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines