Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 25, 2017, 09:03:41

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 44969 пъти)

Alichka
Заслужил майстор на спорта
Публикации: 2738

« Отговор #285 -: февруари 09, 2017, 09:48:47 »

Тук гнездата ги препоръчват с голяма сила за недоносени бебета. Затова и са с такива малки размери. Бързо биха умалели за доносено бебе. Аз лично ползвах навити на руло пелени. Разбирай одеяла за бебета, а не тип бархетени пелени, които ще са прекалено тънки. През деня в един момент започнах да ги махам, за да си рита на спокойствие. Нощем обаче много дълго време ми вършеха работа.
И при нас беше този вариант със сгушването. При нас не е имало и безкрайно сукане часове наред, което също оказва влияние. Най-дългото сукане беше в рамките на 7 минути. Дребната беше като помпа - гушвам я, наяжда се и пуска. Нищо не можеше да я накара после пак да суче.
За слинговете нищо не мога да кажа. Там съм абсолютно некомпетентна, защото не съм се интересувала въобще.
Активен
Millie
Сватбар
Публикации: 237

millie

« Отговор #286 -: февруари 10, 2017, 17:55:55 »

Момичета, какво трябва да гледам при избора на матрак? Харесала съм това матраче, за съжаление няма къде да го видя на живо
Coconut Verbund Mattress 70 x 140 Coconut Mattress Baby New https://www.amazon.co.uk/dp/B00N0ZGGJG/ref=cm_sw_r_cp_api_BhENyb4VC4191
Активен
roumyana
Публикации: 2631

Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 10, 2017, 18:13:20 »

Много тънко ми се струва това матраче.поне 10см трябва да е. Трябва да е твърдо и стабилно .е не чак като дъска де.  По-важно е каква е отдолу рамката. Добре е да диша матрака. Да се обръща от време на време. Нашата подложка беше нещо като тънка дъска и по съвет на продавачката на матраци, която изглеждаше мнОго компетентна  я пробихме с бормашина на много места.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Публикации: 1726

If you want a rainbow, you have to stand the rain.

Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: февруари 10, 2017, 18:29:23 »

И на мен ми се вижда твърде тънък.
Материя, пълнеж, твърдост. Това съм гледала аз като съм избирала досега.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
Публикации: 999

Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 10, 2017, 21:32:57 »

Аз бих добавила към горния списък и да се провери колко е вътрешния размер на леглото спрямо размера на матрака. Не трябва да има много разстояние, както и да няма никакво такова, защото смяната на чаршафи става кошмар (нощно време е предизвикателство да сложиш нов чаршав при липса на разстояние)

С Леа бяхме с този матрак

Сега мисля да купя този, за да пасне на леглото, което ще ми дадат.

За протокола  - матракът е бил с 15см дебелина.
« Последна редакция: февруари 10, 2017, 21:36:13 от Anichka » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Публикации: 1726

If you want a rainbow, you have to stand the rain.

Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: февруари 10, 2017, 21:53:43 »

Забележката на Ани е уместна, не съм се замисляла, защото съм купувала само по стандарт досега и легла и матраци.
Нашият е с дебелина 12 см и ми се струва, като го гледам, че 10 см е задължителният минимум.
Активен
Millie
Сватбар
Публикации: 237

millie

« Отговор #291 -: февруари 11, 2017, 01:41:45 »

Благодаря за отговорите  give_rose
Ние си имаме матрака от София, ще ползваме същата кошарка. Но никога не съм го харесвала, струва ми се прекалено мек, затова се  спрях на този, с идеята да го сложа върху др матрак. Но пък явно така няма да влиза въздух
Активен
Alichka
Публикации: 2738

« Отговор #292 -: февруари 11, 2017, 12:23:34 »

Един върху друг матрак би било грешка. Има голяма вероятност да започне горният матрак да мухлясва. Този тънкият би бил подходящ за сгъваема кошара, която се ползва основно за игра.
Ние също ще трябва да вземем нов матрак за досегашната кошара. Докато не го видя предварително обаче, не смея да купувам.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: