Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:08:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето- част 19  (Прочетена 248672 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 01, 2015, 08:03:38 »

Ние сме с тези http://www.amazon.co.uk/Britax-Eclipse-Group-Toddler-Thunder/dp/B00AE2OL6S
Купихме ги на промоция от Амазон. Гледам че и сега са доста намалени.Има легнало положение и са високи и удобни. Освен това тестовете им са на средно ниво и за цената са повече от добри.
Миналата година преживяхме лек удар/катастрофа/-децата дори и не разбраха и грам не мръднаха в столчетата.
« Последна редакция: април 01, 2015, 08:05:19 от gucci » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 01, 2015, 08:07:08 »

Момичета аз търся някакви отзиви за тази тротинетка.Имитация е на Микрото което ми е ясно че е по добро но ми е трудно да отделя 400 лв за два броя Микро.
http://rayatoys.com/%D0%A2%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0-Mini-3-%D0%B2-1-21-St-Scooter-13543
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #167 -: април 01, 2015, 08:22:10 »

http://premaman.bg/index.php?r=page/view&id=padv47
Ето тук има малко полезна информация за столчетата. sunray, виж точка 4 и 5.
Относно това къде минава коланът, има изисквания и при възрастните. Коланът не трябва да е високо, защото прешлените, които са точно в основата на главата са най-уязвими при удари. Не трябва да е и много ниско (коланът да минава по рамото), за да не се счупи ключицата при евентуален удар. По повод прехода от един в друг вид стол май няма супер точно дефинирани правила. По-скоро е въпрос на преценка. Трябва да се пробва и да се види дали ще му е добре на детенцето.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 15, 2015, 08:57:59 »

Момичета, какво си постилате на количките. Видях реклама на някакви специални подложки, казват, че ставали за всякакви модели. Някой има ли такава?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #169 -: април 15, 2015, 09:14:20 »

Фани, каква ти е количката?
Моята е 3 в 1. Така нареченият зимен кош си имаше дюшече и си го застилах с чаршафче, слагах и калъфка. Когато минахме на летния кош, си купих такава подложка от мемори пяна като на снимката. Ползвах я лятото, че да не се изпотява много детето. После я махнах. в момента още си ползвам количката активно и нищо не постилам. Ако се налага, мятам само одеяло отгоре на крачетата.


* untitled22.JPG (20.73 KB, 385x457 - видяно 256 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 15, 2015, 09:22:08 »

Спряла съм се на Cangaroo Angie, и тя става за новородено и по-голямо. Но не помня дали ми показваха дюшече, дали има към самата  crazy ще попитам, мерси за инфото. Аз май ще си купя такава подложка каквато си показала. Благодаря ти!  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #171 -: април 15, 2015, 09:22:40 »

Аз сложих едно тънко одеялце в коша и една калъфка за възглавница, завивам го с одеялце. Според мен няма нужда от специялни комплекти за колички. Wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 15, 2015, 10:04:25 »

Ако показаната от Аличка подложка наистина не запотява и засилва циркулация на въздух, ще е като манна небесна за по-студолюбиви и нетърпящи жега деца като моето. Такова потене падаше, и още пада. Само зимата е ок pardon Пък и ако се зацапа, сваля се и се пере. Одеялцето сега би било добре, но лятото...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #173 -: април 15, 2015, 12:07:46 »

Чак манна небесна не е nea То като е 37 градуса, студено няма как да стане smile От едната страна обаче подложката е с памучна калъфка и обира потта. Иначе редовно вадех малката мокра от врата до дупето. Няма начин - количките са с изкуствени материи и плюсът е, че по-лесно се поддържат, не избеляват и тн. pardon
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 15, 2015, 12:43:45 »

Да ти кажа, има си разлика....Аз сравнявам по столчето за кола на Ели. Купихме му подложка, която отдолу е като пчелни кутийки, а отгоре - хавлиен плат. Води се летен калъф за столчето.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #175 -: април 15, 2015, 13:32:25 »

Да, знам ги. Лорели имат поне такива - за столче и за количка стават. Бях ги гледала за количката, обаче не ми хареса това, че са само бели. Искаше ми се да има някакъв цвят. pardon
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 15, 2015, 13:46:36 »

Нашето се продава в магазина, от който купихме столчето - представителите на Бритакс за България.
Може иначе да има и други, да. Нашето е бежово.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #177 -: април 23, 2015, 14:33:08 »

Момичета на по-големи дечица, с какво ги завивате?
От около месец Буба си отказа чувала и олекотената завивка, явно и е топло с тях, но всички одеалца и идват малки - като се обърне и тотално отвита....
Търся, търся, но нещо не откривам памучно одеало за по-големи дечица  crazy Предпочитам да е тип плетено като това:
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 24, 2015, 06:53:21 »

Snow white, варианта е да ти оплете някой - така и модел ще си измислиш, и цветовете ти ще избереш. А за отвиването какво да ти кажа...Ако си е шавливо детето, завиването по сто пъти нощем не ти мърда, поне при нас е така. Но донякъде нещата се облекчиха като почнах да я завивам с големи завивки, като размер. Колкото и да шава, по-дълго остава завита поне.
Също, може да поровиш в интернет за пачуърк завивки - със сигурност ще са памучни и ще са подходящи за пролетното време. Красиви са освен това, но пък като цена са скъпички.

Аз съм хвърлила око на пачуърк покривало за стаята на Ели.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 24, 2015, 08:42:54 »

Има такива одеяла в Домко и в Техномаркет. Скъпички са.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines