Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:34:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на arnavonit - 20.09 2014  (Прочетена 27761 пъти)
 
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #15 -: август 24, 2014, 22:03:19 »

О, да , текста колко го мислих и премислях и все не ми идваше музата. Накрая порових темата за покани тук и просто беше 100% попадение и описание на връзката ни с милото, та копирах без да му мисля.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 24, 2014, 22:30:14 »

Всичко, което си споделила е прекрасно, а идеята за дарение много ми допада! Кое също имахме подобна идея първоначално, но в последствие се отказахме - наши си съобръжения. И все пак - поздравления за всичко!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 26, 2014, 12:23:20 »

arnavonit, ако не се лъжа, вие ще подарявате подложки за чаши? Сподели с нас да видим как изглеждат.
Ние имаме проблеми с подаръчетата и ми се щеше да видя вали вашия вариант ще ни свърши работа smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #18 -: август 26, 2014, 13:27:06 »

Feli, давам ти снимка от една друга булка, която взе същите, че аз докато се организирам да ги снимам...
От Джъмбо ги купихме. 4бр в кутия, цена 3лв. Има и от други материали, с други картинки- иди разгледай.

Давам идея също така пак от Джъмбо -има стъклени свещничета (като чашки за шотове) в много хубави наситени цветове с красив надпис от типа на Wonderful, Romantic, Amazing и т.н. Те също ми бяха в списъка за подаръци. Вътре с една свещичка и в целофанче с панделка- направо заспиват.  good




И да се похваля имаме си халкииии! Много си ги харесваме- семпли, елегантни, удобни. Ще ги снимам довечера, въпреки, че наистина нямат никакви орнаменти и са съвсем класически. Единствено ги избрахме леко по-широки. Предложиха ни едни 2-3мм ама те много тънчики ми се видяха и не ни стояха добре, затова избрахме 5мм.
ММ даже иска вече да си я носи- аз също  blush
« Последна редакция: август 26, 2014, 13:36:04 от arnavonit » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 26, 2014, 14:17:24 »

Много са симпатични! А в какво смяташ да ги опаковаш и как ще ги надпишеш? Идейно ми се вижда smile
Имаш ли представа какъв им е размера?
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #20 -: август 26, 2014, 22:11:27 »

На мен също подложките много много ми харесват, изобщо не съм знаела, че в Джъмбо има такива неща. Различни са от другите подаръци и ще влезнат в употреба  girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 27, 2014, 07:58:32 »

arnavonit smile

Честита тема!

Ще се получи много цветна сватба.

Много харесвам дантела. Имаш ли снимка на модела на роклята?

Поздравления за каузата, с която сте се захванали. smile

Поканите, които си направила са много хубави. Текстатът също много ми хареса. smile

Какво още ти остава да свършиш?
Избра ли си прическа? Ще имаш ли бижута? Избрахте ли песен за първия ви сватбен танц?
Ще ходите ли на меден месец? smile smile smile



Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #22 -: август 27, 2014, 14:16:56 »

ехх писах, писх и всичко затрих. Нищо де...

За подаръците -отзад ще залепим благодарствен текст, с датата и нашите имена. Опаковката ще е тип торбичка- прозрачен целофан горе вързан с панделки в оранжево и бежово. Аз също много се радвам, че са практични неща.

Вчера бях на проба на роклята- добре върви, ама шивачката не ми даде да се снимам- то наистина освен мен покрита с плат и топлийки нищо друго няма да се разбере и абе иска момичето като има по-нормален вид рокята, тогава да се снимам. Пък и снимка тук няма да кача преди сватбата, все пак не се знае ММ къде рови хихихи

Днес съм на пробна прическа - да видим какво ще сътвори фризьорката. Много се надявам да се харесам или поне заедно да измислим хубав вариант, защото не ми се занимава наново да търся фризьор.

Остана ми да опаковам подаръците за гостите (кумата има голямо желание да го направи и аз с удоволствие ще й поверя тази задача), нямам букет (Боже, то всичко ми харесва как да избера едно), нямаме цветя за сватбената маса, младоженеца няма риза и вратовръзка и най-важното АЗ НЯМАМ ОБУВКИ  cray Вчера пристигнаха едни които бях поръчала (заради цвета на сватбата аз исках да съм с оранжеви обувки- много ме кефят нестандартни решения), но те горките са тоооолков диско, че само като отворих кутията вече знаех че ще ги върна. А в нета не изглеждаха толкова зле....

Меден месец няма да имаме поне не тази година. Имаме бюджет за екскурзия, но малкия тръгва на ясла, ние покрай това и покрай сватбата ще си офукаме отпуските, а и прокай всичко не ми остава никакво време да гледам оферти за почивки/екскурзии. Затова догодина на спокойствие ще си планираме. Иначе след сватбата може с кумовете да идем някъде за един уикенд, колкото да поразпуснем малко.

Бижутата ще ги мисля като е готова роклята. Знам какво искам, и имам някои неща, кумата също има, така че все ще спретнем нещо- ако не, толкова магазинчета има. Искам или перлени обеци и нежно синджирче с висулка, или същото, но с камъни (от тези дето са обеци само с един голям камък). Аз съм едра и тежки бижута не ми седят.
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #23 -: август 29, 2014, 10:32:48 »

Имам си обувкии! Много се радвам! Трябваше да върна електриково оранжевите обувки, а в магазина правят тотална разпродажба, защото го затварят, та се оказа, че накрая излязох от там с два чифта обувки и чантичка на цената на един.

Ето малко снимки
Прическа- не съм сигурна дали ще остане същата, но в общи линии стила е същия


Обувки и чантичка- за чантичката не съм сигурна дали ще ми е "булчинската" ама ме кефи цвета.

« Последна редакция: август 29, 2014, 11:03:06 от arnavonit » Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #24 -: август 29, 2014, 11:33:52 »

Ударила си суперпромоция  Bravo чудни са нещата, които си показала, прическата също ми допада! Аз моята още я мисля...винаги се нося с пусната коса и незнам дали ще ми ходи ако я дигна на някакъв кок.  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 29, 2014, 13:55:43 »

arnavonit smile

Харесва ми прическата, която си избрала.
Интересното е, че наистина ми допадат подобни прически, но аз не мога да си се представя как ще изглеждам.

Честито за новите придобивки - обувките и чантата.

Имаш още време, така че не се притеснявай, че не сте купили всичко необходимо.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 30, 2014, 21:27:43 »

Честита тема  и от мен give_rose
Много ми харесват идеите ти.
Купихте ли си чаши? А какви ритуали ще имате?
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #27 -: септември 04, 2014, 09:03:16 »

Вчера ходих на поредната проба на роклята- ще стане страхотна! Много е семпла, но пък аз съм едра и твърде много дипли и детайли само ще отежнят ситуацията хихих. Днес пак ще ходя - вече трябва да е полу готова и до няколко дни да я звършат.

Онзи ден се срещнах с диджейката, за да уточним детайлите. Тя ще ни води и изнесения ритуал, който както му казвам аз, ще е 'внесен' защото ще е на място в ресторанта, когато всички гости са се настанили по масите.

Кумата взе подаръците за гостите, за да ги опакова- ох много я обичам  heart спаси ме от поредната задачка.

Намерих дизайн за тейбъл картичките- много красиви ще станат. Тези дни ще купя достатъчно хартия и ги разпечатвам.

Имам 10-15 бутилки за домашната ракия, които са от вино и седят накиснати във вода, за да им махна етикетите- ако не успея ще наливаме ракията в кани :-(

Медицински още нямаме- тези дни ще правим, че до 11.09. най-късно трябва да са в ритуалната зала

Чаши нямаме- другата седмица ще ги поръчаме заедно с букета и другите цветя.

Имахме малко пренареждане на гостите за настаняване, но пък спестихме от 2 стаи в хотела, така че си заслужаваше усилието.

То тук е това. Взела съм си булчинските обувки в офиса да ги разтъпквам- голяма картинка съм, ама няма кой да ме гледа.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 04, 2014, 09:24:28 »

arnavonit smile

Сигурна съм, че роклята ти ще стане страхотна. 

Не се шашкай излишно с приготовленията, защото имаш още време.

Какво реши за прическата?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 04, 2014, 15:48:24 »

Имате неща за вършене, значи?! Но пък и много неща вече сте отметнали girl_wink
Пренареждането на гостито май е нещо нормално в последния месец преди сватбата. И при нас ще се наложи smile
Много е хубаво, че си харесваш роклята и си спокойна, че ще се получи. Аз доста се притеснявах за моята, дали ще успеят да я ушият на време и дали ще е така, както я искам. Шиха я почти 3 месеца и по едно време вече доста се бях притеснила. Хубаво е, че при твоята всичко е наред good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines