Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 09:59:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feli - 20.09.2014  (Прочетена 55948 пъти)
 
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #120 -: септември 17, 2014, 20:35:42 »

Feli, прекрасни са ви нещата!   danceg
Подаръците за шаферките са супер.

Намаляхме булките, затова е така. Завиждам благородно на отървалите се.  biggrin
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 17, 2014, 20:48:23 »

Feli, много е хубаво всичко. Браво на теб  Bravo
Подаръците за шаферките са много идейни.

Ти вече си готова с всичко.  Girl_hide
Почини си малко последните дни, поглези се.
Каква ще бъде прическата ти, маникюра?

П.П. Не си ни казала каква беше изненадата от кумата  Wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 18, 2014, 21:17:07 »

Благодаря ви! heart
И аз завиждам на отървалите се булки, особено последните дни smile

Прическата ще бъде вдигната на кок. По-напред съм показала снимки на прически, които са ми харесали и ми се ще да е нещо подобно, но ще видим в деня.
Утре съм на маникюр с едната шаферка. Искам нещо изчистено - френски маникюр с декорации на няколко пръста girl_wink Отворена съм, обаче и за  нещо различно, и ако ми предложи момичето друго, може и да сменя идеята. Истината е, че на това не държа особено. Каквото и да е, все ще е добре, хаха

Ооо, ама наистина, как можах да забравя да ви споделя какво бе приготвила кумата?!? funnytooth
Изненадата беше моминско парти! Кумата ми е просто страхотна! По-рано ми беше казала, че иска да говори с Dj, след като направим с него последна среща. После взе да ме пита за имена на приятелки, които ще бъдат на сватбата и които ме познават по-добре, защото и трябвали за някаква игра в ресторанта. И аз взех, че се вързах smile В един момент имах съмнение, но като каза, че е за игра и за това й трябват, такива момичета, които да ме познават по-добре и...
Та, покани ме у тях, беше ми казала да си взема дрехи и да си знам, че ще си излезем двечките по женски, да си поговорим преди сватбата. И като отидохме във въпросното заведение, в което явно беше резервирала маса предварително и какво да видя?! Най-добрите ми приятелки там yahoo Много ми стана приятно, чувството на изненада и гледката от всички приятелки, които не се познават по между си, събрани на едно място заради мен, простооо... Много мило ми стана. Взех да ги целувам и прегръщам!!! yahoo Много весело си изкарахме и много sexy подарък имам, всичко беше супер! blum
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #123 -: септември 19, 2014, 02:26:54 »

Браво!! Много се радвам за теб lol. И моята кума тотално надмина себе си откъм подаръци и изненади, толкова бях трогната. Нали все пак и затова правим всичко, за да споделим с тези прекрасни хора специалния си ден. Аз се забавлявах двойно повече, знаейки, че такива чудесни хора са около мен, най-близките ми на света. Пожелавам ти да мине така хубаво и позитивно и сватбения ден! То не остана вече! Как се чувстваш, има ли много емоции?? smile
Отивам да се разровя за прическата, че ми стана любопитно, май съм я пропуснала. 
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #124 -: септември 19, 2014, 02:33:10 »

аааа....видях я и се сетих smile. Страхотни са и двата варианта. Сигурна съм, че ще се получи добре, особено щом вече познаваш фризьорката.  good
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 19, 2014, 07:29:19 »

Благодаря, ivanjelina! smile
Права си, празникът би бил пълен точно с тези хора-кумовете (и с родителите, разбира се). Но когато кумовете са ти близки хора, предпролагам, че емоциите са още по-големи heart

Чувствам се превъзбудена от вчера. Тази сутрин се събудих с мисълта за сватбата и дори не изчаках алармата на телефона да ме събуди smile

Надявам се прическата да стане добре. Гримът ще ми го прави Елиза Попова, фризьорката ми я препоръча и ще й се доверя.  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 19, 2014, 10:14:12 »

Леле, то не остана! Ух, пожелавам ти много спокоен ден с много усмивки smile И да пиеш нещо преди лягане за по-добър сън smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 19, 2014, 12:31:09 »

Леле Feli толкова го мислих какви да са подаръците за шаферките , но твоята идея много ми допадна !  yahoo yahoo yahoo Разбира се , ако нямаш нищо против искам да ти я открадна !  blum blum  Girl_hide  pardon
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 19, 2014, 17:25:00 »

blackisback, добра идея за питието! Аз принципно не пия и определено ще ми подейства веднага biggrin

vstambolska, кради на воля. Споделям с вас, не сама за да си разкажа емоциите и случващото се, но и да съм от ползна на някого. Ще се радвам, ако вземеш такива подаръчета и на твоите шаферки и им харесат! girl_wink

Днес украсихме църквата. Стана прекрасна heart
Ето една снимчица на свещите:



В малко работен вариант, но поне може да добиете представа smile

Мама прави хапките с една моя кака. Това изкуство си било, бре. Стават прекрасни!!! smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 19, 2014, 20:15:39 »

Ще чакам и снимка на хапките. И на всичко, де smile Църквите май са бели зали, така че лесно може да се декорират. Мъжът ти от коя деноминация е?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #130 -: септември 20, 2014, 14:03:29 »

Feli, пожелавам ти всичко да мине като по вода и с много и прекрасни емоции!!! Дано да няма излишни нерви и да се насладиш напълно на всеки момент на този ден, който така бързо отлита!!
И бързо разказвай как е минало всичко!! Не знам как е времето в София, но дано да е прекрасно за вас!  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 20, 2014, 17:01:11 »

Feli, честито!!! Много да се обичате и уважавате. Както е казала прабаба ми на майка ми в деня на сватбата й, от една чиния да ядете винаги!

Послепис: дори времето беше днес с вас!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 20, 2014, 20:18:39 »

Feli, честито  weddingday weddingday weddingday
Желая Ви много щастие и любов.  Много да се обичате и уважавате.

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 20, 2014, 21:58:01 »

Честит сватбен ден!  Bravo

Бъдете много щастливи и се обичайте вечно!
Дано всичко е било прекрасно и ще чакаме разкази и снимки. smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #134 -: септември 21, 2014, 08:26:13 »

Честито  weddingday  Бъдете здрави, щастливи, много обич и разбирателство  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines