Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:47:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feli - 20.09.2014  (Прочетена 55771 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 01, 2014, 21:30:10 »

Обувкитеее... DANCE



На снимката са малко по-ярки, отколкото са в действителност. На живо не е чак толкова наситен цветът.


и резервните... girl_wink



Истината е, че тези детайлчета от сватбата са ми сред най-любимите smile


arnavonit, мислихме си варианта със сапунените балончета за по-малките деца, но в един момент се сетих, че ще тичат, ще настъпват тези балончета, ще се подхлъзнат или пък някой възрастен ще се подхлъзне /пода на ресторанта е теракот/ и ще стане някоя беля. А те са деца, как да им се обясни, че вътре не бива да правят балончета... май няма как pardon Ще мислим варианта с колите, благодаря ти за идеите Wink
« Последна редакция: септември 01, 2014, 21:33:58 от Feli » Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #91 -: септември 02, 2014, 10:54:51 »

аххх прекрасни обувки- и двата чифта! И много удобни изглеждат! Нямам търпение да покажеш снимки после!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #92 -: септември 02, 2014, 17:40:53 »

Страхотни са!! Много хубави и весели. Bravo good
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #93 -: септември 02, 2014, 18:18:38 »

Ах, че сладки обувки, Feli!    danceg
Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #94 -: септември 02, 2014, 19:55:45 »

Обувките са жестоки! smile smile smile Много са свежи и ще се комбинират много добре с букета.  smile smile smile
Фели, ние на децата на нашата сватба, ще подаряваме, бутилки със сапунени мехурчета и декорирани курабийки. На последната сватба, на която бях подарачетата на децата бяха, малки книжки за оцветяване с малка кутийка цветни моливи.
Ще имате ли детско меню?  smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 02, 2014, 20:51:06 »

Благодаря ви, момичетааа!!! Sunshine

Днес младоженецът купи алкохола. И тази задача е отметната smile
Аз купих част от ядките. Предстои дегустация от "домашното събрание" и закупуване на останалата част.

Едната шаферка вече си има рокля - жълта, като обувките ми yahoo Страхотна е просто /и роклята, и шаферката/ smile Шаферките ми са двечки. Тъй като аз не им поемам разхода по роклите, не държах и на това да са еднакви. Казах им, че основния цвят на сватбата е жълт, второстепенен е зеления, но и шарени рокли да си вземат, и стари да си облекат, не е от голямо значение. Просто, ако си купуват нови и намерят жълти и им стои добре като цвят, само тогава да се "хващат" за този цвят. Тази сладурка обаче, взела нещата присърце и си поръчала да й ушият роклята. Дойде у дома, за да мия я покаже - много е сладка!!!  yahoo


Тези дни пък, брат ми ме подсети, че би било добре да купя нещо, макар и символично, за шаферките, защото са по-специални гости от останалите на сватбата /както и кумовете/. Та, онзи ден с милото като излизахме да търсим вратовръзка, им взех едни статуйки тип закачалка за бижута smile Не бях виждала подобно нещо, грабнаха ме от пръв поглед и си казах: "Това е!" Надявам се да им хареса и да си ги ползват smile


Ех, настроението ми за сватбата се покачва все повече и повече Party time
« Последна редакция: септември 02, 2014, 20:53:55 от Feli » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 02, 2014, 21:18:09 »

О, chopper_girl, извинявай, че не отговорих на въпросът ти относно детското меню!
Да, ще имаме такова. До колкото разбрах то включва салата домати и краставици, пилешки хапки с картофки, мини пица или отворен сандвич и торта. Малко ми е объркано, защото говорихме хем за това къде ще бъдат децата, хем за вариантите за поръчване на храна от родителите, хем за куверт... crazy
В крайна сметка казахме на управителя да бъдат с меню, за да им е еднакво, защото децата си гледат едно от друго, да няма това яде едно - другото друго smile
« Последна редакция: септември 02, 2014, 21:22:56 от Feli » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 02, 2014, 22:39:26 »

Feli   smile

Много са ти сладки обувките.

Хубав подарък си избрала за шаферките. Аз откога искам да си купя подобно нещо, но все не намирам нещо, което да ми хване окото.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 02, 2014, 23:31:25 »

Обувките ти са много сладки, особено резервните. Много свежо  good
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #99 -: септември 03, 2014, 10:03:46 »

Feli обувките са Страхотни, много идейни и като те видят булка с такива обувки.... tease супер е! А и шаферките с такъв цвят рокли ще станат страхотни весели снимки!
Имаш още малко време, какво ти остана като задачи?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 03, 2014, 13:51:33 »

Feli, с голямо закъснение- честита темичка и от мен! Всичко изглежда толкова хубаво и направено с любов. smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 04, 2014, 08:22:18 »

Момичета, останаха малко задачки. Основните неща са отметнати. Трябва да се видим с Dj, да се чуем с фото, видео, музиканти, фризьорка, гримьорка и да се купят нещата, с които ще се черпим у дома и след гражданското. Трябва да се видим с приятелите, които ще ни возят с тяхна кола в деня...

Имам да опаковам подаръчетата на шаферките и сега смятам да се захвана с реализирането на една идея, но ще я споделя, след като видя дали ще се получи biggrin

Капарирахме малка почивка извън София за след сватбата и вече нямам търпение да дойде денят, да мине прекрасно и да отидем да си починем!!! Имаме нужда след цялото тичане, хаха, дано си струва! smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 04, 2014, 08:43:13 »

Фели , обучките са страхотни !  yahoo Жълтото ми е много любим цвят и  ще вземе участие и в моята сватба   blush  , но като второстепенен  цвят , защото по любим ми е зеления  DANCE . Аз също ще имам шаферки и много се радвам , че всички сами искат да са с еднакви рокли като цвят и модел и вече разглеждат рокли !  yahoo Оставила съм ги да си преценят дали да са в зеленичко или жълтичко .

Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 05, 2014, 08:01:00 »

Благодаря ти, vstambolska! На мен никога жълтото не ми е било сред любимите цветове, освен за цветя butterfly
Но след толкова "жълти" емоции покрай избирането на детайли на сватбата, май нещата ще се променят  smile Сега се заглеждам по всичко що е жълто! biggrin

Някой да знае борса за сладки и соленки в София? Приемам и рецепти за хапки, ако има кулинарки тук smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #104 -: септември 05, 2014, 08:16:24 »

Feli, братовчедка ми работи в цех за сладки, козунаци и т.н. в София, малко по-късно ще й звънна да поискам координати- правят ммммного вкусни неща.

За хапки разгледай някой сайт за кетъринг и ще намериш вдъхновение. Най-общо ти трябват филийки хляб за тостер, на които изрязваш корите и режеш на 4, а после четвъртинките по диагонал на триъгълници - мажеш с масълце- мяташ един слайс шунка, един кашкавал и половинка чери доматче. Можеш да ги намажеш и с хайвер (ммнямянм) и отгоре тънко резенче от 1/4 лимон и едно магданозче. Или пък половин зелена маслинка със стръкче копър.
 Другото, което съм правила е да увия (стегнато) руска или млечна салата в слайс шунка- режеш по диагонал и ей го пънче.

Виж тук идейки https://www.facebook.com/media/set/?set=a.562938120438206.1073741829.413504618714891&type=3
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines