Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:06:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feli - 20.09.2014  (Прочетена 55776 пъти)
 
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #75 -: август 29, 2014, 11:41:52 »

Ох и на мен много ми харесват тези бижута за коса...да взема и аз да огледам по магазините за такива хихи
120 лв за прическаааааааа?  crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 29, 2014, 13:45:54 »

JustRain smile

Аз вярвам в това, че всичко ще се нареди, когато ми е писано да се случи. smile
Важното е, че се обичаме. smile
Дълго си почакала и ти, наистина. smile

Ама какви са тия цени за прически, ужас!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 29, 2014, 14:16:28 »

Feli, много си напреднала с подготовката.  good

Нещата, които си подготвила са прекрасни  Bravo и с декупажа са станали просто уникални  Bravo

Относно тортата в ресторанта, ние също бяхме избрали японска. Лично на мен ми се стори по-различна от тези които съм опитвала преди и представата ми за японска торта, но беше разкошна  heart

Виж какво ти открих, ако все още нямате вратовръзка:

http://hipermag.com/%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B8/%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B0-new-style-%D0%B2-%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%BE-%D0%B6%D1%8A%D0%BB%D1%82%D0%BE
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 29, 2014, 14:49:40 »

JustRain, наистина се оказа, че много момичета сме с гребенчета или диадемки smile Аз моето го поръчах още преди 5 месеца. Видях подобни по чуждестранните сайтове и много ми харесаха. Един приятел американец ми го донесе, че и накрая ми го подари. Тогава не знаех, че почти всички булки в БГ си имат подобен аксесоар - явно е мода girl_wink
Когато първоначално се разбирахме с фризьорката и гримьорката, разбрах, че общо ще ми излезнат не повече от 120 лв. Чувала съм, че има доста скъпи фризьори, но моята не е от тях - държи ниски цени, прилично, да не кажем добро /субективно е/ качество и винаги има много клиенти!

Vikito_19 , да, напреднала съм, но се боя че нещо ще забравя накрая от пренавиване sad Принципно съм много организирана личност и не обичам да правя нещата в последния момент.

Успокои ме малко за японската торта. По едно време започнах да "готвя" през нощите smile Преди шиех рокля, минах на готвене, вчера милото ме бъзика, че тези дни трябва цветна декорация да правя biggrin

Все още не сме открили вратовръзка, защото нямахме време да обикаляме. Другата седмица ще се занимаем с това. Благодаря за идеята, ще я споделя и ще решим какво ще правим - може накрая и да я поръчаме smile

Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #79 -: август 29, 2014, 15:00:34 »

Аз съм в абсолютен потрес относно цената на прическата.  angry
Въпросът е, че съм притисната от малкия град и липсата на добра конкуренция. То поне да беше при някой прехвален, ами... Не знам. Мисля го.
Винаги съм се дразнела на този малък превзет град, ама сега направо ми идва да...   Плачещо момиче
Че и с грима не знам какво да правя! Абсолютен ужас!   girl_impossible

always_and_forever, мен едва ли не насила трябваше половинката да ме кара. Аз не харесвам като цяло суетата на подобни събития и нямах нищо против просто да се разпишем. Той обаче - неее, искал бил да е специално. Уговаряше ме с "аз ще движа нещата, ти само ела в деня". Е, това беше, докато се вържа.  biggrin
Сега заедно си вършим всичко.   Wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 29, 2014, 16:02:08 »

JustRain , за кой град става въпрос? Не се отказвай да търсиш и други възможности! smile
Ами, при нас с поканите беше: "Слънце, ние ще си ги направим" ... а после аз си ги правих сама smile Той ми осигурява морална подкрепа, като ме гледа и казва, че всичко е красиво biggrin Аз пък се зарибих и други неща направих.
Иначе, аз винаги съм искала голяма сватба със всичко около нея smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #81 -: август 29, 2014, 18:01:33 »

Ахаха, Feli, значи ти е познато.  biggrin  Моралната подкрепа пак е добре.   good
Градът е Козлодуй.   nea
Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #82 -: август 29, 2014, 18:31:53 »

Фели, много ми харесват прическите, на които си се спряла. И моята прическа, ще е нещо подобно на твоята, но с малко по различен кок.  smile smile smile И аз се замислям сериозно за гребенче бижу, но май съм позакъсняла малко, и няма да може да пристигне до сватбата  smile smile smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #83 -: август 29, 2014, 18:48:12 »

Честита темичка, Фели! Всичко, абсолютно всичко е чудесно! Доста смело и свежо решение за жълтото, много ми харесва как е станало! И моите покани са папируси! Нямам търпение да видя снимки с жълтите ти обувки и букета! Много ще е готино! Аз ще се оглеждам за бели дантелени кецове или някакви лилави, като се прибера в България, дано да намеря. Ще следя темичката ти с интерес!
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #84 -: август 29, 2014, 19:20:31 »

Shide, и ти ли с кецове? Йей!    danceg
Попаднах на две интересни местенца, където могат да ги декорират.    DANCE
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #85 -: август 30, 2014, 22:16:50 »

Хахах аз наистина съм забравила... толкова съм луднала, че даже вече почнах да забравям вчера какво съм яла... crazy Специално да го поздравиш Хорхето и после чакам отзиви, нали и при нас ще е той хахаха


120 лв за прическа са маааалко множко за моите представи - не знам какво чудо трябва да направи с косата ти за тези пари  blum
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 31, 2014, 21:09:12 »

Момичета, младоженецът вече си има вратовръзка - жълта! biggrin

JustRain, дано успееш да намериш по-евтин вариант за фризьор! Идеята с кецове за втори чифт обувки ми допада много, въпреки че това принципно не са "моите" обувки.

Shide, благодаря ти! Хехе, смело е, наистина! smile Виждам, рядкост са сватбите с акцент върху жълтото. При нас просто си дойде от само себе си - ресторанта е зелен и аз смятам, че жълто, бяло или оранжево най-много биха му подхождали. Обожавам жълти цветя и от там се започна smile
Трябва да видиш шарените ми резервни обувки и ще разбереш какво е смелост, хаха yahoo

milenkata, ще споделя впечатленията си веднага след сватбата girl_wink

arnavonit, обувките ги намерих в OLX. След доста търсене по магазините, реших и там да погледна и взе, че ми излезе късмета smile


Не помня дали се похвалих, че си имаме медицински свидетелства. Стана по-лесно, отколкото очаквах! Да ми е жив и здрав личния лекар Bravo


« Последна редакция: август 31, 2014, 21:11:31 от Feli » Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 01, 2014, 08:20:22 »

Feli , браво на теб наистина си организирана  Bravo колко неща си отметнала  Bravo


Трябва да видиш шарените ми резервни обувки и ще разбереш какво е смелост, хаха yahoo

Ами покажи ни ги  DANCE DANCE DANCE
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 01, 2014, 08:49:56 »

Вики, ще ги покажа smile Ще се постарая тези дни да ги снимам.

Много съм щастлива, преди малко ми доставиха подаръчетата yahoo Магнитчета са, с наша снимка и надпис с имената и датата на сватбата heart
И тази задача е отметната! girl_wink

Само сега се чудя, понеже ще имаме около 12-13 дечица, някои от тях са по-големи и ще се зарадват на магнит, но други са малки и много им се чудя с какво да ги зарадвам crazy Момиченцата са ми по-лесни. Харесах едни пластмасови цветенца, пеперудки, които са тип кристал и имам идея как да ги опаковам и ще са много добре, но номченцата... те са ми много сложни. Дайте някаква идея, моля!!!
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #89 -: септември 01, 2014, 21:00:09 »

Feli, за момчетата може шишенца със сапунени балончета или по някоя кола от магазините за левче. Зависи колко са големи децата е, но моя син е почти на 2г и умира за коли и балони.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines