Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:38:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feli - 20.09.2014  (Прочетена 56043 пъти)
 
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #60 -: август 27, 2014, 21:19:14 »

Честита темичка и от мен, Feli!
Всичко, което си измайсторила е много красиво  smile Много се зарадвах, че и още една булка е включила елементи на декупаж, в декорацията на дреболийките  smile
 Какъв ще ти е букета?  smile smile smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #61 -: август 27, 2014, 23:46:45 »

Feli, от къде пазарувахте костюма, ризата и останалото по неговото облекло?
Ние взехме костюма от Andrews, но с намаление. Ризите и вратовръзките им обаче са скъпи.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 28, 2014, 06:55:47 »

Мерси, chopper_girl! Декупажните нещица ми харесват и се радвам, че свеки сама прояви инициатива да помогне и да направи елементи от украсите. smile По-различно е и е интересно с декупаж.
Букета предстои да бъде уточнен с флористката. Тя е кака на милото и се занимава с това професионално в една сватбена агенция. Казала съм й, че искам цветята просто да са жълти и то наситено жълти. Имаме няколко нахвърлени идея за това какви цветя да бъдат, а тя ми предложи и орхидеи /любимите ми/. Идеята е да паснат на обувките, защото и те са жълти blum

JustRain, и ние взехме костюма от Andrews, също намален. Ризата е от един магазин само за ризи на Графа, но не му зная името. Обувките са от Мегияс. Купих му и жълти боксерки, хаха biggrin Малко се поовлякох май... blush

Виждали ли сте някъде жълти вратовръзки /наситено, патешко жълто/? Може и да е рае, може и едноцветна. Така ме е яд, че изпуснахме онази във Frant, сега обикалянето по магазините продължава...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 28, 2014, 07:34:19 »

Feli, все още не съм получила дългоочакваното предложение. Сега на 5 септември правим 8 години от началото на връзката ни. Напоследък ставам все по-нетърпелива и много напориста. Усещам, че съм готова на 100 %, пък и виждам, че и той е, но не знам все още какво чака. Понякога си казвам, че все някога ще стане, но в следващия момент осъзнавам, че не ми се чака вече. Много искам всичко да е изненада, защото обичам изненадите и винаги съм си представяла как ще се случат нещата. Дано само не съм с много големи очакванията, а накрая да остана разочарована.
Та така...... Съжалявам за отклонението, но сега това ми е много болна тема.

Радвам се, че ти и останалите момичета вече подготвяте големия ден. smile

Успех в оставащото време smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #64 -: август 28, 2014, 08:23:14 »

always_and_forever , разбирам те напълно и аз чаках с нетърпение предложението. Просто идва един момент, в който осъзнаваш, че вече си готова и не ти се чака повече. Сигурна съм, че съвсем скоро ще те зарадват  heart
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 28, 2014, 08:30:07 »

always_and_forever, от доста време сте заедно, вероятно и той вече го иска. Аз също си почаках докато се реши напълно. Имай търпение и подсказвай smile Моят съвет е да не си го представяш и да нямаш очаквания. Аз всичко съм си представяла, но не и предложение на пейка на улицата сред преминаващи хора biggrin



Нека ви ориентирам какакъв ефект търся с обувките и букета:



Надявам се да има подходящи цветя и да успеем. Като си пробвах роклята с обувките, беше много забавно - гледаш бяло, бяло и в един момент като се вдигне долнача част на роклята и хоп biggrin - жълти обувкиии... Жените в магазина май не бяха виждали подобни булки, защото възкликнаха :"Това ли са обувките - цвети?" smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #66 -: август 28, 2014, 08:48:38 »

Feli, браво за решението за обувките! Аз също искам да съм с цветни обувки- оранжеви. Според мен си е супер забавно и разчупено. Някак си са вид закачка.... Обаче нещо не мога да намеря подходящи за себе си. Ти твоите от къде ги взе?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 28, 2014, 08:53:32 »

bride_varna, сигурно повечето сме преминали през такъв период на нетърпеливо очакване, но понякога усещам, че ми идва малко в повече.

Feli, да, от много време сме заедно, но ние от малки се "взехме". Мисля, че вече ни е време за по-сериозни стъпки в развитието на нашата връзка. Знам и виждам, че и той го иска.
Не веднъж съм му казвала, че съм си мислила АЗ да му предложа , но просто искам да изживея този момент.

Точно това му е хубавото на предложението- непринудено и истинско. Такова е било и твоето.
Наистина много се радвам за вас.

За съжаление не успявам да видя снимката, която си качила, но според мен това, което си измислила с обувките е много сладко. Дано да се получи добре. smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #68 -: август 28, 2014, 10:28:17 »

Йей! Йей! Йей! Браво, Feli!    yahoo
Адски харесвам такива решения! 1000% съм зад решението за нещо освежаващо. Аз също съм решила да избягам от стандарта в булчинските обувки.    yahoo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 28, 2014, 21:02:19 »

Фели, снимката която си споделила е супер свежа! Дано да ти се получат нещата и да имате и вие такива свежи и оригинални фотографии!
Always_and_forever, съгласна съм с Фели, че ако това наистина е важно за теб е по-добре да му подсказваш, но без да го притискаш. Аз моето момче си го ръчках от време на време макар и на шега. Честно казано аз не очаквах да стигнем до организацията на голяма сватба, с църква и всичко, най-малкото от логистична гледна точка. И все пак ето че ни остава малко повече от седмица до събитието. Съветвам те да не си представяш нищо и да нямаш каквито и да било очаквания - остави се на течението. Ако пък наистина не ти се чака вече можеш да му предложиш ти (говоря съвсем сериозно) или пък можете да го обсъдите сериозно и да видите дали действително сте на една и съща страница Wink
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #70 -: август 28, 2014, 23:49:58 »

Feli, супер яки са обувките и цветята!! Еееххх, че весело! Страхотна идея. Букета ще стане супер, сигурна съм и още по-добре, че ще бъде правен от познат човек. Всичко е по-специално, когато идва от близък човек  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 29, 2014, 07:55:13 »

mina smile

И аз моето момче си го ръчкам от време на време, пък и той много добре знае какво мисля и искам. Радвам се, че поне имаме еднакви планове за бъдещето. Според мен е нужно да се направи само една крачка, за да започнем да ги осъществяваме.
Понякога си мисля, че все едно чака нещо, но не знам какво е.
Не, не, не ми се иска да му предлагам аз. Мислила съм си го, защото съм много нетърпелива.
Искам да изживея всяка емоция. Понякога си казвам, че се отказвам и когато стане тогава. И така май е най- добре, но от време на време го подсещам, за да не вземе да забрави каква е крайната цел biggrin
И моя ден ще дойде, но ще видим кога е biggrin

Дано сватбите на всяка една от вас минат така както сте си мечтали и да сте много щастливи. smile smile smile

Feli smile Как си днес?

Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 29, 2014, 08:22:59 »

Здравейте, момичета!
always_and_forever, благодаря ти, добре съм! С нетърпение очаквам и днешния работен ден да премине гладко и бързо smile Доста напрегнато стана освен с наближаването на сватбата, но и с работата.

Вчера се уговорихме с нашата флористка. Букета ще е от жълти орхидеи, жълти рози и може би зелени хризантеми. Дадох й възможност сама да прецени на момента кое как ще си подхожда, пък и да има елемент на изненада. Искам да има зеленина, която да обгръща цветята, и цвят - два да падат надолу.
Повече информация за букета - след сватбата blum

На 19-ти ще украсим заедно църквата, ще ми даде бутониерите за младоженецът и кумовете, както и украсата за автомобила.
В деня на сватбата тя ще украси ресторанта - младоженската маса + свещниците, които ни предоставя ресторанта smile Това е относно украсата.


Сега минаваме на прическата... Нахвърлени са идеите. Иска ми се да е нещо от този тип:





Тъй като няма да имам пробна прическа, ще се доверя на фризьорката в деня. До сега съм си правила две официални прически при нея и съм оставала доволна. Надявам се и сега да е така. Тя не е от известните. Каза ми, че абсолютно същото, като на снимките няма как да стане, дори и пробна прическа да направим, пак едната с другата няма да са съвсем еднакви. Ще е нещо около тези, които съм й показала - важното е да е добре и да ми отива, а на мен прибрана коса ми отива много smile

Ето това гребенче ще видим дали ще пасне на прическата и на роклята, и ако е ОК, това ще ми е аксесоара за косата, освен воала, разбира се danceg




Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #73 -: август 29, 2014, 09:17:12 »

Feli, прекрасна е прическата и ще се получи чудесно на деня, със сигурност. И моята фризьорка не е известна, но е много добра и талантлива. Прическата е нещо подобно на твоята, но с малко по-различен кок. Много е стилна и не натруфена прическата. Подчертава други детайли като лицето ти, роклята, цветята...много добър избор.  good
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #74 -: август 29, 2014, 11:38:37 »

Ахахаха, Feli, май всички сме доста с такива бижута за косата. Колко хубаво!   heart
Кой повлече крак, хм? Бързо да си признава!   biggrin
Прическите, на които си се спряла, са все много красиви!
В тази връзка, ценово как ти излизат нещата? Мен от сутринта ме вкараха в шок с цени от по 120лв...   crazy
Яхнала съм здраво метлата, защото подозирах подобни развития, когато направих компромис сватбата да не бъде в София. Абсурдни цени на прически, пълна липса на гримьори.  sad

Always_and_forever, всичко ще се нареди, мила! Аз се бях отказала да чакам, когато получих предложението си, навръх дванадесетата ни годишнина.  smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines