Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:08:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feli - 20.09.2014  (Прочетена 55773 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #45 -: август 25, 2014, 22:12:48 »

Feli мила малко те поизпуснах - извинявай. Да ти е честита темичката. Да я пълниш само с хубави емоции!

Как си? вълнуваш ли се вече?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 26, 2014, 08:09:37 »

Добро утро, момичета!

Благодаря на JustRain и arnavonit за подкрепата girl_wink

milenkata, ти нещо се поизгуби от седмица-две насам. Хубаво е, че се завърна! Благодаря ти, и аз се надявам да има само хубави емоции smile За сега съм добре. Вълнувам се доста, но не ми е нервно, както преди няколко седмици, когато аз бях без рокля, а младоженеца без костюм smile Вече сме готови с повечето неща, но имаме и още за вършене. Трябва да купим риза и вратовръзка за милото; да се срещнем с фото, видео, ДЖ, флористка; да се уговоря с фризьорката, гримьорката, музикантите; да купим алкохола и ядките и други дребни нещица smile
Важното е налице, надявам се че не изпускам нещо crazy Ако се сещате за нещо, което обикновено убягва, моля подсетете ме! pleasantry
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 26, 2014, 08:12:15 »

Feli, пробвай да сложиш една панделка от тънката зелената съвсем под тапата на бутилката. Може отгоре да сложиш и розичка, но без горения сатен. Може и да махнеш и розата и да остане само декупажа.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 26, 2014, 08:22:23 »

Ще пробвам и ще видя какво ще се получи. Горения сатен е заради това, че го има при чашите и така се получава комплект, иначе трябва да го няма и при чашите crazy. Ще го пипна, пък ще видим smile

blackisback, видяхме се с Ангел. Искам да ти благодаря за предварителната информация, която ми даде! give_rose Помогна ми да съм що годе настроена какво ще се случва smile
Да те питам, вие дечицата в основната зала ли ще ги настаните? Алкохола колко по-рано ще го занесете да е там?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 26, 2014, 10:10:56 »

Всичко ще занесем деня преди сватбата.

Иначе децата ще са си при родителите настанени, а иначе вероятно няма да седят при тях, а ще препускат наляво надясно. Имат си каки и те ще си ги следят.

Радвам се, че сте се видели с Ангел. Какво меню избрахте?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 26, 2014, 12:12:43 »

Спряхме се на следното меню:
- салата "Овчарска"
- предястие: 4 вида колбаси + кашкавал и топено пушено сирене
- основно: по 1/2 от пиле "Браво" - филе увито в бекон на шиш + пиле "Рокфор" и за гарнитура задушени бейби картофки с копър и чесън + топка ризото със зеленчуци
- торта "Японска"

Имам известни притеснения за японската торта. Не съм яла и нямам представа дали би ми харесала. Някой да е хапвал такава? Споделете къде да ида да пробвам, че в ресторанта нямаме дегустация smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 26, 2014, 14:59:34 »

Виж в сладкарница Романс.
Иначе знам,че и в други сладкарници в София я предлагат,но не мога да ти кажа кои са те. Може да провериш в сайтовете на няколко.
Знам само,че в Неделя,Папая и Двете фукли я нямат.
smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 26, 2014, 16:14:12 »

Фели, менюто ви ми се струва много вкусно! Тъй като аз лично имам алергия към чесън, бих препоръчала да се уверите, че никой от гостите ви няма подобен проблем Wink  Иначе може да се получи малко неудобна ситуация... Това си е мое мнение, разбира се.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 26, 2014, 21:06:45 »

mina_, не съм се замисляла над това, може би защото не зная никой от познатите ми да има подобен проблем crazy. Надявам се, че няма да има подобни случки!

crazynelly, да, и аз не видях тези сладкарници да я имат, а и още няколко проверих и пак същото smile
Може би ще идем до Романса. Иначе остават два варианта - спирам да го мисля, все ще се яде, или пък я сменям, хаха smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #54 -: август 26, 2014, 23:52:49 »

Feli, много добър избор на меню.   good

Музиката как сте решили? Като цяло наясно ли сте с предпочитанията на гостите и доколко бихте се съобразили с тях?    give_rose
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 27, 2014, 05:53:35 »

Не я мисли тази торта smile Вярвам, че е вкусна. С ядките какво решихте?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 27, 2014, 08:12:00 »

JustRain, мерси! Музиката ни се ще да бъде в разнообразни стилове, за да може да се включат в танците всички, които имат желание да танцуват и съответно имат предпочитания към някои стилове. Имаме представа кои наши роднини и приятели каква музика слушат. Постарали сме се да се хареса на повечето, но да не изпадаме в крайности и да е добре само на едните. Истината е, че от моите приятелски групи, ако мога така да ги нарека /приятели от детинство, от гимназията, от университета, от ансамбъла/ са доста различни и харесват различна музика smile Роднините пък, особено възрастните, харесват съвсем друга... та ще бъде микс и Dj-я трябва да си усети категорията хора, които се забавляват и съответно към тях да се ориентира. Имаме и гости, които на никаква музика не стават да танцуват /миналата година се жени братът на милото и вече е установено/. Много от хората играят и хорА, аз също, и смятам на това да наблегнем, като на всяка типично българска сватба.
Предстои ни среща с Dj-я през следващите седмици и тогава ще мога да дам още по-пълен отговор относно музиката girl_wink

blackisback, решили сме да имаме ядки, но какви и от къде ще ги купим още не сме съвсем наясно smile
« Последна редакция: август 27, 2014, 08:14:30 от Feli » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #57 -: август 27, 2014, 19:20:47 »

Фели , малко съм на нова работа и ми е малко пренатоварено затова се позагубих, и за съжаление в следните месеци ще е така sad Но пък те поздравявам за менюто, мнооого вкусно звучи..

А за музиката - мисля че така е най добре - да има от всичко - така и вие доволни и гостите доволни

с кой ДЖ сте?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 27, 2014, 19:40:24 »

Feli, честита тема  blum

Предложението ти е било много сладко.
Пръстенът е много нежен и хубав. smile

Много добре се справяш с подготовката. Всичко е много хубаво.

Пожелавам ти всичко да се развива така както го планирате. smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 27, 2014, 20:54:34 »

milenkata, честита нова работа! Пожелавам ти успех и възможност за развитие smile
Благодаря ти, надявам се да е наистина вкусно!
Dj-я е Хорхе girl_wink Ти май си забравила?! biggrin Като мине сватбата ще ти дам отзиви smile

always_and_forever, много ти благодаря за позитивния коментар! Хехе, да, сладко беше предложението. Чакано, но неочаквано heart До сега се шегуваме, че той реално не е казал думите: "Ще се омъжиш ли за мен?", а аз не съм казала "Да!" smile а беше... "Обичам те, аз съм сигурен, искам го, а ти?" и аз: "Е, много ясно!", хахаха biggrin Нямаше романтика, но имаше любов. Пожелавам ти от сърце и ти да разбереш какво е, ако все още не си!

Имаме напредък yahoo Младоженецът вече си има костюм и риза. Обувки има от преди седмици, сега остава само вратовръзката и е готов! Голям зор и с него беше smile Днес една вратовръзка ни се изплъзна хеееей така. Онзи ден я гледахме, харесахме я, но нямахме ризата. Днес взехме риза и като отидохме за вратовръзката - няма я!!! sad

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines