Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:50:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feli - 20.09.2014  (Прочетена 55778 пъти)
 
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #15 -: август 21, 2014, 10:34:26 »

Честита тема! Радвай се на подготовката, защото вече от опит мога да ти кажа, че самата сватба минава за един миг, като на сън! kiss2  Girl_hide
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 21, 2014, 11:18:30 »

Благодаря ви! smile
Ресторанта е "Принципи ди Пиемонте" в "Интерпред".
С годеникът ми се запознахме на едно коледно парти преди повече от три години. Той работи там, аз бях за кратко и по времето, в което се организира партито вече не бях на тази работа. Поканиха ме бивши колеги, като повод да се видим. И той беше там, харесал ме, и все се въртеше около мен, но аз не забелязвах до момента в който един голега не ни погледна и му кимна с ръка и глава с една лека усмивка на лицето biggrin Аз погледнах на другата страна да видя защо така кима и какво да видя!? - Това момче нещо е все около мен! Хаха, хоро играеше с двата леви крака, ама то било тенденциозно, не че много му се играе smile От негова страта е било любов от пръв поглед. При мен стана след няколко срещи. А и винаги съм смятала, че не е добре човек да има връзка с колеги. Подърпах се малко, но то като трябва да стане, не можеш да избягаш от късмета си smile
В същия момент имах проблеми с работодателката си и той много ми помогна. Подкрепяше ме, свърза ме с хора, които могат да ми помогнат и просто от самото начало на връзката ни аз мога да разчитам на него! smile
После отново станахме колеги за известен период от време, но съдбата пак реши, че аз ще поема друг път в професионално отношение и сега той си е във въпросната фирма, а аз на сруго работно място. Обичаме се, разбираме се, надявам се така да е и занапред! Говорили сме си за това, че искаме да се женим един за друг, когато му дойде времето... Все казваше, че като им предложи ще е неочаквано за мен, така и стана...
В един слънчев и много уморителен за мен ден /преди около 6 месеца/, той ме чакаше от работа и от далеч се беше нахилил biggrin казах си:"Леле, аз колко съм уморена, а милото каква усмивка дава, ще да е бил добър денят му". Тръгнахме на малка разходка по улиците на София и изведнъж ми казва: "Искаш ли да седнем на тази пейка?" И на мен тъй като ми беше все тая, седнахме. Започнахме нещо да си говорим и както дъра-бъра, той вади един подарък и ми казва: "Това е за теб". Аз реших, че нещо ми е купил, от време на време правим така един за друг. Бъркам аз в торбичката - там по-малка торбичка smile В по-малката торбичка напипвам нещо по-малко, ама то пък и кръгло... Бре, погледнах го и... разбрах, че това е пръстен по изражението му. От там чуденка, как така на улицата пред хората, хахаха, радост, целувки и от тогава стягаме сватба heart
« Последна редакция: август 21, 2014, 11:27:17 от Feli » Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 21, 2014, 11:25:41 »

Ола, предложението е било супер сладко! Чак на мен ми стана миличко като прочетох! Много ви се радвам! Продължавайте да се подкрепяте и обичате все така още много много дълги и щастливи години! heart
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 21, 2014, 12:52:17 »

Благодаря ти, mina_, да ви се връща give_rose

Ето ги и поканите. Сама си ги правих:



На всяка си пише името на госта /семейството/.

На родителите и кумовете са с малко повече франтифлюшки и с различен текст, разбира се smile
« Последна редакция: август 21, 2014, 12:54:42 от Feli » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 21, 2014, 19:17:57 »

Сега имам повечко време и ще подосаждам с още снимки smile

Халките:



Искахме да не са класически и да са комбинация от бяло и жълто злато. Милото скоро каза, че няма търпение да си я сложи и с кеф щял да си я носи smile

Кутийката за халките:



И нея аз я изработих.

Кутийката с халките в нея:



Не е много добро качеството на снимката, но колкото да се види - става. Извинете, за което!  smile

Сега майстора късметчетата и като са готови ще ви ги покажа. Голям кеф мие да си правя нещата сама. А като знам в началото как си нямах вяра, сега просто си се радвам и се наслаждавам, хехе smile
« Последна редакция: август 21, 2014, 19:22:36 от Feli » Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #20 -: август 22, 2014, 09:42:06 »

Уникални са дреболиите! Иска ми се да бях и аз така сръчна, поздравления!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 22, 2014, 16:14:57 »

Благодаря ти, Radiant. Аз открих, че мога да си направя това - онова, едва когато се захванах smile Може би и ти ако си решила, си щяла да се справиш girl_wink
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #22 -: август 22, 2014, 17:23:21 »

Уникален пръстен, Feli!!! Уауууу....каква красота! Наистина е пищен, но прекрасен! Браво на момчето, страхотен вкус има  Bravo Bravo  Bravo
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 22, 2014, 21:10:07 »

Eх, този пръстен... smile Благодаря ви give_rose
Момичета, утре ще си взимам роклята. След почти три месеца шиене и доста нерви и притеснения от моя страна, силно се надявам, че утре ще е напълно завършена, ще се харесам в нея и ще си я взема от магазина с кеф! Стискайте палци всичко да е наред. Зная, че когато хората са положително настроени /а и ние самите/, нещата се случват по възможно най-добрия начин smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 23, 2014, 08:00:55 »

Облекчение си е, когато роклята е готова и е вкъщи. Ще ни я покажеш ли? Или поне детайлче?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #25 -: август 23, 2014, 13:37:06 »

Дааа...покажи поне нещичко, моля те!! Дано да си доволна и всичко да е наред с роклята. Нервите бяха доста и при мен...май всички сме така  girl_wink.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #26 -: август 23, 2014, 14:10:17 »

Feli, честита темичка! Нека изобилства от положителни емоции и приказни истории!    LOVING
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 23, 2014, 20:42:54 »

Вече роклята си е у дома и съм невероятно щастлива, че се получи, така както исках, че и по-добре danceg Направо се разплаках, като се видях с нея. Мама също се разплака heart Заслужаваше си чакането!
За момента нямам снимка на роклята. Милото все любопитства какво пиша, та няма да е удачно да я показвам, защото ми се иска да няма идея как ще изглеждам, а може и да реши да погледне тук smile
След сватбата ще ви я покажа. За сега мога да ви разкажа малко за нея. Бяла е, сатен и тюл - тип принцеска. Изчистена е с акцент основно в бюстието - има цветя и перли. Уникат специално за мен, съчетание от няколко рокли и мои идеи. smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 23, 2014, 21:01:26 »

Сега ще споделя с вас някои от готовите вече неща.

Бутониерите:
- за роднините



- за шаферките



- микс от двата вида smile



За кумовете и младоженеца ще са от естествени цветя.

Кутия за подаръци:



Книга за пожелания:



Всичко е отново домашно ръчно производство. "Картинките" тип декупаж са от свекито, а останалата украса е от мен smile
« Последна редакция: август 23, 2014, 21:04:02 от Feli » Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #29 -: август 23, 2014, 23:36:02 »

Прекрасни са!! Всичко е много красиво smile. Браво за желанието и умението.  Bravo good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines