Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 14:13:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feli - 20.09.2014  (Прочетена 56150 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 24, 2014, 08:22:44 »

Eхааа!! Имам особена слабост към бутониерите и винаги, дори и след като съм приключила този въпрос при мен, обожавам да разглеждам! Тези сааааа уникални!!!! Поздравления!

Честито и за роклята. Значи ще си изчакаме до 20 септември за снимките smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 24, 2014, 18:15:36 »

Благодаря ви, момичета!
blackisback, голям зор видях с бутониерите. Доста време търсих зелени листенца и като не открих такива по магазините, идеята за сегашната им визия си дойде от само себе си. И аз доста им се радвам. Получиха се интересни и тематични smile
Да ви попитам, вие от къде ще купувате/купихте алкохола за сватбата? Ние мислим за Аванти, Метро... Някой с друго предложение?
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #32 -: август 24, 2014, 18:26:24 »

Feli, добър въпрос. Ние също се "ослушваме" по веригите.
Била понякога пускат добри оферти, Пени, Кауфланд,...    good
Ликьор имаме наблизо, но не съм влизала. Ще ида и там. 
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #33 -: август 24, 2014, 19:11:05 »

Feli, честита тема и от мен give_rose Следа я и се възхищавам на всичките нещица, които си показала/покрай моята подготовка просто нямам време да пиша/. Пръстенът е страхотен, цветовете на сватбата толкова свежи. И аз ще чакам да видя роклята ти с нетърпение.
Дано оставащото време1 до големият ден1мине безпроблемно и само с положитемни емоции smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 24, 2014, 20:08:44 »

От ресторанта няма ли да взимате вино? Иначе аз съм за Аванти. Вчера за пореден път се убедихме, че едно шампанско там на редовна цена е по-евтино от същото на промоция в Карфур.
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #35 -: август 24, 2014, 20:28:56 »

Feli, съжалявам, че така се намесвам в темата ти, но видях, че се чудите от къде да вземете алкоха. Ние нашият го бяхме взели от Аванти и мъжът ми каза, че в момента в който споменал, че става дума за сватба (а и защото е голямо количество) веднага са му направили отстъпка около 10%. А на фона на това, че алкохолът им е един от най-втините в сравнение с всички други магазини ми се струва добра оферта.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 24, 2014, 21:42:48 »

Фели, поздравления за роклята! Всичко което си измайсториха до сега и си показала тук е просто прекрасно! Особено бутониерите да много красиви! Bravo
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 25, 2014, 07:39:47 »

strafi , mina_, благодаря ви за положителните коментари! smile
JustRain , добра идея е да поразгледаме по веригите. За сега само в Кауфланд надникнахме, но там си бяха на пазарна цена.
blackisback, мислим да не взимаме вино от ресторанта, тъй като дядото на милото е купил вече. Искаме да вземем уиски и малко водка. И ние клоним към Аванти, там има постоянно разни промоции...
tweety_pks , не се притеснявай, че си се намесила, напротив - темите са точно за да се коментират smile Аз съм щастлива, когато някой се интересува от нашата сватба и когато има желание да ни помогне. Благодаря ти за коментара!  girl_wink

Мислим тази седмица да се заемем по-сериозно със закупуването на алкохола и ядките. И за ядките съм в голямо чудене... crazy
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #38 -: август 25, 2014, 10:07:48 »

Feli, прекрасни неща си направила, ще имате много красива сватба! lol)
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #39 -: август 25, 2014, 10:08:26 »

И ние сме на вълна алкохол и ядки, но за ядките по-скоро клоня към да няма.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 25, 2014, 14:09:20 »

Мерси, helennna!

Да ви покажа чашите и шампанското...
Чашите не се получиха така, както очаквах, но тъй като са си "нашите" започнах да свиквам и се примирих, че това са просто чаши и не си струват главоболието. С малко украса станаха прилични smile
Шампанското много си го харесвам, свеки пак помогна, а аз сложих тематичната украса. Нещо ми липсва обаче, та ще видя да я попроменя...



Тази снимка не е добра, цветовете са малко убити, но като оправя нещата ще пусна и една по-хубава снимка, за да добиете пълна презстава от комплектчето smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 25, 2014, 14:13:36 »

Екстра са си цветовете smile Чашките са супер, не знам какво не им харесваш, може би нещо, което само ти си го виждаш. Свеки с декупаж ли се занимава? Сребристият мотив на шишето много хубаво си кореспондира с чашите. Според мен ти липсва панделка, но е рисковано да слагаш след като цялото шише е в декупаж. Единствено може да сложиш зад цветето като пръстен, но не мисля, че ще има особена разлика.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 25, 2014, 14:32:15 »

Ами може и само аз да си виждам кусурите, просто защото зная какво исках, а те какво измайсториха... smile
И аз мисля, че трябва една панделка в зелено, като при чашите, но точно както ти казваш - рисковано е заради шарките от декупажа. Сложила съм само "пръстен", то е като обиколка на гърлото с малък наклон отпред, но е с бежовата /бледо жълта/ панделка и не си личи на снимката.
Да, занимава се с декупаж като хоби и има мерак да прави неща за сватбата. Тя ще направи различни бутилки за домашната ракия smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #43 -: август 25, 2014, 21:26:57 »

Чудесни чаши си имате, хич не ги мисли.    good
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #44 -: август 25, 2014, 22:06:40 »

Поздравления за чашите и бутилката- много са хубави! Както казват и другите момичета сигурно само ти си знаеш къде са им "кусурите" . На мен лично ми изглеждат много нежни.  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines