Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:35:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сребърна сватба  (Прочетена 3442 пъти)
 
nushaveni
Регистриран

Публикации: 2


« -: август 19, 2014, 16:12:59 »

Здравейте.

На 7 септември ще празнуваме Сребърна сватба.Никога досега не сме отбелязвали тази дата,заЩото синът ни е роден насъщата дата,на следващата година.Винаги сме празнували рожденият му ден.Но годините летят,той порасна и 25 години брак заслужават отбелязване.Затова реШихме тази година да променим малко рутината.Живеем в чужбина и ще поканим около 15 приятели.За късмет,кумовете ни са със нас.
Бих била благодарна,ако ми дадете идеи за това как да организирам субитието и да направя вечерята приятна,интересна и незабравима за всички нас.
Ако има някъде въе форума нещо като съпружески обещания или речи или някакви думи,също би ми било от полза.Въобще всякаква информация.
Предварително благодаря на добрите души,които ще отговорят на зова ми за помощ!!!  Wink good Bravo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 19, 2014, 22:41:43 »

Здравей, nushaveni!
Нашата сватба също ще е на 07.09. но тази година! Поздравления за годишнината!  give_rose
Това, което ми хрумва като идея е съвсем неформално градинско парти с хартиени лампи и украсено със снимки от вашата сватба, както и ваши снимки през годините, като семейство. Защото аз лично смятам, че на годишнината от сватбата следва да отбележи не само самия ден, но и целия "прогрес" на двама души заедно...
Успех с подготовката и ви пожелавам да отпразнувате още поне 25 щастливи години заедно!
Активен
nushaveni
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #2 -: август 19, 2014, 23:12:38 »

Благодаря,Мина,за пожеланията и за отговора.И аз имам някаква идея да направя кратък клип с моменти от съвместния ни живот.Подготвила съм подаръци за жените-ветрила,на които съм направила сребърни точки и съм поставила инициалите ни.Още нямам идея дали трябва да подготвя нещо и за мъжете и какво да е то.Също така бих искала да видя ориентировъчно някаква реч или подобно към половинката и към гостите.....
До скоро
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #3 -: септември 05, 2014, 09:18:38 »

Не знам аз ли съм много чувствителен или просто тези моменти действат така на всички. Щях да предложа да ви забавлявам безплатно ако не бяхте толкова далече. Понякога си мечтая да направим същото и ние със съпругата ми. Малко ни е рано. Тази година на 9 Август навършихме 15г. брак. Мисля си за нещо, което ви предлагам да направите.
Ако може да повторите ритуала с обещанията. Облечени подобаващо пред бутафорен олтар и кумовете. Намерете някой да е в ролята на служебното лице. Разменете си обещания и халките.
 give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines