Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 11:10:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на helennna 30.08.2014  (Прочетена 25225 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 26, 2014, 09:37:40 »

 helennna, честита тема. smile

 Аз се включвам на финалната права.
Почти не остана до големия ден. smile

Много е нежна и красива роклята, която си избрала.
Гърбът ми харесва много. Много обичам такива детайли на гърба.

Халките ви са навероятни. smile

Снимкте ви са станали страхотни. На много интересно място са.

Всичко ще мине повече от прекрасно, просто бъди спокойна. smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #31 -: август 26, 2014, 09:48:26 »

Ееее, helenna, супер!! Ударната група сте страхотни!! Много се радвам, че толкова добре сте си изкарали партито! Звучи невероятно, браво на шаферките и всички, че така са се постарали!  danceg good
Айде, дано и останалите няколко дни да минат така хубаво и, най-вече, самата сватба, разбира се!  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 26, 2014, 09:59:34 »

И от мен успех и много веселие!!!
Партито е било супер. Вярно е, че сте ударна група biggrin Прекрасно е, че ти е останал много мил спомен от партито, браво на момичетата Bravo
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #33 -: август 26, 2014, 22:37:41 »

Момичета партито мина и почти няма време, а аз го закъсвам откъм детайли. От утре поне съм в отпуска и ще мога да ги направя. Ще ви разкажа утре до къде съм с детайлите, вече съм супер напрегната, направо стомаха м се е свил. Всеки ден гостите ни се множат и никой не отпада, а капацитета на ресторанта не позволява много хора и започвам да се притеснявам sad
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #34 -: август 27, 2014, 15:43:03 »

Разказвай как мина днешния ден. Това с гостите е доста неприятно, нашите пък гости с всеки ден намаляват  nea  Не се тревожи още малко остана, а и всичко е подготвяно от доста време и ще бъде по план!
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 27, 2014, 15:55:16 »

При нас беше подобна ситуацията. Хората станаха с 20 души повече от максималния капацитет на ресторанта. Трябвало и този и онзи да се покани...някои си взимат и децата... По едно време взеха някои да отказват и сега сме точно на положение ресторант, "пръскащ се по шевовете" - максималната бройка сме и е много трудно да се подредят хората. Колкото и грозно да звучи, надявам се да се откажат поне още 5-6 души, но не и в последния момент smile
Успех със задачите и трудното начинание с реденето на хората по места в ресторанта!
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #36 -: август 27, 2014, 17:20:21 »

Момичета днешния ден мина като един миг, чистихме в къщи, ходих на маникюр и педикюр и деня се изниза. Започвам с украсата на чаши, свещи и бокал, кошничка и кутийка за халки. Направо не знам от къде да я хвана. Табелките и номерата на масите понаправих и принтирах по  едно меню на всяка маса. Купихме свещи за икебаните, чаени свещички и свещничета, както и мъниста в екрю да пръснем по масите. надявам се да стане добре аранжировката. Не знам за тия дни как ще успея всичко, още белъо нямам и жартиер, както и цветя трябва да вземем. Направо започвам да се шашкам ;(((
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #37 -: август 27, 2014, 20:38:14 »

Само се успокой и всичко ще се нареди! Дишай! Не се шашкай, харесай си нещо за правене от изброените и като видиш колко хубаво се получава, ще направиш и другите! Само без паника! Ще бъдеш хубава и всичко ще е по план!
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #38 -: август 27, 2014, 22:23:21 »

Благодаря ти Shide, много си права първо нищо не ставаше, после кутийката за пръстените ми хареса и сякаш всичко потръгна, докато от топлото едната от сватбените свещи явно се по стопила и се счупи в ръцете  на майка ми, а най-лошото е че чаках десет дни за тях. За съжаление трябва бързо да реагираме и да търсим утре нови, а на мен нищо не ми харесва и направо се отчайвам, но дано това да е само сватбения съботаж, че не ми се мислиии sad((
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 28, 2014, 07:55:59 »

Спокойно, ще се подредят нещата! И моите свещи претърпяха инцидент smile От топлото се изкривиха. После ги сложих да си "легнат" в кутия и взеха, че се пооправиха. Е, малко се набръчка восъка на едната, но по едно време ми писна да се ядосвам за дребни неща и започнах да си свирукам - каквото-такова! Така че, свирукай си и ти girl_wink
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #40 -: август 28, 2014, 11:36:12 »

Спокойно, само не се шашкай Wink Ще видиш, че ще си харесате други свещи и всичко ще си дойде по местата good
Кажи, взе ли ли си роклята? С нея всичко ок ли е? Какво реши за воала, ще го взимаш ли или се отказа?
Активен
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #41 -: август 28, 2014, 21:34:28 »

Роклята я взех днес и е станала много добре, определено се харесах. Видяхме с фотографа за да определим места за фотосесията, както и с ДЖ за цялостното протичане на сватбата. Свещи купихме като взехме роклята от арети сега ще ги украсявам. Готови са шампанското и чашките


* 10589752_10201565794906529_1357027086_n.jpg (33.44 KB, 500x583 - видяно 420 пъти.)
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #42 -: август 30, 2014, 08:48:15 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа   danceg danceg danceg

Честита Сватба! Желая ви много, много любов, разбирателство, здраве и споделени приказни моменти заедно!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 30, 2014, 09:02:55 »

Честито!
Желая ви всичко най-хубаво!  Сватбаааа
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 30, 2014, 09:27:44 »

Честито!!!  heart
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines