Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 11:15:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vikito_19 - 19.07.2014г.  (Прочетена 36416 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 01, 2014, 08:52:24 »

Вики, всичко звучи прекрасно! Много се радвам, че сте си изкарали незабравимо smile
Ангел има още една червена точка, браво на него!
Очаквам още разкази и снимки, когато са готови yahoo
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #91 -: август 01, 2014, 10:07:11 »

Викииии, страхотен разказ smile Сигурна съм че е било незабравимо.  heart Чакаме снимкиии
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #92 -: август 01, 2014, 19:04:25 »

Честито! Бил е прекрасен празник. Дано винаги нещата да ви се нареждат така лесно и безпроблемно  smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 02, 2014, 06:31:52 »

 Честито Вики, благодаря за разказа! Много се радвам ,че сте изживяли такъв красив ден  heart
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 06, 2014, 09:21:25 »

Още веднъж честито и от мен! Сватбата е била прекрасна! good
Нямаме търпение да видим снимки!  Girl_hide
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #95 -: август 13, 2014, 12:14:18 »

Вили, прекрасно клипче, толкова романтично...ти си толкова красива и всичко изглежда супер!  Bravo Страхотна прическа, браво, и грима е страхотен. А песента...уауу, една от любимите ми е, невероятно настроение създава.  give_rose браво за избора! И дано да бъдете винаги така щастливи, както в този прекрасен ден!  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 13, 2014, 13:12:15 »

Големи сладури сте, Викиииии!!! yahoo
Моментът с букетът много ми хареса, хаха biggrin
Много положителни и щастливи изглеждате на видеото. Бъдете все така give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 13, 2014, 15:21:48 »

Вики, видеото е страхотно!  heart Много миличко ми стана, докато го гледах въпреки, че не ви познавам! Бъдете винаги все така щастливи и влюбени!
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 13, 2014, 15:28:59 »

 Викииии, благодаря че сподели това страхотно видео с нас! Чудесни сте!  heart heart heart
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #99 -: август 13, 2014, 19:03:45 »

Викиии, страхотно е!!Толкова си усмихната през цялото време..наистина изглеждаш невероятно щастлива!! Това с букета наистина е супер забавно biggrin Много сте готини, пожелавам ви все такива весели и красиви моменти!  give_rose
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 13, 2014, 19:21:15 »

Вики  heart heart heart Много сте мили с Румен! Много да се обичате винаги!
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 13, 2014, 11:45:27 »

Дадох си сметка, че тук не съм писала за хората, които помогнаха празникът ни да се превърне в приказка. Вече имам и видеото и снимките. Абсолютно готова съм да споделя и благодаря.  give_rose

  • ресторант "Principi di Piemonte" - професионалното отношение на персонала, вкусната храна, страхотната торта, най-прекрасните кръгли маси, подготовката - те подредиха тейбъл картичките и подаръчетата за гостите, и най-вече - личното отношение. Управителят ни помогна със списъка за напитките, пак той ги поръча през ресторанта, за да не влачим кашони с алкохол нагоре-надолу. А вечерта преди сватбата ми изпрати снимки с подредените вече маси. Гостите ни също са много доволни, а за нас това беше най-важното.
  • сватбена агенция "Българска Сватба" - Мариана Стойчева, която беше с нас от самото начало. Мария Реденкова, която направи плуващите ми кали, букет и бутониери
  • Йордан Пачев от DanhillPhoto -прекрасни, интересни и идейни снимки /въпреки, че в началото се бях сковала като камък Wink/
  • Христо Кънчев, видеозаснемане - много си харесахме видеото, беше подбрал най-точните сцени.

фотографа и оператора се държаха много професионално, не се наложи изобщо да се съобразяваме с тях или да се спъваме и преплитаме. Изобщо не ги забелязвах докато снимат - после като разглеждах направо се учудвах кога точно са снимали това и това   good

  • DJ Чавдар Димов - успя да усети гостите и нас, пускаше точните парчета и много точно усети кога да направи играта, която бяхме планирали.
  • "сватбен център София" - от там взехме почти всичко - роклята, всичко за младоженеца и кума, късметчетата, роклите на шаферките. Там ни гравираха чашите и то на много добра цена. Пак от там си наехме високи цилиндрични вази за "плуващите кали". Всяко посещение в този център повдигаше настроението ми. Там работят хора, професионалисти, които приемат сериозно притесненията и желанията на клиентите си. Останах очарована от обслужването /всеки път попадахме на различни хора - еднакво мили и отзивчиви/
  • Мони от "Mони Стил - fashion studio" - Мони е нашият фризьор от години. Той ме познава и направи точно това което искам. Той прави моята прическа, на двете майки и кумата. Справи се блестящо.   Bravo
  • Нядя Сивкова - тя се погрижи за грима ми, както и за този на кумата. За първи път използвах нейните услуги и останах много доволна. Без да се познаваме тя усети много точно това което искам.
  • Еми и Диди от "Салон за красота" в центъра на кв. Горубляне- козметичката ми и маникюристката ми. С тях съм от години, това говори само по себе си колко много съм доволна от тях   good
  • магазин "ESPER" - там ни направиха и гравираха халиките. Страхотни са. Годежният ми пръстен също е от там при това в комплект с обеци.
  • магазин "The Gourmet House" -любим магазин, от там си взехме чашите
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines