Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:08:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Shide  (Прочетена 39385 пъти)
 
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #45 -: август 29, 2014, 20:32:47 »

shide , нещата които показа са страхотни, поздравления и това лилаво ммм...  heart харесва ми и идеата за силуетите ви и че си ги включила освен в тортата и в други аксесоари  good
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 29, 2014, 22:45:16 »

shide, прекрасни неща си сътворила  Bravo  Подаръците за гостите са много практични good
На мен също ми харесава идеята със силуетите ви. 
 Но моят фаворит са обувките ти - мнооооого ми харесаха  heart heart heart
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #47 -: август 30, 2014, 08:31:23 »

Всичко е невероятно, shide, и не мога да повярвам, че тези цветя не са истински!! Пак ти казвам, ориентирай се сериозно към професия декоратор.  good give_rose
Иначе и аз на мойто момче му развалих изненадата без да искам...какво да се прави, писано ни било да имаме по-непринудено предложение вкъщи. Няма лошо! Важното са искрените чувства и прекрасния човек до теб.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #48 -: септември 03, 2014, 20:58:15 »

shide почти не остана, имаш още 10 дни  tease
Какво ти остава да направиш още като подготовка? Дано си спокойна и организацията да върви по план!
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #49 -: септември 04, 2014, 03:54:19 »

Здравей, Светле. Нещо не мога да спя тази вечер. Утре след работа тръгваме за летището. Прибираме се в България. Последните седмици сякаш всички се наговарят да ни предизвикват главоболие. Също броя на гостите доста намаля и това, което ме ядосва малко е, че повечето гости няма да присъстват заради финанси. Много добре сме обяснили на всички, че не правим тази сватба за пари. Нищо не искаме да избиваме. Искам просто да дойдат и да споделят празника ни. Чувстват се неудобно. Обаче ги и разбирам, защото аз самата преди да заживея в чужбина нямах финансова възможност и бях на косъм да пропусна сватбата на приятелка. Яд ме е на държавата ни, че хората са гладни и се налага да правят избори! Вуйчо ми се разплакал пред майка ми, че му било неудобно, бил се замислил дали да идва. Много мъчно ми стана. Та това са най- близките ми хора, как са смачкани, как даже не могат да си позволят да изкажат радостта си на глас, защото имат други тревоги... Не знам просто какво да кажа...
Сега като се приберем ще се насладим на моминско и ергенско парти. Моето е пълна тайна и нямам търпение да видя какво са ми организирали най- добрите приятелки. Ще ходя на пробен грим, маникюр, спрей тен, пробна прическа, трябва да купим мезета, сирена, ядки, плодове. Трябва да говорим с диджея. Да ходим до ресторанта за последни уточнения. Да купим, как му се казва забравих, това дето се пълни с ракия и се слага здравец и се ходи при кума с него biggrin има още неща сигурно, но сега не се сещам, като цяло не е много, но съм сигурна, че ще излезе нещо непредвидено. Ааа и трябва да си занеса роклята на поправка. Дано всичко да е наред с нея! lol направо предчувствам какво напрежение ще е като се прибера и сигурно ще искам да заколя някой! Хахаха
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 04, 2014, 08:11:57 »

Не се настройвай предварително, може път всичко да върви леко и гладко girl_wink
Относно отказалите се да дойдат гости поради финансови причини - аз лично напълно ги разбирам. Наистина времената са такива, че нито е да каниш, нито е да гостуваш! За жалост това е положението в България. Не се ядосвай, а се наслаждавай на денят ви! good
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #51 -: септември 04, 2014, 08:43:22 »

Shide, не се ядосвай, ама ще видим дали ще успея аз самата да послевдам съвета си :-) Аз лично доста се успокоих след срещата с ДЖ- разработихме план кое след кое е (не че сега помня) и някак си ми се изясниха нещата. С ресторанта като говориш също ще ти стане по-спокойно.
Иначе на онова нещо му се вика бъклица  good

Я кажи зе тена- сама ли ще го правиш? Аз така и не докарах ред за солариум... а съм бяла (по това ни познават, че сме от Варна- все няаме време за плаж) , ама се чудя дали пък ще ми ходи тен, че съм с медно оранжева коса и да не заприличам на ... pardon

За финансите- какво да кажа- боли ме сърцето. Вуйчото на милото по същия начин човека се притеснява. Аз почти на никой, който ме е питал не съм казала колко струва куверта, защото не искам да си правят сметката. Дори от майка крия- те ни дадоха парички, за да ни помогнат, но като цяло ние си финансираме събитието. Като си говрихме с ДЖ стана дума, че много младоженци подбират луксозни заведения, защото обстановката и обслужването са наистина на ниво, но за гостите това винаги е равно на скъпа сватба, където пък се изискват хубави тоалети, скъпи подаръци и ей ти на- едно семейство 300лв офуква от раз, а това за някои хора е голяма част от месечния бюджет... то ни така- ни инак...

Но най-важното е, че ДеняТ наближава, всичко ще бъде наред и времето ще е с всички нас!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 04, 2014, 09:53:37 »

Shide smile

Не се напрягай допълнително. И без това имаш хиляди мисли в главата си.
Всеки би искал най-близките му роднини и приятели да бъдат гости на един от най- важните дни в живота на един човек.
Аз също съм на сватва на 6 и знам това с колко разходи е свързано.
Още повече ако говорим за роднини. Предполага се, че щом сте такива би трябвало като гости да се отчетат подобаващо. Та и затова вуйчо ти сигурно се притеснява.
Нормално е и всеки би казал, че не прави сватбата за да събере пари. Наистина причината би трябвало да не е такава.

Ако наистина държиш тези хора да присъстват им обясни, че тяхното отсъствие ще те направи повече нещастна от това, че не са имали възможността да ти направят по-голям подарък.
Честно казано и аз бих се чувствала неудбно, ако нямам финансова възможност да присъствам на такова събитие. Защото все пак освен за подаръка има разходи и за облекло, а понякога и за път.

Все пак да не се тормози с такива неща. Бъди спокойна и знай, че ако някой държи на теб ще направи всичко възможно да сподели този ден с теб.

Пожелавам ти да бъдеш спокойна и да се насладиш на поседните си дни като госпожица.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #53 -: септември 04, 2014, 13:20:20 »

Shide, мила, и при мен имаше такива емоции, но по-скоро в обратна посока. Колко ни беше мъчно, че доста близки хора не можем да поканим, не можем да организираме всичко както трябва...няма как. Имаше много тежки и натоварващи моменти, свързани с финансите. Както и с други неща. Но не забравяй да мислиш за хубавото и за това, че твоят уникален ден ще бъде специален заради ЧОВЕКА до теб. Всички други, малко или много са второстепенни.
Мила, пожелавам ти леко и безопасно пътуване и успешна подготовка до сватбата! Пиши, когато можеш!  give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #54 -: септември 15, 2014, 21:38:59 »

Shide Честито!  give_rose give_rose give_rose
Бъдете много щастливи, влюбени, здрави и засмени!
Аз си знаех, че пропускам някого в събота и сега се разрових и се сетих за теб  blush
Как мина сватбеният ден, щастлива ли си вече като Госпожа...
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 16, 2014, 10:51:25 »

Хей с малко закъснение - честито!
Бъдете много щастливи! give_rose
Дано сватбата е минала прекрасно!
Чакаме снимки и разказ!  Bravo
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 17, 2014, 08:18:08 »

Честито и от мен! Много да се обичате  Сватбаааа
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #57 -: септември 25, 2014, 08:16:02 »

Shide, и от мен със закъснение честито!! Приключиха сватбените вълнения и пътешествия около мен (засега) и се сетих, че не съм ти честитила! Желая ви много, много щастие, разбирателство и обич! Дано всичко да е минало идеално, както ти го планираше. Нямам търпение да разказваш!  Bravo give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 01, 2014, 18:36:40 »

С малко закъснение - честито и от мен! Пожелавам ви дълги години щастлив семеен живот, изпълнен с много разбирателство!
Как мина сватбеният ви ден? Ходихте ли някъде на почивка след това? Чакаме разказ и снимки smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #59 -: април 22, 2015, 21:49:10 »

Здравейте, знам че доста време мина. Но искам да ви благодаря за милите думи!

Ще си спестя разказа, но ще споделя с вас сватбените ни клипчета :-) Миналата година, когато писах в темата за видеооператорите и питах за отзиви от Виктор Попов филм Къмпани, настана голяма разправия. В последствие постовете бяха изтрити, а аз дори бях сметната за фалшива булка. Надявам се сега да помогна на бъдещите такива, които търсят мнения за така важното видеозаснемане. Ние държахме изключително много на хубавите кадри. Останахме изключително доволни от работата на Ана и Виктор Попови. Направиха страхотни кратки клипчета за нас, целия сватбен филм е със чудесно качество, запечатали са всичките ни моменти и ако пак правя сватба, отново бих избрала тях! Чудесни хора и професионалисти!

Сватбения ни клип:

https://youtu.be/sL8915A46Pk

Клип със забавните моменти:

https://youtu.be/0G6ke-EyqPE

От това клипче може да разберете мнението ми и за ресторанта, диджея и други.

https://youtu.be/46w3QXUTayw

Тук може да видите поканите:

https://youtu.be/GWtUfBNutpk

За сега толкова :-)) Не помня вече какво съм споделяла, но мисля, че на повечето неща има снимчици :-)
Поздрави!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines