Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:00:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Shide  (Прочетена 39381 пъти)
 
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« -: август 13, 2014, 14:42:27 »

Ако не се лъжа има точно месец до сватбата на Shide! Пожелавам ти подготовката да мине гладко и да нямаш главоболия! Чакаме снимки и разкази smile

П.С. Не бях сигурна за темата на сватбата, за това съм сложила такава картинка. Сега очаквам да запълниш с разказ тази моя информационна празнина  Girl_hide

Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 13, 2014, 14:48:38 »

Честита тема! И аз нямам никаква информация за сватбата на Shide, надявам се да ни разкаже smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #2 -: август 13, 2014, 14:57:02 »

Честита тема и от мен. С пожелания за ползотворен последен месец преди сватбата и без ядове и много притеснения  danceg Чакаме подробности, снимкииии....
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 13, 2014, 15:10:30 »

Честита тема  give_rose

Пожелавам ти много позитивен месец на последни приготовления. Забавлявай се и  ни направи съпричасни, моля  good
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 13, 2014, 15:15:16 »

Честита темичка и от мен!  Пожелавам ти един много ползотворен и спокоен последен месец от подготовката! give_rose
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #5 -: август 13, 2014, 16:11:20 »

Shaiya, много ти благодаря за темичката! Наистина остава точно месец и до моята сватба! Не съм много активна във форума и не предполагах, че ще имам темичка! Оценявам жеста!
Момичета, благодаря ви!
Не мога да повярвам, че и това време дойде. Сякаш беше вчера, когато края на януари 2013 се прибрахме в България с годежен пръстен, за да се похвалим на приятелите и роднините си! Не съм се объркала, наистина организираме сватбата си вече година и девет месеца.
С моето момче подкарахме осма година заедно. Не помня как се запознахме. Градът, в който сме отраснали е малък. Един ден се срещнахме в парка, казахме си 'здравей', заговорихме се и някак се превърна в най- добрия ми приятел. Не го възприемах като гадже, нито бях влюбена в него. По това време имах връзка. Хората около нас явно са забелязвали нещо, което на мен ми отне повече време да разбера, защото в абитуриентската ми година някак се разминахме с тогавашното ми гадже. Вечерта, в която официално станахме двойка намерихме пеперуда на щастието. От онези огромните, които ако докоснеш ще бъдеш щастлив цял живот. Сигурно е случайност, но е факт, че от тогава той не спира да ме прави най- щастливата. Винаги знае как да ме разсмее, дори когато му се карам. Умее да ме изслушва и не спира да ми повтаря колко много ме обича. Аз съм от онези, жени които цял живот се борят с килограмите си. Щастлива съм, че намерих Мъж, за който те не са от значение, защото дори когато мен ме е срам от себе си, той стои горд! Винаги е повтарял, че аз ще бъда майка на децата му. Аз, разбира се, не вярвах, не знаех, та ние самите бяхме деца. Някак от само себе си станаха нещата, общо взето той чакаше аз да се реша. И когато този момент дойде се сгодихме. Не е имало изненада, да ме заведе на заведение или нещо такова. Избрахме пръстена заедно, а още същата вечер, когато излязох от банята, по хавлия, той ме чакаше коленичил. Много го обичам!
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 13, 2014, 19:38:49 »

Честита темичка ! Да я напълниш с много положителни чувства и емоции !  give_rose 
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 14, 2014, 10:47:23 »

честита тема!
Много ми хареса разказа за вашата връзка.
Очакваме още разкази и снимки.
Къде ще е сватбата?

 п.с. по принцип в заглавието на темите има и датата,защото така иначе не се знае кога е сватбата и изглежда малко празно..  pleasantry pardon
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #8 -: август 14, 2014, 11:47:35 »

Прекрасен разказ, shide...Чак се просълзих. Така хубаво говориш за вашата любов, личи си, че много се обичате и цените. От теб лъха толкова позитивизъм и ентусиазъм, сигурна съм, че вашият ден ще бъде прекрасен и незабравим   give_rose .
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #9 -: август 14, 2014, 16:18:27 »

crazynelly, ivanjelina, много ви благодаря!

Датата ни е 13.09.2014. Тъй като сами си плащаме абсолютно всичко по сватбата, искахме да е по- далечна дата, за да не се притесняваме финансово. Родителите и на двама ни  нямат финансова възможност, а и ние не искахме да ги притесняваме излишно. Идеята ни беше всеки месец, малко по малко да организираме нещата, да купуваме по нещо и така да не ни се натрупва. Още повече, че не живеем в България и всичко се случваше от разстояние. Страшно благодарна съм на приятелите и семейството си, че бяха винаги насреща. Датата избрахме  случайно, но после разбрахме, че няма нищо случайно на тоя свят. Когато споделихме на родителите си се оказа, че неговите са се венчали на 13 юли, а моите родители на 13 декември.

Годежния ми пръстен е с три диамантчета. Много исках да имам, не защото съм материалистка, а заради символиката, която носи. Тази година гостувахме на приятели в Швейцария. Съфорумка ми препоръча ателие там и естествено го посетихме. Спряхме се на различни халки, неговата е комбинация от бяло и жълто злато, а моята е с камъни и по-тъничка, защото искам да ги нося заедно с годежния. Халката, която пробвах беше отвсякъде с диамантчета, но ни беше доста скъпа, половината от нея беше с 19 камъка, но също идваше доста като цена и консултантът ни предложи да я направим с 10, цената беше супер и се съгласихме. В последствие се оказа, че 3 на годежния и 10 на халката е 13. Не знам и аз как стана. Не сме го планували. Но това число ни преследва! За съжаление няма как да ви ги покажа, защото още не сме ги видяли на живо. Приятелите ни ще ни ги донесат в началото на септември, направо в България. Пратиха ми снимка, но е доста размазана. Това, което мога да ви покажа е снимки от сайта им.


Пробвах женския вариант на неговата халка, който е чудесен, но не ми пасна с годежния.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 14, 2014, 16:29:13 »

Мъжката халка и тази, която е дамска в комбинация с мъжката са прекрасни!!! good
Къде ще е сватбата, ще споделиш ли с нас какво сте приготвили до сега и какво още остава? smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #11 -: август 14, 2014, 17:13:30 »

Сватбата ще бъде в ресторант 'Сикрет Гардън'- град Сливен. Разкошно място, с кръгли маси, каквито винаги съм искала. Видях го в интернет, отидохме да го резервираме още миналата година и бяхме първите за 2014.
Темата не мога да определя с една дума- перли, дантела, лилаво. Общо взето всичко, което харесвам :-)

Като начало мога да ви покажа едно клипче, което направих, а по нататък ще се включа с още неща.

https://www.youtube.com/watch?v=bWs6uy_Fbp8&list=UUjjpdvU5w8IM7WsetL1FLAw
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #12 -: август 15, 2014, 12:11:47 »

Shide, страхотно ти е клипчето, ако бях видяла по-рано, щях да ти поръчам и на мен да ми направиш букет. Направо бизнес можеш да развиваш с това нещо, страхотен талант имаш.  good
А ще бъдеш толкова прекрасна булка...толкова хубава и сладка си на това клипче, представям си на сватбата!! Уауу...А с тази огромна и прекрасна коса решила ли си какво ще правиш? Пусната или вдигната? Не остава много време вече, сигурно имаш идея за прическа....
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #13 -: август 15, 2014, 18:07:13 »

Много ти благодаря за хубавите думи!Изчерви ме!
 Избрала съм си прибрана прическа, за да не ми е много горещо. Все още не съм ходила на пробна, та не знам колко ще я докара фризьорката. Ето тази е:


Булото ще е закачено отдолу. Купих си съвсем изчистено и не много дълго.

За грим съм се насочила към нещо такова. Ще видя като отида на пробен грим какво ще решим заедно с гримьорката. Това, което знам е, че със сигурност искам хубава и изравнена основа, добро контуриране, очна линия и изкуствени мигли, с устни в по- неутрален цвят.


Извинявам се за големите снимки, но сайта, от който качвам има или много малка или тази голяма опция.

Мислила съм си, че някой ден бих искала да се занимавам с това. Много ще ми харесва! Правих си почти всичко по сватбата, защото ми доставя голямо удоволствие, а и аз най- добре знам какво искам и какво харесвам.
Ето и няколко снимки на букета от клипчето, което постнах по- рано.



Бутониерите са с бяла и лилава орхидея. Лилава за семейството и бяла за останалите гости. Това са гривнички за жените, като орхидеите са малко по- големи от тези на мъжете. Украсени с тюл, сатенена панделка и перла.



Бутониера за мъжете, която е подготвена за по- лесно закачане,с малка безопасна игличка. Това е още пробния вариант, нямам снимка на готовите, но те изглеждат по същия начин.



Гривнички за жените в лилаво. За съжаление  не мога да ви покажа мъжките, нещо не съм ги снимала, а всичко вече ми е в България. Те не са с камъче, а с перла.


Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #14 -: август 15, 2014, 18:12:11 »

Всичко е страхотно, поздравления за креативността, желанието и сръчните ръце!

За гримирането много ми хареса как си описала какво искаш... Ти смяташ ли да даваш подробни инструкции на гримьора/гримьорката? Аз хем искам, хем ми е неудобно? Кой ще те гримира ако не е тайна?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines