Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:48:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mina 07.09.2014  (Прочетена 49377 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: октомври 06, 2014, 18:52:50 »

Ресторант: ресторантът на Хотел Рига. Обслужването беше напълно нормално. Бях чела мнения, че вдигиали чиниите много бързо, че сервитьорите не били на ниво... При нас нямаше нищо такова! На нашата маса не отсервираха чиния, в която имаше храна. Тъй като ние нямахме много време за хапване понарупахме доста чинии, но не са ни припирали, за да ни раздигат чиниите. Е, на нашата маса бяха пропуснали да сложат салфетки... Нищо фатално - поискахме си и всичко беше наред! lol Това, което опитах от храната ми хареса, порциите ми се сториха големи или поне достатъчни (за мен дори прекалено големи). Кумата също много хареса вегетарианското меню. Тортата беше вкусна, макар и леко различна на вкус от това, което пробвахме. Външният вид вече го коментирах, няма смисъл да се повтарям smile
Като цяло сме много доволни от обслужването в ресторанта. Управителката г-жа Данова е страхотен професионалист и беше много мила. Пропуснах само да вмъкна, че накая дори и пресоналът се забавлявше и танцуваше с нас! Една от сервитьорките е обяснила на мама, че детето й също живее в чужбина и че на нашата сватба си върши работата с огромно удоволствие, виждайки че българите в чужбина сме добре интегрирани и заобиколени от истински приятели в чужбина. smile
Настаняване на гостите: хотел Рига. Всички стаи са чисти и приятни. В петък сутринта когато пристигнаха повечето гости успяха да ги настанят веднага, за което им давам огромна червена точка! Също така изтърпяха нашите приятели, като само един единствен път им направиха забележка за шума, като просто ги помолиха да пеят малко по-тихо. Това се случи към 5 ч на нашата сватба и беше вече трета сутрин подред, в която те буквално окупитрат лобито и пияното. lol
Музика: DJ Данчо. Справи се страхотно! Едно от най-големите ми притеснения беше преводът на английски по време на церемонията в градината и след това в ресторанта. Когато през Януари говорихме с Данчо за пръв път той каза, че работи с едно момиче, което има опит на подобни мероприятия и се ангажира да осигури превод на сватбата. Когато пак се срещнахме с него няколко дни преди сватбата той ни уведоми, че няма как да вземе със себе си онова момиче, за което ни беше споменал тогава, защото е бременна и терминът й е за 12.09.! Каза, че е намерил друг човек, момче, което е живяло в Щатите, но никога до сега не е работил с него. Не мога да кажа, че въпросното момче се справи отлично, но се справи добре. По едно време просто нямаше и нужда от превод вече... lol Данчо от друга страна се справи блестящо! Не се спря да се танцува на тази наша сватба! Усещаше си гостите какво харесват и нямаше една песен, която да е пуснал и дансинга да е бил празен! Накрая пускаше какво ли не, самият той каза, че иска да "предизвика" гостите, за да види къде няма да се справят с танците. Е, с всичко се справиха! Дори кумът и сестра ми танцуваха ВАЛС!!! Страхотен е! Препоръчвам го горещо!
Фолклорна формация: Играорци с хореограф Бодган Донев - прекрасни! Момичетата участваха още в церемонията по посрещането - облечени в красивите носии асистираха на майка ми, докато ни захранваше. Танците им също впечатлиха всички гости, не само чужденците! А относно "сценката" с кумовете - там просто обраха точките! Наистина страхотни! give_rose
Фото: Гого Кехайов За Гого мисля, че няма много какво да се каже - работата му и пълният му график казват повече от хиляди думи! Нямам търпение да видя всички снимки, но от това което видях до сега от предварителната селекция, която ни изпрати се убеждавам, че не сме сбъркали в избора си!
Видео: Видео Цанев За видеото все още абсолютно нищо не мога да кажа. Той ни предупреди, че е много ангажиран и ще му отнеме около месец и половина - два, за да си получим видеото. Надявам се скоро да мога да го коментирам smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: октомври 13, 2014, 14:20:18 »

mina_ Прекрасен разказ. Всичко е било много хубаво.
По разказа ти личи, че сте се забавлявали много.
Много ми харесва прическата ти. Била си много хубава булка.
Разказваш толкова увлекателно, че все едно и аз съм била там. Сигурно трябва малко време след цялата еуфория, за да си събереш мислите.
Дано живота ви от тук нататък да е изпълнен само с такива незабравими моменти. smile
Бъдете много щастливи!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 21, 2014, 10:03:59 »

Благодаря ти, always_and_forever!

Момичета, да ви кажа само, че вече си получихме всички 1055 снимки от Гого, макар и за сега само в уеб резолюция! Прекрасни са! Страшно много им се радвам! Та, потвърждавам мнението си за него, като професионалист - направил ни е пракрасни снимки! smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #138 -: ноември 07, 2014, 22:50:06 »

Оуу страхотно! Честито! И бързо-бързо да споделиш с нас, когато имаш готовност!  Bravo give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: ноември 10, 2014, 08:17:17 »

Mina, честити снимки.  smile Много се радва, че снимките са хубави. За мен това е едно от най-важните неща, защото все пак това ще остане един прекрасен спомен от сватбения ден. smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: ноември 15, 2014, 18:23:21 »

Благодаря ти, always_and_forever! Да, снимките ни наистина са много хубави, но някакси ми се струва, че членовете на семействата ни не присъстват на много от тях, а все пак смятам, че това е много важен ден и за тях самите! Напълно разбирам, че фотографът фокусира вниманието си на дансинга, там където е най-оживено, и където са младоженците. За това бих препоръчала на повечето булките, ако имат възможност да си го позволят разбира се, да изберат екип от двама фотографи. Така единият ще може да "следи" какво се случва покрай младоженците, а другият ще може да обърне внимание на детайлите, на семействата...
Иначе, вече си изгледахме и видеото. Поръчахме и платихме за ДО 120 минути видео, а в крайна сметка получихме почти 180 минути, без да доплащаме. Видеото, както и звукът са с наистина добро качество, а операторът действително е бил "навсякъде" по време на тържеството! smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #141 -: ноември 22, 2014, 08:50:04 »

Браво, радвам се много, че си доволна. smile  При нас се получи нещо подобно, все още не съм видяла всички снимки, но засега нямам много снимки със семейството, а с майка ми почти никакви. На всички бъдещи булки препоръчвам да отделят време за най-близките, колкото и да е напрегнат деня. С майка ми даже сме се разбрали, че ще си направим отделна фотосесия следващия път като се прибера. Жалко, че не стана на самия сватбен ден...sad
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines