Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:37:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mina 07.09.2014  (Прочетена 49378 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 26, 2014, 01:34:27 »

Благодаря ви! Ванче, със сигурност ще се забавляваме и в България - първо на партитата, а след това и на сватбата, защото реално няма значение къде сме, важното е да сме заедно! А "вкъщи" ще се включат и моите си стари дружки...  Bravo
И тъй като бяхте споменали, че сигурно се припичам на някой красив плаж и за да ви заредя с положителни емоции ви споделям къде прекарахме деня днес smile


* image.jpg (29.07 KB, 320x240 - видяно 1759 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #76 -: август 26, 2014, 05:02:09 »

Еееххх ...блазе ви! А мен ме валя дъжд като изведро цял ден biggrin. В деня, приличащ на нощ, типичен за Лондон. Хаха...много 'обичам', когато зимата дойде през август.  girl_impossible
Минче, печи се и заради нас и се наслаждавай на всеки прекрасен миг! Аз като се замисля, че тези предсватбени трепети и вълнения няма да дойдат никога вече и ми става малко тъжно. Трябва да им се насладим до дупка!  girl_wink danceg
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 26, 2014, 08:24:42 »

mina, беше ми много интересно да прочета темата ти.
Много е вълнуващо всичко, което преживяваш. smile

 Първите трепети на любовта са си уникални за всяка двойка и затова няма как твоята история да е обикновена. Много се радвам, когато чета толкова положитено настроени хора. smile

Роклята ти е много нежна и елегантна. Сигурна съм, че ще се чувстваш като принцеса в нея. Първоначалните ти вълнения покрай това, коя е ТВОЯТА рокля са нормални и съм сигурна, че си избрала подходящата. smile

Прическата също е много нежна. И аз не харесвам плътно прибраните към главата коси. Тази, коята си избрала е много хубава. Дано косата ти да позволява да изглежда по този начин. smile

Впечатлена съм от медения месец, който си организирате. Много харесвам Истамбул, макар никога да не съм била там. Но за Дубай и Малдивите вече оставам без думи. Звучи ми много екзотично. Със сигурност ще си прекарате прекрасно щом сте двамата. smile

Влюбена съм в халките. Твоята е много красива с тези камъни. smile

Виждам, че сте избрали лилавото да бъде тема на вашата сватба. Аз също много го харесвам. Напоследък този цвят е много актуален. Миналия месец присъствах на сватба, която също беше в лилаво. Ако е в подходящите нюанси на лилавото изглежда много нежно.

До колкото разбрах първият ви танц няма да е на някоя балада?!

Дано в оставащите дни да сте спокойни, защото времето до 7 ще отлети като един миг. smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 26, 2014, 16:23:32 »

always_and_forever, много ти благодаря, много си мила!
Вече нямаме търпение да заминем на меден месец и да посетим всички тези страхотни места! А относно първия танц - предупредих ви, момичета, не очаквайте чудеса! Хахаха lol
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #79 -: август 26, 2014, 23:59:41 »

Я! И Mina имала темичка! Честита да ти е!    give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #80 -: август 27, 2014, 15:47:00 »

Mina много хубаво и весело сте разпуснали преди сватбата. Доста в полезно преди цялата олелия в Бг Girl_hide
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 27, 2014, 19:47:44 »

Светле, определено имахме нужда от такова разпускане! Последната седмица в България ще бъде тичаме насам-натам, но съм сигурна, че всичко ще бъде наред. Спокойно ми е (за сега lol )
За съжаление броят на гостите ни намалява с всеки изминал ден, но какво да се прави - всеки си има своите ангажименти и понякога изникват непредвидени ситуации. Миналата седмица ми стана доста криво, когато братовчед ми ме информира, че няма да могат да пръсъстват, но...
За сега все още се опитвам да не го мисля много много - в България ще имам достатъчно време за всякакви притеснения smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #82 -: август 27, 2014, 21:11:07 »

Така е, не го мисли сега, пък и всеки си преценя дали може да дойде на сватбата  pardon Нашите гости също драстично намаляха, даже платихме окончателно и уточнихме бройката и пак един човек по-малко... Вече... blush  Успешни последни дни и без много терзания!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #83 -: август 28, 2014, 01:34:11 »

Минче, не го мисли! При нас обратното, с всеки ден расте броя и аз направо си скубя косата как ще платя сметката!  shok Май ще съм в ролята на Джулия Робъртс от 'Булката беглец'! Хаха
Така че по-добре по-малко, но близки и отбрани. На който най-много му пука за вас, ще бъде там, независимо от всичко! И ще се весели до дупка заедно с вас. Всичко ще бъде на 6, сигурна съм.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 28, 2014, 06:08:28 »

Мина, това си е някакво правило. И при мен доста намаляват. Моя приятелка, която наскоро се ожени, каза, че и преди деня и в самия ден още ще намаляват...явно трябва да се примирим просто  pardon
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 28, 2014, 08:03:11 »

Лелее, стига, това за намаляването в деня и преди него е отвратително! Моля ви, не дейте така, дано няма чак толкова несериозни и безотговорни хора. Егати народа! От месеци по-рано да те поканят и ти да правиш подобни изцепки sad Пожелавам ви да нямате подобни лица сред гостите си!!!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 28, 2014, 09:01:19 »

Е, всичко се случва, не е непременно безотговорно отношение smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #87 -: август 28, 2014, 10:23:24 »

Сякаш е неписано правило това.   sad
Наясно бях, че и при нас ще се случи, но очаквах отказалите се да са от поканените от родителите на ММ, с които не се и помнят сигурно( какво сигурно, имаше места в списъка им с многоточия до друго име  angry  ), ама от Кумува срама...   crazy
Реално се оказва, че общите ни приятели отпадат и сме се посдухали малко...
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 28, 2014, 20:44:55 »

Съгласна съм, че не винаги е безотговорно отношение. Повечето от поканените на нашата сватба, които няма да могат да присъстват си имат сериозна основателна причина, която няма как да пренебрегнем. Но дори и да не беше така, аз още от самото начало на организацията си казах, че нямам право и нямам намерение да се сърдя на който и било ако не присъства. Но все пак има хора, чиято липса определено ще усетим в самия ден, като например най-добрия приятел на милото. Неговото отношение, за съжаление си е чиста проява на безотговорност или по-скоро недостатъчна организация... На мен пък ми стана криво, ме братовчед ми както и някои мои близки приятелки няма да могат да присъстват, но какво да се прави - не можем да предвидим всичко. И поради тази причина не съм съгласна с Ванчето, че на който му пука ще бъде до нас  - понякога, особено когато са намесени здравословни проблеми нищо не можем да направим...
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #89 -: август 28, 2014, 22:45:34 »

На мен ми е много мъчно най-вече за бабите и дядовците ми, които не са вече сред нас, а толкова мечтаеха за този ден и искаха да са с нас. Както и за други, чието здраве не позволява. Там няма какво да се сърдим. Но за всички останали...здраве да е. Радвайте се от сърце на тези, които са ви уважили и това е.
Минче, докъде стигна с организацията, пътешествията? Вече прибрахте ли се? Аз се наслаждавам с истински кеф на жегата в София  Yes lol .
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines