Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 18:25:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mina 07.09.2014  (Прочетена 49597 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 21, 2014, 10:37:07 »

Благодаря ви, момичета! Много сте мили! Вече сме на летището и отиваме на почивкааа!  yahoo Е, "вкъщи"-то на милото, но все пак е различна обстановка.. И имам намерение през тази една седмица почти да не мисля дреболиите около сватбата.
Ванче, нямаш ли начин да си пренесеш роклята като ръчен багаж? Ние роклята, костюма и всички дреболии ще ги пренасяме като ръчен багаж - да не стане някоя издънка с багажа и да си оса нем без рокля, костюм и т.н. Мисля че преди няколко години имаше акър случай с една българска булка пътуваща от чужбина... А и калъфите ще ги пренасяме "на рамо" - да се мачкат колкото се мое по-малко...
А относно глезенето - не си мислете, че той не че глези  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 21, 2014, 11:01:09 »

Аз си пренасях булченската рокля като ръчен багаж в чанта, в която беше само тя. Но моята беше къса, а и ние все пак пътувахме с нискотарифна компания. Иначе някой ми разказа миналата година за окачена булческа рокля в пилотската кабина по време на полета.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 21, 2014, 11:34:01 »

По принцип, зависи от самолета, но повечето самолети имат гардеробиер за cabin crew-то и за бизнес класа... В някои самолети е по-просторно, в други е доста ограничено пространството, но ако не се лети с ниско тарифна компания, дори и да не си настанен в бизнес класа, като обясниш на съюардесата, че е булчинска рокля ако имат място, знам, че обикновено влизат в положение и закачат калъфа там... Но си зависи от човека, както за всяко нещо. Ако не ние мислим калъфите да ги сложил легнали горе, върху куфарите
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 21, 2014, 11:41:01 »

Полета ни има закъснение...  beating Горкото ни кученце, пътува с нас и след това ще остане на Азорите, докато се върнем от сватбеното пътешествие... Надявам се да й дадат поне водичка...  sad
Иначе, роклята и костюма през тази една седмица ще си правят компания ето така lol


* image.jpg (25.26 KB, 320x240 - видяно 2119 пъти.)
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #64 -: август 21, 2014, 12:05:15 »

Страхотни емоции! Нямам търпение да ти видя роклята! Хихи звучи много интересно това, което си подготвила за младоженеца- различно и много лично, сигурна съм, че много ще се зарадва! Моята рокля се понамачка от цялото това транспортиране, дори сега е в калъф. Като се прибера не ми се мисли, трябва да си намеря много добро химическо, за да не ми съсипят роклята. Направо не знам...
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #65 -: август 22, 2014, 02:47:02 »

По принцип, зависи от самолета, но повечето самолети имат гардеробиер за cabin crew-то и за бизнес класа... В някои самолети е по-просторно, в други е доста ограничено пространството, но ако не се лети с ниско тарифна компания, дори и да не си настанен в бизнес класа, като обясниш на съюардесата, че е булчинска рокля ако имат място, знам, че обикновено влизат в положение и закачат калъфа там... Но си зависи от човека, както за всяко нещо. Ако не ние мислим калъфите да ги сложил легнали горе, върху куфарите

Охх, почнах да де шашкам за носенето на роклята...Ами аз няма как да я взема на гръб, защото съм на работа и оттам на летището. Няма как да мъкна на гръб калъфа и едновременно да влача сама два куфара. Ще трябва да я набутам в куфара така или иначе...Пък щом ще е вече смачкана, има ли смисъл да я вадя тепърва са ръчен багаж...ох, Не знам, ще го мисля.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #66 -: август 22, 2014, 09:41:03 »

Ох аз в твоята тема писах за кутията, ivanjelina, тя дискусията била тук.. Изобщо пълна неориентация! Значи моето мнение за транспорта да се чете там blush

2та калъфа един до друг стоят уникално сладко, mina_ heart Идеята за местоположенията е много роматична, което ми напомня, че трябва да измисля текста за нашата украса свързана с места.. Уфффффффф!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #67 -: август 22, 2014, 12:56:36 »

Няма проблем, Radiant, и аз трябваше там да пиша първоначално  smile ...Еххх, Минчето сега сигурно се пече на някой прекрасен португалски плаж...блазе й  girl_wink danceg.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 24, 2014, 21:13:11 »

Момичета, не съм влизала известно време, но откакто сме пристигнали ни грабна "вълната на фестивала", който се провежда всяка година тук... Бяха три дни и нощи, в които се забавлявахме адски много, почти не сме спали и дори имахме ергенско и моминско парти изненада!
В късния следобед на петък момчетата организираха jam session точно пред гаража на къщата ни, насред улицата и докато аз взимах душ издебнаха младоженеца и насред улицата го преоблякоха в женски дрехи, сложиха му дълга руса перука и каубойска шапка и ботуши! Когато излязох на улицата да го видя чак ли стана жал за него... lol след вечеря го накараха рака да отиде на фестивала и миличкият, изкара така цяла нощ! Всички много му се радваха и постоянно се снимаха с него. (Все пак острова е малък - населението е около 4000 човека и всички се познават) Може да се каже че и аз имах моминско парти същата вечер - не знам от къде намериха хавайска гривничката и герданче и че окичиха и мен и всеки път кап ходихме до бара за напитки момичетата крещяха с ентусиазъм на бармана, че ще съм булка и имам нужда от шотове водка!!! Определено беше супер забавна нощ! Това русо "парче" в младоженецът!


* image.jpg (37.07 KB, 320x320 - видяно 2017 пъти.)
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 24, 2014, 21:13:54 »

Ето ме и мен с "хавайска корона" хахахаха lol lol lol


* image.jpg (26.03 KB, 320x240 - видяно 2033 пъти.)
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 24, 2014, 21:27:24 »

Снощи беше последната вечер от фестивала и аз се надявах, че приятелите ни са се наситили вече на ергенско/моминско парти и че махмурлука от предишната вечер няма да позволи разни щури идеи да се родят в главите им... С две думи - надявах се че ми се е разминало! Определено пристигнах със страх на острова, защото знам че местните (почти всички наши приятели са от тук) са си лудички и в забавлението си понякога стигат до крайности. Пример - на сватбата на една двойка от компанията в края на вечерта е имало обърнати маси, за да се предпазват от прелитащите кубчета лед, тъй като щурите "островитяни" решили да се замерят с лед! Както и да е - определено имаше от какво да ме е страх! Но миличките бяха много нежни с мен - след като един от концертите приключи изведнъж много бавно всички ни заобиколиха в кръг и аз и милото се озовахме с средата му. И изведнъж ми връчиха една торбичка - аз си помислих че е подарък! Хахаха нали обичам подаръци?! Но не - като бръкнах да видя какво има вътре се оказа, че има воал и пола от бял и син тюл! Толкова се смях! Бях прекрасна! Разбира се след като се премених като булка всички момичета (включително майката на милото) отидохме до бара за да пием шотове! Свеки не пие алкохол, та уредихме за нея чашка шот с водичка за да си каже наздраве с нас, а аз като булка трябваше да изпия два! Добре че вече имах тренинг от предишната нощ! Снощи беше мой ред всички да се снимат с мен и да ме поздравяват, бях атракцията на вечерта!
За съжаление скимката не е много ясна, но е единствена която имам и дава представа за прекрасния ми outfit!


* image.jpg (73.55 KB, 441x800 - видяно 221 пъти.)
« Последна редакция: август 24, 2014, 21:30:10 от mina_ » Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #71 -: август 24, 2014, 21:43:38 »

Лелее, минчее, откога чакаме включване...и ти го направи и то каквооо  yahoo Голям купон на тоя острой,лелее и ти и младоженеца сте имали страхотни и запомнящи се партита  give_rose А ти си толкова лъчезарна и как ти ходи да си булчица хех
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 25, 2014, 07:18:35 »

Леле, какви сте сладури!!! Прекарали сте си невероятно забавно yahoo Много весели снимки  ROFL
Така както ви е било забавно през тази вечер, така весело да ви е през целия съвместен живот!
Къде е следващата ви спирка? smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 25, 2014, 16:47:45 »

Благодаря ви, момичета!
За съжаление някои от приятелите ни не могат да присъстват на сватбата, други ще пристигнат в предишния ден и ще пропуснат "официалните" ни моминско/ергенско парти, та за това ни спретнаха тези изненади. Определено беше доста забавно да се разхождаш така пременен пред очите на 3500 човека... lol
Сега ще се отдадем няколко дни на почивка и след това към България! Вече нямам търпение!!!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #74 -: август 25, 2014, 17:47:54 »

Хахаха...biggrin Минче, уникално!! Много се радвам, че така сте се забавлявали! Приятелите ви са създали наистина незабравими моменти  danceg. Браво!! Звучат като много яки хора.  Bravo Айде сега и официалните партита дано също да се получат супер и да се налудеете и на българска земя!  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines