Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:36:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mina 07.09.2014  (Прочетена 49374 пъти)
 
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« -: август 08, 2014, 05:39:56 »

Айде, Минче!! Бързам да върна жеста  Bravo . Честита тема! Първо да кажа, че не мога да повярвам, че все още нямаш такава! Wink Чак се притеснявам да не се повтарям и някой да ме е изпреварил Girl_hide Wink .
Дано да съм уцелила по спомен нещата и поне горе-долу да са в духа на твоята сватба. Разказвай, моля те, колкото се може по-подробно - как се запознахте, как върви организацията, както и снимки, снимки, снимкииии! На всички нещица, които те кефят и искаш да споделиш с нас!
Уауууу, остана само месец! И аз се вълнувам толкова, колкото и ти! (защо ли  Wink Wink danceg )


* mina.jpg (70.01 KB, 705x505 - видяно 458 пъти.)
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 08, 2014, 05:56:54 »

Честита тема! Много положителни емоции и спокойствие ти пожелавам smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 08, 2014, 08:04:03 »

Честита тема!!! yahoo
Чакаме да разказваааааш...
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #3 -: август 08, 2014, 08:07:33 »

Честита темичка!  girl_wink
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #4 -: август 08, 2014, 08:25:11 »

Честита темичкааа,нека я напълниш само с положителни емоции покрай остатъка от подготовката ти. Чакаме да споделиш всичко с нааааааааас  yahoo
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 08, 2014, 08:55:47 »

 Честита темичка, Минааа! Ще споделиш ли подготовката и трепетите си преди големия ден  yahoo
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 08, 2014, 09:45:05 »

Честита тема!
Разкажи ни малко  за сватбата - какви цветове ще е украсата,кой е ресторанта?  girl_wink
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #7 -: август 08, 2014, 12:29:06 »

Честита тема и от мен  give_rose
Пожелавам ти много леко да мине оставащия месец до сватбата и без тревоги и безпокойство  girl_wink
Поканите, чашите, късметчета, каквото имаш снимано ще се радвам да го споделиш.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 08, 2014, 13:30:21 »

Благодаря ви много момичета! Много е готино да си имаш темичка! Bravo Хехе Много ти благодаря мила ivanjelina! И най-вече ти благодаря, че ти се е занимавало да сглобиш снимката, която си качила със снимка на моята рокля!!!  yahoo  give_rose
Организацията върви, но вълнението вече е в големи дози! През последните няколко нощи заспивам едва след като уличното осветление изгасне и съответно през деня съм като зомби... angry А милото и кучето си спят най-спокойно, че даже и сънуват. Но така е като се разбрахме, че аз ще организирам сватбата, а той медения месец - всеки със своите задължения. Това, което леко ме притеснява е, че остава месец до сватбата и аз вече не мога да спя от вълнение, усещам се, че започнах да пропускам и някое и друго хранене. Та, щом от сега съм така, как ще изкарам последната седмица от подготовката, когато вече ще сме в България и лудницата ще е пълна...? crazy lol
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #9 -: август 08, 2014, 13:46:56 »

Разбираемо е така да се чувстваш, mina, вълнението е голямо и прекрасно, наистина!! Но не забравяй, че и физически трябва да си силна, доста неща предстоят и доста танци и търчане!  danceg Така че си хапвай спокойно, здравето е на първо място.
А имаш ли снимки от пробите на роклята вече?? Много ми е любопитно да те видя, роклята е толкова нежна и елегантна...сигурно си като фея в нея.  give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 08, 2014, 13:51:55 »

Нямам снимки sad Умишлено не снимах, че да не стане така в последните дни от подготовката милото да види някоя снимка в телефона ми... На втората проба мой много близък приятел, който за съжаление не може да дойде на сватбата, беше с мен и той направи няколко снимки, но още не ми ги е изпратил. Но повярвай ми - на живо роклята е в пъти, ама в много пъти по-красива отколкото на снимката! Всеки път като я облека и започвам да треперя от вълнение DANCE
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #11 -: август 08, 2014, 14:05:54 »

Аххх, нямам търпение! Точно така, пази я, не поемай рискове.
Вярвам ти, моделът е толкова прекрасен, на живо сигурно спира дъха...! Той ще полудее като те види, гаранция! Уникален момент ще бъде в деня на сватбата.  Bravo good good
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 08, 2014, 14:10:17 »

Такааа, сега малко разказ за това как се запознахме. Не беше нищо особено, нито вълнуващо. Преди почти 3 години дойдох в Португалия по програма Еразъм да изкарам последния семестър от магистратурата си. От нашия университет заминахме заедно две момичета - една и съща специалност, но тя бакалавър, а аз магистър. Настанихме се в една голяма къща (с 5 спални, голям двор с малка градинка и портокалови дръвчета), която наехме по интернет. Съквартирантите ни (3 момчета) решиха да ни организират вечеря за добре дошли и поканиха няколко техни приятели, които говорят добре английски и така той дойде в нас. Пристигна заедно с една девойка (с която сега сме много близки) и незнайно защо аз реших, че те са двойка. Е, не бяха smile След вечеря излязохме, ходихме и в една дискотека, която има тераса над реката, с меки диванчета (и спящи тийнеджъри по тях lol ) и изглед към единия от мостовете (този, който прилича на Голдън Гейт). Та, в един момент се усетих, че не знам къде са останалите 10 човека от компанията, а ние сме седнали двамата на едно диванче и (като най-възрастните в компанията) водим философски разговори за живота lol
Но аз през цялото време нямах никакво намерение за каквото и да било. И в продължение на известно време се виждахме и разговаряхме само когато той идваше у нас, за да се види със съквартирантите ни. По едно време май взе да идва все по-често и по-често, но аз съм си малко дебил в тази област и изобщо не ги забелявам тези неща. След това се сприятелихме и във фейсбук и там започнахме лека по лека да си пишем от време на време. И аз пак - нищо! Девойката, с която заминахме заедно от България (която е и едната ми шаферка) взе да ме убеждава, че той флиртува, но аз тъпо и упорито "да бе, ти луда ли си?! Няма нищо такова!!!" Докато не излязохме на вечеря в навечерието на рождения му ден. След това отидохме на един плаж (на около 40 минути път с кола) и той измъкна от раницата си хавлии, одеала, бутилка вино и... стъклени чаши!  shok Тогава беше и първата ни целувка и за това си смятаме и рождения му ден за наша "годишнина"
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 08, 2014, 14:14:29 »

Той ще полудее като те види, гаранция! Уникален момент ще бъде в деня на сватбата.  Bravo good good
Аз все се шегувам с него, че като ме види да влизам в църквата ще пусне някоя и друга сълза, но той все още не иска да ми повярва lol
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 08, 2014, 14:27:37 »

Хахаха, егати сладура!!! biggrin
Историята си е супер, няма нищо обикновено в нея, но и случайно. Виж само как е трябвало да отидеш там, за да срещнеш мъжът на живота ти danceg
Сподели ни за роклята, дреболийките...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines