Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:32:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mina 07.09.2014  (Прочетена 49392 пъти)
 
helennna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #45 -: август 18, 2014, 08:19:10 »

Честита темичка, много ми харесва роклята ти, уникална е lol Халките и нещата, които си сътворила също са много красиви.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 18, 2014, 21:59:57 »

Благодаря ти, helennna! smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 19, 2014, 22:19:10 »

Момичета, да ви кажа, аз преди малко "украсих" и консервените кутии за украсата на колата и вече официално съм готова да стягам багажа за България!!!
Е, остава само утре всичко да е наред с роклята и да си я взема lol Но вече нямам търпение, въпреки спокойствието, което ме е обзело в последните дни smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #48 -: август 20, 2014, 02:18:29 »

Бравоо!! Охх, представям си колко се вълнуваш! Сигурно няма да покажеш роклята, нали??....Нищо, поне разкажи как е, дали си доволна от крайния резултат. Минче, вече съвсем малко останаааа!!!  yahoo yahoo yahoo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 20, 2014, 14:13:42 »

Още не съм я взела sad Малко по-късно ще ходя и искрено се надявам всичко да е наред, макар да съм сигурна, че няма да ми позволят да я пробвам за последно...
Снимки няма да кача преди сватбата, а и няма как да я снимам - не искам да рискувам да я вадя от калъфа преди пътуването, защото шлейфът е огромен! Наистина! И не искам да го тъпча после обратно и да го мачкам... Wink
По-късно ще пиша пак да кажа как е минало "вземането" на моята рокля-мечта lol
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 20, 2014, 14:16:28 »

Е защо няма да ти дадат да я пробваш преди да я вземеш?  scratch one-s head
Пожелавам ти успех и чакам с нетърпение да видя снимки от сватбата!!! smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #51 -: август 20, 2014, 16:58:47 »

Ох, аз настоях мойта да я пробвам за последно, да съм сигурна, че не са оплескали нещо. Но аз не съм с дизайнерска рокля, при теб със сигурност всичко ще е наред.  good
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #52 -: август 20, 2014, 18:22:02 »

И аз моята няма да й правя нова последна проба cray.. Няма време просто. Бях при шивачката за последна проба преди няколко седмици, всичко беше супер. Тя я е занесла обратно в магазина, където да й направят парно гладене и да я съхраняват, в петък в обедната почивка колежка ще ме закара до магазина, където роклята опакована в "самолетна" кутия ще ме чака и аз само я грабвам и чао.. Така че само стискам палци и се надявам всичко да е ок.. А да и - и 'рупам моркови, че тази ми ти рокля е тооооолкова тясна, че лесно може да стане издънка. Не се смейте, ама се меря с метър всяка сутрин blush

Успех, mina_! Твоята как ще я пренасяш? Аз исках да не е кутия, а калъф, но съм с нискотарифна, където 99% не правят "услуги" и "концесии"....
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #53 -: август 20, 2014, 20:08:59 »

Хихи и аз се тегля всяка сутрин, познато ми е  pardon
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 20, 2014, 21:30:48 »

Мислех, че няма да ми позволят да я пробвам, защото след последната проба и последните кореции е почистена и изгладена... Но ми разрешиха! Разкошна е!!! Моята си рокля!!! И вече си е вкъщи!  yahoo yahoo yahoo
Ето така изглежда калъфа на леглото - огромен е и супер тежък! Radiant, не ми дадоха право на избор дали да бъде в калъф или в кутия... Да ти кажа, мисля си че бих предпочела кутия - след като сгънеш калъфа, за да го носиш, роклята се смотава на топка в единия му край и ме притеснява, че ще стане на нищо sad
Имахме малко недоразумение с отстъпката, но това защото в последните две седмици търговския център си сменил политиката за отстъпка на туристите, но както и да е... Хората от самия магазин нямаха никаква вина... Всичко е наред, де. Получих си уговорената отстъпка, но вместо да е директна отстъпка (както беше преди - аз понеже съм турист, разбирате ли... Wink ) вече се акумулира в карта за отстъпка и имам една седмица да я изхарча. И какво да правим, какво да правим... Еми, купихме часовник на младоженеца! lol Много готин, той си го избра и ще му бъде подарък за сватбата от мен. Някъде бях споделяла, че тъй като халките са ни подарък от кумовете бяхме решили да си направим по един подарък един на друг, който да ни остане за спомен... Та, аз като си бях последния път в България му подготвих една сребърна плочка с гравирани всичките (до сега 5) важни за нас дати и географските координати на мястото, където са се случили събитията ни - навигацията е много силно свързана с ежедневието му и реших, че ще е нещо различно. Естествено, тук като си говорим аз се правя на ударена и все мрънкам, че нищо не съм му измислила... lol Миналия месец иначе си купихме нов фотоапарат и решихме, че това ще ни е общия подарък за сватбата и така отпадат индивидуалните подаръци, за които бяхме говорили преди това... Е, да, ама като трябваше да изхарчим тези пари днес...


* dress.JPG (45.33 KB, 240x320 - видяно 1807 пъти.)
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 20, 2014, 21:37:37 »

На последната проба си мислех да си взема обеците, които си направих, за да мога да ги сложа, като пробвам роклята. Да, ама съвсем изключих в цялото си вълнение. Днес обаче се сетих и ги взех с идеята, че ако не ми хареса как стоят с роклята, после ще мина през магазина на Сваровски да си купя онези, които първоначално си бях харесала. Е, харесах си моите. Супер семпли са, но са си мои и специални - много исках в деня на сватбата си да нося нещо, което съм направила сама... Не че обеците бяха супер трудни за направа - сглобих частите и за 5 минути имах готов чифт обеци, но все пак... smile
Ето ги и тях, диаметърът на камъка е 1.2 см


* earrings.JPG (44.13 KB, 320x320 - видяно 1800 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #56 -: август 21, 2014, 03:00:15 »

Йееее!!! Много се радвам, че си останала доволна! Какви хубави емоции само...и покрай роклята, и часовника, и всичко.  danceg. Браво! И обеците са много хубави, разбира се, че са много по-специални, щом са направени от теб.
И моята рокля е в калъв...същите притеснения имам и аз, дали няма да се повреди в куфара. Но ще гледам да слагам много меки и пухкави неща около нея...пък оттам нататък, Божа работа.
ЛЕЛЕ, Минче, вече как нямам търпение да те видя в тази рокля! Пък на теб и особено на младоженеца какво ви е, представям си!!  danceg Girl_hide danceg
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #57 -: август 21, 2014, 03:04:43 »

А твоят подарък с гравюрата е уникален...дано само да осъзнава това момче какъв страхотен късмет има с теб  girl_wink . Как само го глезиш и с какви хубави подаръци се радвате един друг....еееххх, супер, направо много ви се радвам, да знаеш!  Bravo
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 21, 2014, 09:11:25 »

Прекрасно, всичко е прекрасно! Много се радвам за роклята give_rose
Обеците са ти много красиви, а и специални, щом си ги правила ти Bravo
Със сигурност много ще зарадваш младоженеца с подаръка, който го чака в България smile
Желая ви лек път и се включи, когато можеш, за да ни разкажеш как вървят нещата girl_wink
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #59 -: август 21, 2014, 09:15:47 »

Ох като знам какво бижу си избрала за рокля,нямам търпение да ни я покажеш,облечена на теееееб lol Сигурна съм,че ще се чувстваш неповторимо в нея. Малко останаааааааа.
И обиците ти са страхотни!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines