Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:45:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivanjelina 07.09.2014  (Прочетена 40225 пъти)
 
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #120 -: септември 10, 2014, 16:12:02 »

Ето малко снимки от украсата, дело на прекрасната и талантлива Милена Николаева smile. Това е букетът ми.


* image.jpg (67.23 KB, 592x424 - видяно 347 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #121 -: септември 10, 2014, 16:16:10 »

Чашите и шампанското. smile


* image.jpg (62.51 KB, 395x550 - видяно 346 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #122 -: септември 10, 2014, 16:18:56 »

Букетът на младоженската маса.  smile


* image.jpg (73.41 KB, 520x367 - видяно 342 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #123 -: септември 10, 2014, 16:22:38 »

И букетите по масите на гостите.


* image.jpg (71.19 KB, 349x520 - видяно 326 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #124 -: септември 10, 2014, 16:49:14 »

И сега един бърз разказ за нашия специален ден!! След една много, ама много стресова седмица, нощта преди сватбата аз не можах да мигна...или, ако изобщо съм успяла, е било за един-два часа, не повече. После, от сутринта, ни тръгна все назад и с нерви. Закъсняхме за фризьорката с 20 мин, а тя трябваше да прави и кумата ми. Та ни беше доста притеснено. Направи ни страхотни прически, на мен и грим, но беше голямо бързане. После през деня, хора, танци и т.н. малко ми се поразпадна, но то и чудо да искаш, с мойта мека, сламена косица нищо не можеш да направиш. Разпада се на мига. Чувала съм го и от други фризьори, които бая са се трудили над мен. Така че не се оплаквам, добре беше. С помощта на кумата и близки приятелки позабихме пак някой и друг фуркет и спасихме положението. За сметка на това гримът пък не мръдна! Ехааа....след толкова притеснения за алергиите и пустите органик гримове! В крайна сметка всичко беше ОК.  danceg От нас тръгнахме след невероятна лудница с търчане, обличане, гости, крадене с обувки....малееее! Беше уникална гюрултия. Кой какво е снимал, нямам никаква идея. Бяхме подредили една маса със сватбени неща, да дойде фотографа да снима. Влизаме с него, то нищо няма, майка ми вече я развалила...Излизаме вече навън, търчат отвътре гости, носят букети, бутониери, гривни за шаферки....това какво е, онова какво е, никой не знае какво къде е и се щурат като мухи без глави. Изчезна букета на кумата, който трябваше да е за хвърляне, появи се чак накрая на сватбата. Както и да е, тръгнахме към църквата Св. София, вече стабилно закъсняли. Тя е на супер лесно място, буквално само направо по Цариградско от нас. Карахме като охлюви, аз вече едва ли не гризяща нокти и крещяща на ум 'Карай, бе човек!'. И въпреки това половината гости успяха да се загубят, включително и фотографа, който изпусна цялата венчавка. Добре че имаше там други от моите доброволци-снимащи. Стигнахме вече на църквата, там всичко живо в расо ядосано вече и мъмрещо. Готови сме да влизаме и познайте...няма ги родителите ми! Ни погача, ни вино, ни нищо. Айде сега, чакай ги и тях. Най-сетне дойдоха, майка ми забрави за свещите. Оттам нататък почти всичко мина добре, свършиха нервите. Венчаха ни доста набързо, но с много хубав ритуал. Снимахме се отпред и наоколо. И айде към ресторанта. Оттам вече всичко почти на 100% вървеше по мед и масло.  Bravo danceg
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #125 -: септември 10, 2014, 17:02:05 »

Благодарение на това прекрасно, уникално място Монесито и на великолепния DJ Митко Малкия, който се оказа прекрасен избор, бижу! Изключително точен човек, който ни наставляваше и изпълняваше всички наши желания, както и на гостите. Дори бях забравила да му пратя мелодията за влизане, но пак се справихме с негова помощ в последния момент. Влезнахме на песента Simple Things на Jim Brickman, която е любимата песен на моя съпруг. И оттам нататък всичко беше супер! Уникално, забавно, супер парти с много красота, любов и емоции! Само съжалявам, че свърши толкова бързо! 6 часа за мен отлетяха като миг. По предварителна уговорка имахме само 1 час овъртайм, защото сме дневна сватба, да могат да организират и вечерна. След това имахме кратка фотосесия и изпратихме гостите на афтърпарти.
Може би единствената ми забележка към ресторанта е, че забравиха да ни кажат, че букета на кумата ни чака зад бара. Но всъщност така се получи супер, защото се снимахме с него на фотосесията. А аз бях решила вече си хвърлям моя, така че всичко беше точно. Даже по-добре стана така, кумата беше много приятно изненадана, че я чака такъв хубав букет накрая! smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #126 -: септември 11, 2014, 22:34:27 »

ivanjelina, много позитивно ми подейства разказът ти.    heart
А цветовете и украсата са много нежни, страхотно!    yahoo
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #127 -: септември 12, 2014, 07:34:33 »

Благодаря много, JustRain!  give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #128 -: септември 12, 2014, 07:43:48 »

Важното е, че всичко е минало добре в крайна сметка и са се забавлявали гостите  tease
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 12, 2014, 08:02:16 »

Флоралните акценти са били чудесни! yahoo
Чашите също са много красиви.
Ха, видя ли, че не биваше да се притесняваш за грима?! Всичко е било прекрасно, много се радвам!!! girl_wink
« Последна редакция: септември 12, 2014, 08:04:08 от Feli » Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #130 -: септември 19, 2014, 02:36:51 »

Благодаря много, момичета. Feli, да, ако знаеш колко се изненадах, като видях на края на вечерта, че грима си е на място и изглежда добре! хаха Чудесна 'изненада' беше.
Оххх, а снимите и видеото има още да се бавят....май още 2 седмици чакане не ми мърдат.  sad
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 01, 2014, 19:00:04 »

Ванче, мила, явно безсънието преди сватбата идева от датата... lol И закъснението при фризьорката! Но много се радвам, че като цяло всичко е минало добре и сте се забавлявали много! Искаме и снимки! На булката, на роклята, на щастливите младоженци...
Сега в коя част на света сте? Кога ще бъде венчавката и в Щатите?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #132 -: октомври 01, 2014, 19:46:05 »

Здравей, Минче! Завърна ли се вече от прекрасния меден месец?  give_rose Снимките ви изглеждаха вълшебни, искам да ти кажа!  Bravo
Аз съм в Калифорния вече 10тина дни. На 10ти беше планувано тук нашето малко парти, но май ще се измести на 7ми октомври, което е на родителите ми 35 годишнина от сватбата.  smile Уникални дати се заформиха lol.
А снимки вчера получих първата партида от професионалните, ще изчакам всички, преди да ги кача.
 give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: октомври 01, 2014, 20:43:34 »

Ах, страхотно звучи! Все на 7-ми, все хубави дати... И да знаеш, че много ни мъчиш значи с това чакане на тези снимки...
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #134 -: октомври 02, 2014, 08:38:40 »

Снимкииии! Снимкииии! Искаме снимкииииии! Давай бързо да не сменя зова на "стачкааааа" diablo То не че има срещу какво да стачкувам или да те афектирам с тая ми ти стачка, ама звучи някак страшно хаха
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines