Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:38:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivanjelina 07.09.2014  (Прочетена 40221 пъти)
 
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #75 -: август 27, 2014, 18:16:47 »

Always_and_forever, благодаря ти, по-добре съм! Мъчи се да ме пребори това гадно нещо, но не се давам.  danceg И определено помогнаха позитивните емоции и от вас, и от толкова хора около мен!! Днес е един невероятен ден, последния ми ден на работа в Лондон... yahoo. Колегите ми и клиентите ми устроиха невероятно изпращане, толкова подаръци, усмивки и добри пожелания! И една огромна торта във формата на бяла роза! Направо като сватбена! Страхотна беше и толкова вкусна....ммммм!! biggrin Даже дойде и шефа на компанията, пожела ми всичко хубаво и каза, че винаги мога да се върна, веднага ще ме вземат...Наистина ми беше много трудно в този град, но и толкова прекрасни хора срещнах. Накараха ме да се почувствам страхотно, наистина оценена и уважавана.
А сега е време за сватбаааа!! Хаха
Утре съм на пробен грим и прическа, стискайте палци да се получи добре.  smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #76 -: август 27, 2014, 19:17:13 »

Йееее, не останаааа!  give_rose

Да ти минава бързо, няма да се даваш!
Иначе стискам палци, дори и тези на краката всичко да се получи както го искаш!

Много е хубаво, когато виждаш, че хората те ценят и уважават труда ти! Този ден ще ти остане страхотен спомен! Сигурна съм, но съм сигурна и че ти предстоят още по- хубави!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #77 -: август 27, 2014, 19:18:23 »

Имах предвид дали нещо сте наваксали по списъка  give_rose

Това с фотографията ти се е получило страхотно, дай боже всеки му такива приятели smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 27, 2014, 19:24:57 »

Ванче, радвам се че се подобряваш! И аз страдам от какви ли не алергии вече и знам какво ти е...
Изпращанията и сбогуванията винаги са емоционални и леко тъжни, но от друга страна и много вълнуващи защото предстои ново начало... Пожелавам ти пътят, по който поемаш днес да бъде много щастлив и изпълнен само и единствено с положителни емоции и обични хора!
Лек път към вкъщи и да споделиш как са минали пробния грим и прическа!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #79 -: август 28, 2014, 01:18:55 »

Благодаря ви, момичета! Страхотни сте!! Благодарение на вас още повече се радвам на всичко  Bravo. Вече съм вкъщи!! Йееее!  danceg Минче, уникални сме...и моят полет имаше закъснение, и аз писах от летището. Хаха...само че не на път към острова, а към София. Казвам ти, от датата е  girl_wink.
Дойдох си, и съм просто изумена!! Родителите ми направо са преобразили апартамента! За много от нещата не са ми казвали, искали да е изненада...И успяха, щях да падна наистина. Толкова е хубаво! Много ме трогнаха, с толкова скромни възможности какво са направили....чудеса. И баща ми не беше добре даже, и въпреки това, такива усилия са положили. Нямам думи.
Страхотно изпращане и страхотно посрещане в един ден!  Bravo И след на мама сърмичките и един куп домашни прасковки...какво да ви кажа, болестите сами бягат.  Wink danceg
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 28, 2014, 08:00:45 »

О, чудесна новина е, че вече оправяш girl_wink
Добре дошла на родна земя! Само положителни емоции от тук нататък ти желая smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #81 -: август 28, 2014, 10:31:34 »

ivanjelina, няма как да е по друг начин - с толкова много обич и положителна енергия.    LOVING
Много се радвам на доброто ти настроение! Нека се запази за много, много дълго!    Bravo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 28, 2014, 20:53:46 »

Милите ти родители! Нормално е да се вълнуват, макар и да им е никак лесно че омъжват дъщеря си за чужденец...  Wink Все пак на всеки родител му е мило да участва в организацията на този така важен ден за детето му. Поздравления за усилията им! give_rose
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #83 -: август 28, 2014, 21:34:52 »

Благодаря ви много, JustRain, mina. И аз оценявам безкрайно много усилията им, още повече, че бяха против сватбата ми с чужденец и им беше много мъчно. Но за мен са правили и правят какво ли не и сега, за пореден път, се доказват като невероятни родители.
Дами, днес бях на пробните грим и прическа и не знам какво да кажа...там, в салона, се харесах страшно много. А на снимките не особено. И пусти грим...правихме полу с нейните професионални неща, полу с моите органик, заради алергиите ми. Веднага получих алергия на очите, да му се не знае...Май ще трябва да сме само с органик. Пък те се размазват много бързо. От долу на очите молива ми се размаза след 3-4 часа. Ще трябва да го дебна явно, няма как.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #84 -: август 28, 2014, 23:01:52 »

Ето снимчица


* image.jpg (31.55 KB, 239x320 - видяно 1311 пъти.)
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #85 -: август 29, 2014, 00:22:41 »

Много ми харесва.    Bravo
Прекрасна косица, стилна прическа.   heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 29, 2014, 07:36:28 »

ivanjelina , ДОБРЕ ДОШЛА!

Всяка сбогуване е трудно, но го приеми за добро. smile

Браво на родителите ти за изненадата. Сигурно са били много щастливи, че вече ще си по-близо до тях. smile

Харесва ми прическата ти. smile
За грима не се ядосвай. Ще видиш, че след като всичко отмине ще съжаляваш за изхабените нерви при подготовката.

Остана една седмица, дано си спокойна. smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #87 -: август 29, 2014, 07:59:56 »

ivanjelina , страхотна прическа си си избрала и мисля, че много ти отива, браво  give_rose
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #88 -: август 29, 2014, 09:09:41 »

Благодаря ви много, момичета. Успокоявате ме  give_rose. И брат ми хареса прическата. Ще спра да се тревожа май smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 29, 2014, 09:17:22 »

Много е сладка прическата! Не се тревожи изобщо! Ще си слагаш от време на време малко от твоя грим и всичко ще ти е супер. smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines