Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:51:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivanjelina 07.09.2014  (Прочетена 40226 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 08, 2014, 19:57:12 »

Мила, а вие след сватбата къде ще се установите? В Лондон, Калифорния или Южна Корея? И трите дестинации за мен лично звучат, като мечта!
А имате ли си вече чаши, бокал, късметчета? Ще имаш ли шаферки? Не си спомням, кой ви е ресторанта? Споделяй, не си ги пази само за себе си тези неща smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #16 -: август 08, 2014, 20:11:27 »

Благодаря ви, дами!! Току-що си взех роклята от шивачите и край....вече е моя!!  yahoo
Моделът си го 'измислих' аз, вдъхновен е от два дизайна - един на Casablanca, другият на Atelier Diagonal. Не е същият като тях, но оттам дойде идеята. Горната част и дантелата е подобна на Касабланка (вляво), а формата на полата е като снимката вдясно, но малко по-малка.  


*  за рокля.jpg (71.82 KB, 663x495 - видяно 394 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #17 -: август 08, 2014, 20:20:53 »

Мила, а вие след сватбата къде ще се установите? В Лондон, Калифорния или Южна Корея? И трите дестинации за мен лично звучат, като мечта!
А имате ли си вече чаши, бокал, късметчета? Ще имаш ли шаферки? Не си спомням, кой ви е ресторанта? Споделяй, не си ги пази само за себе си тези неща smile

Минче, в началото ще сме в Калифорния, но после ще видим, зависи къде ще намерим работа. Лондон отпада като възможност, аз вече съм тук повече от 6 години и кракът ми няма да стъпи никога вече в тази държава. Много е красиво като туристическа дестинация, има страшно много за разглеждане; но да живееш тук е кошмарно. Страшно много стрес, доста дискриминация (поне на високите нива, за хубава работа) и гадно време, хаха. На всеки препоръчвам да дойде да разгледа, но за живот...ужас. В Корея аз отивам веднага, само да ми кажат и хващам самолета. lol Но пък годеникът ми не иска, той е живял там и  предпочита Америка. Затова първоначално ще сме там, пък после ще го мислим. Той иска да остане в Калифорния, дано да успеем да се закрепим там.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #18 -: август 08, 2014, 20:32:52 »

Е сега чак пък ужас, на някои хора им харесва дори много give_rose

Честито за роклята! Това си е важен момент!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #19 -: август 08, 2014, 21:45:12 »

Radiant, ти в Лондон ли си? Помня, че и твоята сватба се организираше от чужбина...
Ами всичко си е до индивидуални преживявания...аз лично не познавам човек, на който да му харесва тука. От моя кръг на приятели и колеги всички сме единодушни. Даже брат ми и приятелката му след 2 месеца също напускат Англия. За мен беше истински кошмар близо 7 години, едно хубаво нещо не ми се е случило тук. Исках веднага да се върна, но вече си бпх платила и университет, и общежитие, нямаше как...
Както и да е, все пак ще го запомня с добри чувства, защото, макар и двамата да не сме оттук, това е градът, в който се видях за пръв път с бъдещия си съпруг  danceg . И имам уникални колеги и приятели, които също се измъчиха доста, но все пак прекарахме невероятни мигове заедно.
Но вече е време за нови хоризонти и нов живот! През океани и морета, в знайни и незнайни земи... DANCE . Нямам търпение!  bounce
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #20 -: август 08, 2014, 22:09:29 »

Ето я и чантата! Вече е поръчана, дано само да дойде навреме! Не си отива с обувките ми, но пък кой ли ще ги види тях...Отива си с бижутата, които също ще са перлени.


* ето я.jpg (67.05 KB, 536x536 - видяно 358 пъти.)
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 09, 2014, 14:43:44 »

Уаууу, роклята ще бъде номер 1! Това което си представям изглежда страхотно, а съм сигурна, че на живо е още по-прекрасна! А чантата е много романтична! Bravo
Аз мисля, че където и да се решите да се устроите все ще ви е додбре, защото ще сте заедно, което е най-важното! Много харесвам Лондон, но аз лично мисля, че не бих издържала дълго време там заради времето. Но пък имам доста познати, които са там вече с години и си им харесва много. smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 09, 2014, 21:35:05 »

Чантата и роклята са просто върха!  good
Съгласна съм с мнението ти за Англия.
Имам приятели и познати,които учиха там и бързаха да завършат и да се махнат от там.
Не знам защо,но ми казваха същото нещо,което и ти си написала тук.
Имало голяма дискриминация към българите. Аз лично никога не съм имала много добро мнение за англичаните. Просто ми се виждат много високомерен народ. Приятелите ми,които бяха там са на същото мнение. Но пък може и да греша.  smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #23 -: август 09, 2014, 23:35:10 »

Благодаря ви, момичета! Много се радвам, че ви харесват нещата  smile.
crazynelly, така е, да...брат ми вече две години тук кандидатства за какви ли не позиции (той е строителен инженер), за които от агенциите му казват, че е перфектният кандидат...и никой не се обажда от никъде. Само като ти видят името и не те викат изобщо на интервю. Но нищо, да си го държат изгнилия, мухлясал остров, ние вече оттука сме само транзит!! Хаха lol Да, и аз никога не съм имала добро мнение и не съм искала да дойда тук...но, толкова ми е акъла, дойдох едно време да преследвам една стара любов... Така било писано.
mina, разбира се, има хора, на които им харесва и са добре тук. Всичко си е до късмет и до индивидуални преживявания. Но като цяло, по мои впечатления, са единици.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 10, 2014, 19:03:19 »

ivanjelina, много си "тиха" днес.
Имаш ли снимки на дреболийките (късметчета, чаши, бутониери - ако имате такива) или ще ги пазарувате като си пристигнете в България?

 Offtopic Представих си как двете с Radiant се засичате в самолета от Лондон към София, но не се разпознавате lol
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #25 -: август 10, 2014, 20:09:16 »

Хаха...да, като нищо, съдбата е непредвидима.
Тиха съм, извинявам се, много негативни емоции ми се насъбраха днес и много умора...
А и е рожден ден на майка ми, всеки път ми е много мъчно, че съм далече ... sad .
Ами късметчетата и другите неща ще трябва да ги свърша в последните дни преди сватбата. Бутониерите и др. горе-долу сме ги уговорили с Милена. Ще бъде на младоженеца орхидея, а на баща ми, брат ми и кума - розички. За шаферките мислим бели цветя на ръцете, че да отиват на всякакви тоалети. След малко ще изнамеря чашите, харесах си вече в сватбен център София, само ще ги купя като дойда.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #26 -: август 10, 2014, 20:18:55 »

Ето тези чаши съм си харесала -


* image.jpg (19.22 KB, 320x400 - видяно 2153 пъти.)
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 10, 2014, 21:21:51 »

Честит рожден ден на твоята майчица!  give_rose Недей така мъчно, далеч или не все си е празник Wink

Чашите са много красиви и нежни!  good
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #28 -: август 10, 2014, 21:28:41 »

Благодаря ти много, Минче...  give_rose give_rose give_rose
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 11, 2014, 19:37:06 »

Честита тема, много красиви чаши.
Жалко, че така се чустваш за Лондон, но пък ви пожелавам сватбата да е едно прекрасно начало на щастливият ви семеен живот yahoo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines