Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:34:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivanjelina 07.09.2014  (Прочетена 40222 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« -: август 08, 2014, 01:40:51 »

Хайде, и до вашият (и нашият) ден почти не остана време!!!  blum Пожелавам ти да мине много спокойно и да се насладиш пълноценно на всяка последна минута момински живот!
А сега разказвай, как върви подготовката на вашата "корейска" сватба? Звучи много инетерсно... :-)


* wedding_flowers.JPG (55.18 KB, 439x550 - видяно 403 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #1 -: август 08, 2014, 04:01:21 »

Йеееее!! Имам си и аз темаа!! Много благодаря!!  yahoo
Много красива снимка си качила, mina, и право в целта! В розово-лилавите тоналности ще бъде всичко, макар и скромно като украса, защото бюджета е ограничен. След малко (ако успея, че лаптопа ми сдава багажа) ще кача малко снимки.
'Корейската' сватба ще е от две части- едната в София с моите роднини, другата в Калифорния с неговите, в края на септември. Той е от изцяло корейски произход, но с брат му са отгледани в Америка. Родителите му са в Южна Корея, където току що основаха сиропиталище и нямат да могат да присъстват на сватбата в София, за съжаление. Доста ми беше криво известно време, но все пак...да спасяваш и да се грижиш за дечица е много по-важно от което и да е парти, било и сватбено, нали така?
След сватбата ще имаме сватбена седмичка на Созопол, с продължение (поетапно Wink) след няколко месеца в Мексико, Хаваите и Южна Корея.
Сега вече съм на етап 'финални' приготовления, които направо ми взимат акъла...воалът ми още не е пристигнал, косата не съм я доизмислила, гримът е нон-стоп драма и смяна на цветове...хаха, да не говорим, че половината от родата даже не е поканена още! Ще бъде екшън до последно  danceg .
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 08, 2014, 05:57:57 »

Честита тема! С удоволствие ще чета и разглеждам! Очертава се интересно и до известна степен нетипично събитие.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 08, 2014, 08:01:44 »

Ех, че интересно... "корейска сватба" biggrin
Честита тема и от мен! Желая само усмивки да има на лицето ти през остатъка от подготовката, че и след това - до края на живота ви smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #4 -: август 08, 2014, 08:08:34 »

Честита темичка!  girl_wink
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #5 -: август 08, 2014, 08:23:57 »

Честита темичкааа и аз се включвам да чета и гледам снимките, които те първа ще качиш....звучи супер интересноооо  yahoo
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 08, 2014, 08:54:40 »

 Честита темичка!
 Може ли разказ как се запознахте с твоя бъдещ съпруг? На него интересно ли му е за България? А на теб за Корея?  give_rose Bravo
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #7 -: август 08, 2014, 09:24:34 »

И аз ще следя темата, много интересно звучи наистина! Баща ми е работил година в Корея и имам много детски дрешки и сувенири донесени от там, слушала съм много истории и някак свързвам с детството си, макар да не съм била там give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 08, 2014, 09:43:33 »

Честита тема!
Успех с всички останали задачи за сватбата! smile  good
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #9 -: август 08, 2014, 12:58:32 »

Честита тема и от мен  give_rose
Ще е интересно да разкажеш за запознанството. Успешна подготовка!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 08, 2014, 13:20:30 »

ivanjelina, радвам се, че съм уцелила със снимката и най-вече, че ти е харесала smile
Включвам се и аз към нетърпеливо чакащите да прочетат за запознанството ви. А иначе като гледам с две сватбени тържества и толкова пътувания след това - очертава ви се цяла медена година! Звучи страхотно!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #11 -: август 08, 2014, 13:41:37 »

Благодаря ви много, момичета! Да, на него му е много интересно за България, всеки ден учи нови думи и ме разпитва разни неща. Той говори перфектно и японски (умирам си от кеф да го слушам), както и много добре испански, гръцки и иврит. Така че не се и съмнявам, че за нула време ще научи и български. А аз отдавна съм фенка на Корея, голяма мечта ми е да отида там. Така се и запознахме - аз се бях засилила да заминавам за Сеул, да уча Корейски и да работя там. Бях на курс по рисуване към корейското консулство в Лондон. И той ме 'изнамери' в интернет, почнахме да си пишем, говорим всеки ден и т.н. Два месеца (или по-малко) след това той дойде в Лондон. Бяха големи емоции, голямо нещо... yahoo . После аз отидох в Калифорния, после той пак при мен...и така. Още една причина защо бюджета за сватбата ще е скромен! Хаха Тези полети, визи и документчета направо ни източиха сватбената кесия. Какво друго да ви разкажа...Аз никога не съм мислила, че ще живея в Америка, от много години все си ме влече Изтока. Преди Индия ми беше голяма любов, живях там известно време. Но в момента, в който се запалих по Корея, направо полудях  yahoo . Всичко, култура, кино, език, музика, природа, общество, история...страшно ми хареса и ме запали. И ме извади от много яка депресия, между другото, в много черен и тежък момент от живота ми. Явно там ми бил късмета. Очертава се доста хвърчане и за в бъдеще, защото родителите му живеят на остров Чеджу в Южна Корея. А и наште няма да ги оставим в БГ...ще обикаляме колкото може повече.
Сега, обратно към сватбените вълнения smile. Ще се боря с таблета някакси. Първо букета, поне като идея. Ще бъде като този на снимката, но с розови, бели и лилави акценти.


* image.jpg (71.6 KB, 500x375 - видяно 417 пъти.)
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #12 -: август 08, 2014, 13:57:17 »

ivanjelina, радвам се, че съм уцелила със снимката и най-вече, че ти е харесала smile
Включвам се и аз към нетърпеливо чакащите да прочетат за запознанството ви. А иначе като гледам с две сватбени тържества и толкова пътувания след това - очертава ви се цяла медена година! Звучи страхотно!

Благодаря, mina! И аз нямам търпение наистина. Мексико е буквално на 3 часа с кола от неговата къща до Лос Анджелис, така че това ще ни е най-лесното за организиране пътешествие. Той много го хвали...страшно красиво било, уникални плажове, хубава и вкусна храна...и хората, макар и по-бедни, били много топли и приветливи. Нямам търпение.
А за американската сватба, тя ще бъде съвсем скромна и в тесен семеен кръг. Аз само се притеснявам, че ще е буквално седмица след като кацна, че и по-малко. И ще съм като паднала от Луната ...хаха. Но хубавото е, че майка му е работила доста години като стилист в Манхатън, в едни от най-добрите салони там. На големи знаменитости е правила прически, едната беше Ивана Тръмп, другите ги забравих. Та тя ще ми помогне много в прическата и кипренето. И ще си облека пак роклята.....йееее!!  yahoo Чак се изкушавам да си взема още една, но ни е наистина много излишен харч в момента. И за моята си се радвам.  smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 08, 2014, 14:24:39 »

Всичко звучи невероятно! Историята ви наистина е уникална, много ви се радвам! Bravo Явно каквото и да прави човек не може да избяга от късмета си smile
Много е готино според мен, че ще си облечеш отново роклята за второто тържество. Имаш ли снимки на модела поне да го споделиш с нас? Букета, който си споделила е много нежен и красив! Нямам никакво съмнение, че Милена ще направи твоя дори още по-красив и от този на снимката Wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 08, 2014, 14:32:25 »

Наистина няма нищо случайно в живота! Историята ви е много интересна smile
Аз вече "хвърча" от тема на една булка в тема на друга и така хубаво се обърквам на коя каква беше историята и какви са цветът и дреболийките на сватбата biggrin Всичко ми е много интересно и историята на всяка е уникална и вълнуваща!
Букета е мнооооооооого хубав, дано се получи точно такъв, какъвто го искаш!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines