Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:04:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivanjelina 07.09.2014  (Прочетена 40433 пъти)
 
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #90 -: август 29, 2014, 09:50:25 »

Много хубава прическа, много нежна и ти стои добре!

Грима не го мисли, ще го поосвежиш няколко пъти набързо и няма да го мислиш. То и изцяло професионални да бяха нещата пак няма гаранция, защото на хората с по-мазна кожа, или пък ако се потят повече по лицето пак ще се размаже, така че никога не знаеш.

Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #91 -: август 29, 2014, 16:45:02 »

Много ти е хубава прическата! Брат ти с право я е харесал.  give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 29, 2014, 22:01:54 »

Уау, прическата ти е страхотна! Много ми харесва!
А за гримът - Urban Decay имат един завършващ фиксиращ спрей. Защо не пробвате с нещо такова да фиксирате грима с твоите органик продукти?
Какво стана, младоженецът пристигна ли? Как мина първата му среща на живо със семейството ти?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #93 -: август 30, 2014, 08:37:03 »

Благодаря ви, мили дами!! Вдъхвате ми увереност и се харесвам все повече.
Минче, пристигна, да, и първата среща мина повече от чудесно!! Имахме страхотна вечеря със семейството и торта за рожденния ми ден! Много весело мина и мисля, че много се харесаха.  yahoo
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #94 -: август 30, 2014, 11:53:47 »

Ех, че хубавооо! Браво, ivanjelina!   heart
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 30, 2014, 17:15:16 »

Честита тема и от мен  give_rose
Малко късно влязох, но я изчетох на един дъх.
Интересна сватба се очертава, ще следя за разказът и снимките с интерес. Пожелавам ти последната седмица да е изпълнена с положителни емоции, спокойна и продуктивна.  good
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #96 -: септември 02, 2014, 17:54:27 »

Благодаря, Vikito_19  smile. Засега се справяме една по една със задачките, аз леко се панирам, гледайки времето, но, дай Боже, ще се справим с всичко. Имах среща с декораторката и дж-я, очарована съм и от двамата, вярвам, че ще се справят добре! Аз, макар и притеснена, съм в страхотно настроение и нямам търпение да дойде деня smile. Ресторанта при втората среща направо ме шашна, беше декориран за сватба и  толкова красив...уауу. Нямам търпение да го видя и на моя ден. Само косата и гримът ме притесняват...този бритон, да му се не знае и тия пусти алергии...дано всичко да е наред.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 02, 2014, 21:08:00 »

Всичко ще е наред! girl_wink А пък аз освен, че вече нямам търпение да мине и моята сватба, нямам търпение да ни разкажеш за твоята - как всичко е минало прекрасно, гримът е бил непокътнат, а бретонът ти е стоял чудесно smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #98 -: септември 02, 2014, 21:51:54 »

Много благодаря, Feli  give_rose. Чул те Господ. Сега тъкмо пиша имейли на кажи-речи всички организатори с разни промени и детайли. Масите и кой къде ще седи...ЛЕЛЕ, голяма сложнотия е това. Но ще ги натъкмим все някак. Цяло чудо е, че се чувствам добре, не особено шашната и не ме напуска доброто настроение  danceg !
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #99 -: септември 03, 2014, 09:59:28 »

ivanjelina хубаво е, че си спокойна, само така се решават и подреджат нещата, защото излишни притеснения не са от полза на никого. Много хубав сватбен ден и щастливи моменти! Както си написала е добре да се чуеш с вкички за последно преди светбата - видео, фото, ДЖ, ресторант и т.н.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #100 -: септември 03, 2014, 20:18:48 »

Дами, имам нужда от един спешен съвет. Баща ми, както не искаше и да чуе за нови бутилки за ракията, сега реши, че иска! В последния момент, разбира се! Знам, че има цяла тема тук, но нямам нито време, нито сили да я чета цялата. Знаете ли в София място, откъдето могат да се купят веднага и бутилките, и етикетите?? Благодаря ви  give_rose
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #101 -: септември 03, 2014, 20:42:30 »

ivanjelina съжалявам много, аз не знам къде в София има. При нас домашната ракия беше в стъклени бутилки от друга ракия, но в самият ресторант домашната ракия искахме да я сервират в кани, вместо в бутилки с надпис Сватбена Ракия. Това също е вариант, ако не намерите. Успех и ще стискам палци!
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #102 -: септември 04, 2014, 04:05:27 »

И аз не мога да ти помогна за съжаление, но стискам палци всичко да се нареди! Не знам дали ще успея да влизам във форума следващите дни, моето моминско ще е на 7. Та искам от сега да ти пожелая да се насладиш напълно на всичко, което ти предстои този ден. Бъди спокойна, красива ще бъдеш със сигурност! Сигурна съм, че ще изпълниш всичките си мечти, една от тях е на път да стане реалност! Не те познавам, но те харесах много! И от сърце ти желая да бъдеш безумно влюбена, обичана и ценена! Не само сега, но утре и след това завинаги! 
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 04, 2014, 07:53:23 »

ivanjelina, Gpack имат магазин май на ул. Цар Симеон. Там имат и на дребно неща, етикети няма. Тях вероятно от някой сватбен магазин може да вземеш. Мартеници Борисови са в отпуск до 7ми и не може от тях да поръчаш.
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #104 -: септември 04, 2014, 08:48:54 »

Другия вариант е шишета с тапа (като едноврмешните) от Джъмбо. Мисля, че има прозрачни. Помисли и за кани от ресторанта- после какво ще ги правиш тия шишета?

Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines