Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:34:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivanjelina 07.09.2014  (Прочетена 40663 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 24, 2014, 22:11:41 »

Оле, това с химическото звучи ужасно!
Ванче, честито за воала! Много се радвам, че се е получил добре!
А кутиите за рокли изглеждат страхотно (аз по принцип съм фен на всякакъв вид кутии и кутийки lol ) Аз лично обаче не виждам как моята рокля може да се събере... Ще си я нося в калъфа smile Още малко осанааааа lol   
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 25, 2014, 07:20:35 »

Ей, най-сетне да се оправи воала! Много се радвам, че успя да се пребориш за него и че не се отказа. Браво на помощничката Bravo Сега ще бъдеш такава булка, каквато си искала и от това няма нищо по-хубави heart
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #62 -: август 25, 2014, 17:52:54 »

Благодаря ви много, момичета.  smile Последни приготовления в Лондон...уауу, исторически момент. След толкова години си тръгвам най-сетне. Ще ми липсват колегите и приятелите...текат тежки сбогувания вече няколко седмици. И по други поводи повечко стрес ми се насъбра...но няма как. Ще се борим до последно с негативните настроения около нас.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #63 -: август 25, 2014, 21:21:44 »

Най-хубавото ти предстои! Наслаждавай се!    heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #64 -: август 25, 2014, 22:15:07 »

Честита темичка мила!

Какво ти остава да свършиш? Как разпределяш графика за последните седмици - изобщо как набеляза кое кога да свършиш?
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #65 -: август 25, 2014, 22:21:45 »

Уау! На това му се казва да започнеш нов живот! Много романтично, вълнуващо и доза стресиращо звучи всичко! Сигурно се чувстваш като във филм! Нямам търпение да прочета как е преминало празненството!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #66 -: август 26, 2014, 00:35:06 »

milenkata, малко по-рано писах набързо какви задачи остават. Аз трябваше доста набързо да се справя с организацията, затова съвсем не всичко ще бъде изпипано. Общо взето за 6 месеца трябваше да стане всичко. Ти имаш повече време да си подредиш нещата и да си направиш всичко до последния детайл. Ще се получи много добре, не се притеснявай за задачките и си върши нещата спокойно едно по едно.
arnavonit, ако знаеш колко си права! Хаха...животът ми е филм от много време насам, сега само продължава в друга посока  girl_wink . Ще пиша подробно за празненството, дай Боже всичко да мине добре.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 26, 2014, 09:10:43 »

ivanjelina, честита тема и от мен.

Розово-лилави нюанси- супер.

Организация на "Корейска сватба" и сватбената ви почивка след това звучат много интересно.
Но самата организация сигурно е доста напрегната. Да мислиш за толкова неща наведнъж никак не е лесно.

Много ми хареса букета, който си избрала. smile

Роклята сигурно ще стане много красива и нежна.

И трите прически, които си избрала са много хубави.

Винаги съм искала да отида в Америка. Сигурно е много хубаво и там.

За дискриминацията не се и съмнявам, че е така, макар да не съм ходила в Лондон. Сигурна съм, че не само там го има това. Може би и за това си има причина. Може би и сами сме си виновни, макар да е глупаво да ни слагат всички под общ знаменател.
Наистина е важно да сте заедно, без значение къде ще е това.

Това, което ти предстои наистина е едно ново начало за теб. Най-важното е, че няма да си сама в това.

Успех в оставащото време и дано времето до 7 мине без излишно напрежение.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #68 -: август 26, 2014, 09:43:44 »

Благодаря ти много, always_and_forever  smile.
Разбира се, права си, българите до известна степен сме виновни за мнението, което имат в чужбина за нас. Но все пак от тяхна страна такива предрасъдъци се базират най-вече на невежеството, на факта, че не знаят почти нищо за нас, а пък си формират доста крайни мнения, заради шепата хора, които са виждали. Това дразни изключително много, когато ти е буквално част от ежедневието. От подобно отношение страдат и други националности и раси, но по други причини. Надявам се в Америка да е по-добре. И най-вече, като имаш подкрепата на любим човек, е съвсем различно, разбора се.
Пожелавам ти, щом имаш желание да отидеш един ден, дай Боже скоро. От това, което съм видяла досега, там има и доста хубави, и доста лоши неща...като навсякъде.
Благодаря ти за хубавите пожелания.
В момента съм доста притеснена, защото съм със страшни болки в гърлото... cray . Толкова време се опазих и сега, буквално денят, преди да замина, ужасната ми алергия се отключи...Не без помощта на хората около мен, които се постараха стресът ми да е максимален до последно... cray cray cray . Стискайте палци, момичета, бързо да ми се размине...последния път продължи два месеца и половина и така кашлях, че почти не можех да дишам.  cray
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 26, 2014, 10:02:53 »

Ааааа, не, този път няма да е два месеца, а може би не повече от два дни! Не така! Всичко ще се подреди girl_wink Сега като си дойдеш и те грабнат само положителни емоции, ще забравиш и за гърло и за кашлица и няма да усетиш кога е отшумял проблема Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 26, 2014, 10:12:32 »

ivanjelina , така е. Животът е несправедлив, предрасъдаците на хората са навсякъде. Няма как да се отървем от тях.

Благодаря ти за пожеланието. smile

Дано бързо се оправиш, ще стискам палци. smile

Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #71 -: август 26, 2014, 23:57:16 »

 ivanjelina, стискам палци бързичко да ти мине! До сватбата ще си ок, не се съмнявам.   Wink
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #72 -: август 27, 2014, 00:42:34 »

Благодаря ви много, момичета! Днес взимах какви ли не билки и витамини, направо се надрусах яко biggrin . И цял ден бях много хепи, хаха. Като че ли има подобрение, ще видим утре сутрин дали ше мога да си кажа името.
И една страхотна новина! Обадиха се двама мои приятели, че ще успеят да дойдат все пак! Той е аматьор фотограф, но прави уникални снимки...вече има публикувани в онлайн списания и портфолиото му е страхотно. Той обеща да ми направи пълна сватбена фотосесия абсолютно безплатно и е много ентусиазиран, защото ще му е първата. Снимал е други неща, но не и сватби. Каза, че много се вълнува и ще се старае много. Аз изпаднах във възторг направо...въпреки, че няма много опит все още, компенсира с талант, според мен. Ще му поискам линк към снимките, които има досега, да видите.
Тъкмо да не се притеснявам за приятелката ми от Германия, която щеше да ни снима. Тя ми е толкова близка, от детската градина се познаваме, и не исках да се чувства този ден сякаш е на работа. А да лудее заедно с мен и да се радва на всеки момент от сватбата  Yes danceg.
Хаха...уникално. Както нямах никакъв фотограф, нито пари за такъв, в момента са четирима доброволци! Господ си знае работата  girl_wink  danceg danceg.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 27, 2014, 07:14:54 »

ivanjelina smile

Страхотна новина. Не се притеснявай.
Ще видиш, че ще се получат хубави снимки.

Как си днес? Има ли подобрение? smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #74 -: август 27, 2014, 07:16:03 »

Чудесна новинааа и за здраветето ти и за приятелите. Няма нищо по-хубаво близък човек ентусиаст за фотограф. Ще положи всички усилия да направи нещата както трябва,сигурна съм. Ние ще разчитаме на такъв за следсватбената фотосесия, която плануваме на другия ден.  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines