Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:25:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivanjelina 07.09.2014  (Прочетена 40438 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 20, 2014, 14:20:28 »

ivanjelina, има ли развитие драмата с твоя воал? Има ли подобрение след като пришихте дантелата?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #46 -: август 20, 2014, 16:50:15 »

Избирайки песни за нашата  малка бутикова сватба (нали сама ще съм ДЖ чрез записан диск blush) се сетих за mina_ и това мнение

Само че бях запомниал само за "границите" и четейки точния цитат осъзнах, че песента е доста по-подходяща за ivanjelina

Песента е Pitbull Ft Chris Brown - International Love. Би била интересна закачка за по-бързите танци give_rose

Самият текст е доста безсмислен, но то така или иначе предимно се пее intrenationa love, което ми се стори готино.

Оуу, благодаря много, песента звучи интересно, ще я чуя след работа.  smile good
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #47 -: август 20, 2014, 16:54:53 »

ivanjelina, има ли развитие драмата с твоя воал? Има ли подобрение след като пришихте дантелата?

Минче, приятелката на брат ми още я пришива, доста работа е това. Но е пришила изцяло горния кат вече и изглежда уникално!! Супер красиво! Тя изцяло смени позициите на цветята и т.н. елементите, и сега е съвсем друго нещо! Оххх...слава Богу, голям късмет е да си имаш дизайнер вкъщи!
Е, тюла не е скъп и супер фин...но ще го преживея. Като за нашия скромен бюджет е добре. Има надежда да го спасим  girl_wink .
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #48 -: август 20, 2014, 17:04:58 »

еее, супер новина, много се радвам, че вече е започнал да ти харесва  good една грижа по-малко.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 20, 2014, 20:34:22 »

Страхотна новина!!! Много се радвам за теб. Това си е товар, който отпада tease
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 20, 2014, 21:16:55 »

Ооо, супер! Много се радвам, че ще се получи! Можеш да си отдъхнеш значи и да се насладиш, че на сватбата си ще имаш воал, както искаше!  heart
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #51 -: август 21, 2014, 00:58:00 »

Дааа, благодаря ви момичета! С толкова позитивна енергия от всички вас, как няма да го оправим  smile Bravo . Сега остават милионите задачи и задачки, като пристигна в София...уаууу, чак се плаша, списъкът расте с всеки изминал миг. Ще трябва някакси за една седмица да се свърши всичко.  shok
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #52 -: август 21, 2014, 11:52:38 »

Какво ти остана да свършиш? Аз сякаш нямам толкова много, та се зачудих да не забравям нещо...
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #53 -: август 22, 2014, 02:39:23 »

Shide, ами доста неща има...среща с DJ, ресторант, флорист/декоратор, среща за тортата...пробна прическа и грим, купуване на чаши и бокал. Ходене по лекари за документи, купуване на костюм на баща ми и обувки на майка ми...Скъсяване на роклята, етикети за ракията, стесняване на халките...Имаше и още задачи, но не се сещам.
Ти виждам, че ще си даваш роклята на химическо, нали? Аз още се колебая...да не ми я съсипят. Но иначе като си помисля, че е хвърчала по пощите и после са а подмятали по шивашките ателиета... sad ще ми се да си е свежа и чистичка за мен. Но пък имам алергии към някои препарати, да не вземе да ми стане нещо.  Ще го мисля..
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #54 -: август 22, 2014, 09:38:33 »

И аз имах голяма драма с химическото и накрая прецених, че ме е страх да я давам на такова преди сватбата.. А много ми се искаше, защото съм от тези хроа, които дори чорапогащник не могат да си купят и обуят без да е изпран. Та си ми беше и е драма!

Това което правех е винаги да ходя на проба току що изкъпана и с прясно изпрани дрехи. Също се радвам, че шивачката за корекциите беше много внимателна и ателието беше в къщата й, която беше много потдържана.

За пренасянто, ние сме с лоу кост и се притеснявах, че калъфът сгънат на две ще им по-голям от разрешените размери за ръчен багаж, а в чекирания багаж ме е страх да я оставя.

В ибей продават кутии за рокли, точно за път/самолет

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR11.TRC1.A0.H0.Xwedding+dress+travel+box&_nkw=wedding+dress+travel+box&_sacat=0

Някой от тях са с дори много готини надписи

http://www.ebay.co.uk/itm/Show-Stopper-BRIDE-Wedding-Dress-Travel-Box-19-Ribbon-Colours-/141343095328?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&var=&hash=item20e8b47a20

Моята директно от магазина ми я предоставят, което също ме притеснява, понеже ме увериха, че е стандартна и много булки ги ползват, размерите са ок за самолет, но не не ми дадоха точните сантиметри и като си я взема днес трябва да я измеря.. Неспокойно ми е малко.

Та мисълта ми е - вземи си такава кутия или помоли магазина да ти набавят. Изглежда много удобно! Само гелдай да е пакетирана малко преди полета (ден, два например), за да не се смачка и да си вземеш калъфа за след полета.
Аз също не знаех дали ще мога да набутам сама роклята без много драма (заради шлейфа), така че дори да си купиш сама кутия може да ги помолиш да я пакетират за теб. Оставяш им толкова пари така или иначе.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #55 -: август 22, 2014, 12:53:02 »

Идеята е чудесна, Radiant, много ти благодаря. Ще помисля над вариантите...
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #56 -: август 23, 2014, 14:24:14 »


Ох, че хубавооо!   heart

ivanjelina, честита тема! Кога е останало толкова малко време?!... За малко да те изпусна...    blush
Желая ти прекрасен, изпълнен с приказни емоции, месец!   heart
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #57 -: август 23, 2014, 14:31:13 »

Благодаря много, JustRain! Остават вече по-малко от 2 седмици!! Уааааа....много се вълнувам!  yahoo Тъкмо стягам багажа, вкъщи е олелия...lol .
И да се похваля, вече съм собственичка на прекрасен воал!! Приятелката на брат ми, която живее с нас, свърши невероятна работа!! Снощи приключи с шиенето. Йеееее!!  Yes danceg Нямам търпение да се снимам с него на сватбата!  yahoo danceg
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 24, 2014, 08:26:05 »

Момичета, не рискувайте за роклите. Особено в бг химическите. И, за да ви доуплаша съвсем, ще ви разкажа една история на моя колежка от работата: отишла в популярна верига, намираща се в един от моловете в София и си оставила костюм и пола. Като го върнали, две от трите копчета на сакото от черни, били станали кафяви, а на полата се бил разтопил ципа. Това видяла чак като се прибрала вкъщи, върнала се, а те й показали, че в общите условия, че не носят отговорност за щети в следствие на услугата им.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #59 -: август 24, 2014, 10:56:44 »

Ужас...благодаря, blackisback. Няма да рискувам, със сигурност.  good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines