Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:08:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivanjelina 07.09.2014  (Прочетена 40592 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 11, 2014, 19:42:54 »

Честит празник, мило момиче! Много да е здрава майка ти и много да я радвате smile Много добре те разбирам как се чувстваш. Кумата ми живее в чужбина и всъщност, откакто се познаваме, само веднъж сме празнували рождения й ден. Плача всяка година на рождения й ден, но какво да се прави, съдба, пътища... smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #31 -: август 12, 2014, 04:12:45 »

Много ви благодаря, госпожица, blackisback... give_rose give_rose give_rose
Все се заричам, че догодина няма да изпусна рожденния ден, ни на мама, ни на тате. Дай Боже финансите да стигат за много пътешествия.
Майчето най-трудно приема сватбата с чужденец... :'(и на татко му е мъчно, но се държи по-мъжки. Аз се надявам, че като се опознаят по-добре с годеника ми, ще се успокоят... Пък дай Боже и да ни гостуват често и за дълго.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #32 -: август 17, 2014, 22:55:58 »

Защо досега не съм ти попадала на темичката! Честита да ти е! На теб ти остава по- малко и от мен... Историята ви е чудесна и много различна! Роклята ти ще е супер! Смятам, че се е получила много готина комбинация от двете. Решила ли си за прическата вече? Ще има ли приятели на твоето момче, които ще пристигнат за сватбата в България и смятате ли да направите някой български обичай? Или например измислила ли си да го изненадаш с нещо? Бях гледала клип от една сватба, дадоха народна риза и елек на младоженеца и го учиха хора, беше много забавно. Може да се измисли и нещо друго и да се получи супер! Чантичката ти също е много хубава и нежна. Имаш ли снимка на шаферските рокли? Разкажи ни повече за всичко, много ми е интересно!

А за Лондон, аз много го харесвам! Не съм срещала пренебрежение и валежите не ми пречат! Е сигурно, ако мога да избирам между Калифорния и него, слънцето ще спечели biggrin Но определено се чувствам чудесно, даде ми много повече отколкото родната ми страна и срещнах страхотни приятели англичани, които накараха мен и годеникът ми да се чувстваме част от семейството им! Много се радвам за теб, обаче! Звучиш страхотен човек и се радвам, че нещата се подреждат!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 18, 2014, 02:16:14 »

Мила, как си? Кога се прибираш към България? С твоят любим къде ще се срещнете - в Лондон или направо в София?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #34 -: август 18, 2014, 02:36:49 »

Shide, много ти благодаря за хубавите думи. Радвам се, че се чувстваш добре тук; всичко е до късмет, наистина, и до индивидуални преживявания.
Ами прическата още я мисля...след малко ще кача снимки.
А рокли за шаферките няма да има, просто нямах времето и фиансовата възможност да им направя. Но по принцип не обичам еднаквите рокли, предпочитам да има пъстрота и разнообразие и всяка да се чувства комфортно в рокля по неин вкус. 
А за традициите, аз винаги съм искала традиционна българска сватба с всичкте ни обичаи и неща. Но, няма как да стане, не само, защото е чужденец, ами ще бъде и съвсем сам. И не искам да го стресирам прекалено много, и без това толкова непознати ще му се изсипят на главата. Ще направим основните неща, но общо взето ще е по-кротко. Вече в ресторанта, с нашите хора и ръченици, ще му се завие свят!  danceg хаха Той има голяма параноя от танците, но като му обяснявах какво представлява хорото като танц, каза че звучи забавно и иска да се научи.  Yes
Минче, добре съм, благодаря ти! Малко по-спокойна, като по чудо  smile good . С мойто момче ще се видим направо в София; аз пристигам един ден по-рано, а той каца точно на рожденния ми ден.  smile danceg Още десетина дни в Англия и потеглям.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #35 -: август 18, 2014, 03:49:11 »

Ето, все още се колебая между тези прически. Но първата вляво ми е фаворит, защото и цветът на косата е много близък до моя...а и много ми харесва. Но пък с нея не върви воал, а аз много искам воал. ...


* trio.jpg (69.94 KB, 745x277 - видяно 287 пъти.)
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 18, 2014, 13:49:17 »

Хахаха, тази в средата е една от моите опции  blum Но аз си мисля, че и на твоят фаворит може да се сложи воал - ако цветята са по-малки например или пък ако ги сложиш след като махнеш воала, след официалната част...
Ех, че готин подарък за рождения ти ден - да пристигне точно тогава! Супер! А той познава ли се със семейството ти вече или ще се запознаят като пристигне в България?
А кумовете ви българи ли са?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #37 -: август 18, 2014, 16:53:30 »

Да, помня, че я краднах от твой коментар тази прическа  girl_wink . Но тя е за тъмна и гъста коса и не мисля, че на мен ще ми стои добре. За моята тънка и русолява са по-подходящи първата или най-дясната, според мен. Но ще го решавам на място с фризьорката.
Родителите ми не го познават лично, а само по скайп. Това беше голям проблем, разбира се, но се надявам сега, като прекарат малко време заедно, да се успокоят.
А кумовете са ни българи, но не са двойка. Аз много искам да ги сватосам, това е моят пъклен план  diablo.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 18, 2014, 22:06:15 »

Хаххахаа Не ги притискай, горките ви кумове! Ако има нещо да се случи то ще се случи... Имай предвид, че и на тях им е притеснено - да кумуваш си е сериозна отговорност!
Аз мисля, че семейството ти ще се успокои най-вече, когато видят колко щастлива си ти, когато той е до теб Wink Не се притеснявай! Разбира се, сигурна съм, че за никой родител не е лесно детето му да е далеч, но от друга страна за тях най-важното нещо е децата им да са истински щастливи smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #39 -: август 19, 2014, 13:06:33 »

Чудесен подарък за рождения ти ден!
Представям си колко му е притеснено на твоето момче! Още повече, че за пръв път ще срещне родителите ти! На какъв език ще комуникират? Сигурна съм, че баща ти също се притеснява, нищо, че по принцип те се правят на твърди! Все пак момичето му се омъжва!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #40 -: август 19, 2014, 17:34:23 »

Мани, мани...много се притесняват всички. Наште се разбиха от ремонти и чистене вкъщи горките, че 'какво ще си помисли момчето за нас'. Той се чуди оттам какви подаръци да им купува, как да ги зарадва. Усещам го, че е доста нервен. Въобще, всички са в паника. А и в корейската култура уважението към възрастните е много голямо, камо ли към родителите на годеницата му. Той се изненада много, когато аз настоях да не идва предварително да се запознава с тях. Аз просто се притеснявах за парите, огромните разстояния, да не го натоварвам излишно. Но сега вече, като се видят, мисля, че ще се успокоят нещата.
Минче, хаха....аз от сватосване на близки приятели вече съм се опарила, така че този път ще внимавам  girl_wink. Много са ми хубави и двамата, страхотни хора са...просто ще гледам да са по-често заедно, пък ако се получи нещо, получи.  smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #41 -: август 19, 2014, 18:46:52 »

Наред ще е всичко ще видиш! Нека чистят й се гласят, значи, че искат да направят хубаво впечатление, което пък значи, че искат да се разбират с него и "ги интересува" Bravo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 19, 2014, 22:16:50 »

Мила, напълно съм съгласна с Radiant!  good
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #43 -: август 20, 2014, 13:39:00 »

Избирайки песни за нашата  малка бутикова сватба (нали сама ще съм ДЖ чрез записан диск blush) се сетих за mina_ и това мнение

Цитат
Нашата "тема" или може би по-скоро слоган на сватбата е "любов през граници". Или иначе казано ще се опитаме много семпло и без да се натрапва да "съберем на едно място" неговият роден град и моят роден град.

Само че бях запомниал само за "границите" и четейки точния цитат осъзнах, че песента е доста по-подходяща за ivanjelina

Песента е Pitbull Ft Chris Brown - International Love. Би била интересна закачка за по-бързите танци give_rose

Самият текст е доста безсмислен, но то така или иначе предимно се пее intrenationa love, което ми се стори готино.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 20, 2014, 13:59:37 »

Хахахаа
Не се сещам коя е песента, но ще я потърся Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines