Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:43:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на blackisback - 06.09.2014 г.  (Прочетена 55802 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 07, 2014, 13:05:29 »

Благодаря ви!!

Беше при-каз-но! По-хубаво, отколкото си мислих, че ще бъде. Адски емоционално, много ревливо, вълшебно. Сега гледах картички, книга за пожелания...ами имаме страхотни приятели и роднини! Сега ще хапна и дремна, после ще пиша подробно smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 07, 2014, 14:43:40 »

Честито  blum

Пожелавам ви да сте здрави, влюбени и много щастливи!
Обичайте се, подкрепяйте се и се уважавайте!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 08, 2014, 08:50:47 »

Започвам от моминското парти, което беше на 4-ти. Момичетата бяха резервирали в Ракета ракия бар маси и бяха украсили. Бяха поръчали плата и прекрасно вино. Там яко приказки, смях, сервитьори идваха да ми честитят, носиха ни шотове (голяма грешка). Нямах игри или нещо подобно (и по-добре), но ми дадоха една кутия с подаръци – вътре имаше щипки за пране, мини точилка, тоалетна хартия, баница (?!), душ гел, патрончета алкохол и бонбонки. Към всяко нещо имаше и послание за какво да го използвам. Така например на точилката пишеше „за да опазваш мира вкъщи“ biggrin

Станахме от там, мен си ме беше хванало и тръгнахме към някое клубче. В две влязохме и ни казаха, че след час затваряли, та трябваше все да търсим нещо и накрая....акостирахме в....Биад...Там си взехме пак алкохол и зачакахме мъжете. Те пък били първо на билярд, после да ядат, после на стриптийз бар. Тегава работа biggrin Та дойдоха при нас по едно време и продължихме заедно до към 5. Ако трябва да съм честна, не се чувствах комфортно в Биад, защото тази музика ми беше малко в страни от вкуса ми.

На другия ден яко реанимирахме. Разбрахме, че още хора отпадат за сватбата, защото имаха смъртен случай в семейството и съвсем сдухах.

После яко реанимация до вечерта, когато Ники се прибра у тях си, аз при наште. Те отидоха да пазаруват, а аз останах сама. Тогава като му ударих един рев, супер емоционално ми стана.

Вечеряхме с наште, и тогава много емоционално беше. Имам чувството, че за първи път говориха с мен като с възрастен човек. Имаме семейна реликва, която се предава от майка на дъщеря в деня на сватбата, мама ми я даде. Пак рев.

И така, легнах си към 10, заспах веднага и всъщност си се наспах много, много хубаво, до 6.30, когато майка ми реши да чисти ваната...
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: септември 08, 2014, 13:33:50 »

Честито и горчиво. Много семейно щастие, дълги години любов, разбирателство и колкото дечица искате. Брачният живот е като хоро. Има дълги и тежки хора, има по-весели, има по-леки (е ти знаеш) Но това "хоро" съчетава всичките - важното е да успеем да го изиграем със сърце, влюбени в самия живот и в самата любов.

Прегръдки, госпожо и още веднъж честито.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: септември 09, 2014, 09:00:25 »

В деня на сватбата си взех един хубав душ и зачаках кумата. Трябваше да дойде към 9, за да почне гримът и прическата й в 9.30. Междувременно с майка ми правихме плата с мезета. Кумата дойде, пихме кафе и не след дълго дойде Анелия Кошарска, която ни направи прекрасни грим и прическа и на двете.

Към 12 започнаха да идват гостите, малко преди тях и фотографа ни. Голям симпатяга, много добре ми въздействаше на вълненията, изключително спокоен, готин, с невероятно чувство за хумор и ирония. Много снимки ни направи, а междувременно бабите се притесняваха за него: „еее, това момче само снима, как пък нищо не хапна! Хапнете, хапнете, денят е дълъг, да не ви прималее!“ biggrin

По едно време почнаха да се чуват клаксони – идваха да ме взимат. Настана една хубава суматоха у нас: „ще искаме ли пари, ще браниме ли вратата?“. Скриха ме в стаята на наште. Пуснаха само кумата, тя ме забули, даде ми букета. С нея влезе и другия фотограф. Тогава осъзнах какво се случва, беше ми много ревливо. Напираха на вратата, търсиха ме по другите стаи. Кумата вика „няма булка, тръгвайте си“. И по едно време чух чукане от балкона – Ники, кума и братовчедите му бяха минали през балкона! Чух майка ми: ама той знае за балкона, как не се сетихме!!! Пуснаха го накрая Ники, а той като ме видя, се разплака. Целуна ме и всички казаха едно „ооооо“. После се пренесохме в хола, където се чукнахме, закачихме бутониери. Времето беше хубаво, а имаше опасност от дъжд, затова тръгнахме към залата, за да се понаснимаме.

От вкъщи ме изведе баща ми. Долу малко ръкопляскания, малко суетня и се натоварих в колата. Забравих да спомена, че бяхме с друга кола, а не с плануваната.

Стигнахме, отидохме в паркчето около залата в Красно село и започнаха снимките. Междувременно малко обувката ми се разпадна, но не беше фатално. Кумът разказваше постоянно вицове, така че въпреки че бяхме абсолютни пънове, се поотпуснахме.

По едно време отнякъде се показа свекър ми и ни посочи часовника. Тръгнахме към залата. Там се видяхме с роднини и приятели, започнаха целувки и комплименти. Хората много ни се радваха.

Качихме се горе, трябваше да поизчакаме да подготвят залата, направихме си селфи в едно огледало, дадохме документи, чаши, шампанско и по едно време приканиха гостите да влязат. Накрая влязохме ние. Започна церемонията. Дамата такива прекрасни неща ни наговори, че се разплакахме. Аз не много, защото трябваше грим да пазя. Чувах подсмърчания и отзад. Моето „да“ беше звучно и всички го чуха, на Ники не чак толкова. Подписахме се, подписаха се и кумовете. В този момент аз го настъпих. Чуха се овации от залата. Целунахме се и излязохме. Поведохме дългата колона от гости за поздравления. Тогава осъзнахме колко много хора бяха дошли.

Дядо ми плачеше със сълзи, беше зачервен, хлипаше. Майките ни също. Събрахме много, много букети, хората се бяха постарали, страшно артистични букети имаше, хората бяха много официално облечени, стана ми много мило....

Следва...(че да поработя малко biggrin )
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #185 -: септември 09, 2014, 13:26:33 »

Ох аз май ще трябва да взема гримьорката с нас през цели ден- само като чета твоя разказ и ми хукват сълзите, а на сватбата направо ще се размажа. Нещо много ревлива съм станала.
Страхотно сте си изкарали! Чакам с нетърпение продължението в ресторанта!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #186 -: септември 09, 2014, 13:40:05 »

направо си се разплаках smile Честито мила! Мног Много Много да се обичате
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: септември 09, 2014, 14:18:46 »

Ииии продължението:

След като приехме поздравления излязоха хората от сградата, а Ники ме понесе на ръце. После се строихме всички за обща снимка, а след това и с гостите. Тъкмо ни бяха останали няколко човека, с които да се снимаме, и заваля...

Качихме се на колите и тръгнахме към Семинарията. Там вече се беше изваляло, което беше много хубаво, тъй като реално цял ден не ни валя. Пак се снимахме с кумовете. Дойде време, един от послушниците ни викна, записа малко данни (явно си правят някаква статистика), не ни поиска дори кръщелните (каза „щом ги носите, значи ги имате“, дори не ги погледна) и прикани гостите да влизат в храма. После дойде при нас и кумовете свещеника и ни инструктира.

След като приключи церемонията свещеника ни каза няколко думи, които бяха най-ценните за деня.

Излязохме и пак – снимки, снимки, снимки. Малко се поуморих, а и захладня.

Отидохме малко по-рано в ресторанта и седнахме с кумовете, от ресторанта ни скриха предвидливо. По едно време дойде диджея и ни инструктира. Станахме и зачакахме да ни извика. Влязохме на метъл версия на Менделсоновия сватбен марш.

Посрещтаха ни майка ми и свекърва ми. Захрани ни, първо със солено, после със сладко. Излъга Ники със сладкото, като посегна към него, но ми даде първо на мен. После шампанското и менчето. Аз така се засилих и така го ритнах това ми ти менче, че под официалната маса го забих biggrin Наложи се диджеят да пропълзи малко, за да извади бялата розичка. Така че може би първото ни детенце ще бъде момченце smile

Първият танц беше много емоционален, много хубав, чувствах се комфортно. След това поздравихме родителите си с песен на Майкъл Болтън. След това малко бъркам реда на кумовата реч и хорото. Миличкият ни кум беше много притеснен.

А аз се притесних, когато официално след хорото беше открит дансингът и всички си седнаха...много ми беше тъпо, бяхме не повече от 6 човека. Впоследствие се оказа, че алкохолът е бил малко. Накрая не успяхме да ги сложим на столчетата.

Иначеее какво каквооо, не знам какво да кажа, наистина!!! Много танци, много хорА, едно култово сиртаки, една култова игра с гостите. И накрая кумовете ни изненадаха те с игра. Завързаха ни с вратовръзки и трябваше да се освободим. Сигурно 15 минути се дупихме, накрая не разбрах дали има изход, или точно, че няма е поуката smile

При чупенето на погачата имаше разногласия, всъщност май по равно бяхме отчупили. Тъкмо се наложи мнението, че по-голямата е у Ники и кумата каза: „кумата възразява“. И се наложи с викове и аплодисменти от страна на гостите да се определи „печелившия“. В крайна сметка Ники се оказа „победителя“, но пък аз го настъпих, така че май всичко е наред biggrin

Забравих да напиша, че имахме и фолклорна формация – изпълниха хубав шопски танц, после играха ръченица с кумовете. Тоест те играха ръченица, а кумовете ги гониха biggrin Поведоха две хорА накрая.

По едно време тъкмо бях тръгнала да се преобувам, че ме заболяха краката, и диджея каза „специален поздрав за булката от чичо й с едно граовско хоро“. И нямаше как, трябваше да го изиграя. В резултат на това още ме болят краката...

Букета го хвана кумата, жартиерът – кума. Захранихме първо тях, после още две двойки.

Ами май е това smile Получихме изключително красиви картички с много премислени пожелания. Книгата ни с пожелания беше попълнена с много оригинални пожелания. Като подаръци получихме предимно пари и честно казано чак ни е неудобно колко много пари събрахме. Вкарахме ги на депозит, де, но тея два дни си ме беше страх. От другите подаръци получихме красив сервиз за хранене и професионален фотоапарат, с който ще снимаме на медения ни месец в Малта, за който заминаваме в петък.

Преди малко получих предварителната селекция от снимки и преживях всичко отново smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 09, 2014, 14:56:46 »

Ооо blackisback прекрасно е било ! Аз винаги преживявам разказа на всяка една булка и нямам търпение да дойде и моят момент  blush Пожелавам Ви дълъг и щастлив семеен живот !  twohearts
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 09, 2014, 19:09:35 »

Мила, честито! Пожелавам ви да сте все така щастливи заедно и ако има сълзив живота ви, то теда бъдат само от щастие, както са били и в деня на сватбата ви! Имали сте един невероятен ден, изпълнен с толкова положителна енергия... Поздравления!  heart
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #190 -: септември 10, 2014, 06:39:08 »

Честито и от мен!! Много щастие, усмивки и разбирателство ви желая  give_rose . И едно чудесно сватбено пътешествие!  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: септември 10, 2014, 07:24:26 »

blackisback smile

Прекрасен разказ! Просълзи ме!
Разказваш много увлекателно и с големи подробности. Поздравления за това, че въпреки всички вълнения помниш всяка стъпка от най- прекрасния ден!
Всичко е било повече от вълнуващо и съм сигурна, че ще остане незабравимо. smile

Още веднъж ти пожелавам огромно щастие и любов!!! Дано ви предстоят още по- прекрасни моменти и скоро да се радвате на едно малко съкровище! smile smile smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 10, 2014, 08:13:56 »

След този разказ, имам чувството, че съм била там smile Всичко звучи прекрасно! Много се радвам, че сте си изкарали незабравимо. Желая ви много, много щастие yahoo
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 10, 2014, 12:55:46 »

Благодаря ти, че сподели с нас give_rose Радвам се че сватбеният ти ден е бил прекрасен и всичко е било супер.
Желая Ви все така хубави моменти и страхотни емоции.
Много да се обичате  heart heart heart
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #194 -: септември 11, 2014, 22:38:56 »

Ето, видя ли, blackisback, че накрая всичко се нареди!   Girl_hide

Страхотен разказ, наистина се просълзих. Чудесни сте, не се съмнявам, че е било невероятно хубаво преживяване!
Желая ви всекидневно да сте така отдадени един на друг!    heart
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines