Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:57:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на blackisback - 06.09.2014 г.  (Прочетена 56250 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 29, 2014, 19:20:07 »

Вики, благодаря ти! Ти си първият човек, който ме пита как се чувствам. Истината е, че се чувствам изтощена. Всеки се обръща към мен с нещо, когато се опитам да разхвърлям някакви задачки, ме гледат неразбиращо от типа "ама как аз да се чуя с еди кого си". Никой няма търпение, а никой не ми помага. Същевременно е отпускарски сезон и освен с моята работа, се занимавам и с на още двама колеги. Утре пак съм на работа...

Иначе утре капарирам новия фолклорен ансамбъл. Онези другите предложиха нов вариант, но не мога да съм сигурна, че той ще се сбъдне.

Днес си взех ваучер за маникюр. Както исках нещо изпробвано, така си купих нещо, за което почти нищо не знам. Хубави мнения чета от нета, по телефона бяха любезни, ще видим.

На 4ти ми е моминското парти. Там се радвам, че не участвам по никакъв начин в организацията.

Останаха:
- да донаправя тейбъл картичките (като ми потвърди някой, му правя)
- да отида на 2ри до ритуалната зала и да занеса документите
- да се видим с диджея
- да се разберем с фотото
- да се разберем с гримьорката/фризьорката
- да направим някаква организация за гостите вкъщи (с какво ще ги посрещаме и тн)

Много изглежда, но всъщност не е хич много.

Сега си глезя ноктите на ръцете и пия бяло вино. Малко ще си почина, утре с нови сили.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #136 -: август 29, 2014, 19:35:03 »

Миличката! Домъчня ми, като прочетох поста ти.
Ангажиментите наистина изглеждат много. Поглези се, имаш нужда!    good
Къде ще ходиш на маникюр? Аз от сега знам за себе си къде ще ида. Пак за гел, бях попадала при една много внимателна маникюристка. Също работят с ваучери и е близо до новата ми работа.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: август 29, 2014, 19:47:06 »

Не знам, може би малко драматизирам, знам ли...но в момента така се чувствам. Днес дори нямах обедна почивка, обядвах таратор от шише. Трябваше да поема международния поток, а това днес беше особено тежичко.

Салонът е Flowers, на К.Величков, близо до нас е. Видях, че са продали близо 500 ваучера, което си е показателно. Гледах страницата им във фб, работят и с печати, така че ще си направя по нокът, два на ръка някаква дантелеста декорация. Ако остана доволна, ще си ходя при тях, защото за маникюр време не ми остава. Но иначе искам гел лак. Мислих си за някакъв френски маникюр, който да е нюд, където по принцип е прозрачния или бледо розов. И отгоре евентуално или дантелен печат, или камъче.

Както знаете, повечето неща за сватбата си, направих сама. Доставяше ми голямо удоволствие и всъщност запълваше свободното си време. Напоследък се чудя какво ще правя след сватбата. Преди подготовката й работих на две места, а преди това учих и работих. Въобще обичам да съм активна и постоянно да се развивам. Та се зачудих наскоро. Вероятно майсторенето ще ми липсва, хубавото е, че евентуално от октомври започвам магистратура. Започвам от понеделник и два онлайн курса в едни западни университети. Но някак си като от година се подготвяш за този ден, като мине, става като приказката за мечтата на покойния вече Валери Петров.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 30, 2014, 09:29:37 »

Не знам къде да питам, та тук ще пиша...

Седнах да попълвам декларацията за сключване на брак и се обърках...правилните отговори заграждат ли се, или грешните се зачертават? Например аз искам да взема фамилията, трябва ли да подчетая "взема", или трябва да зачеркна "добавя" и "запазя"?
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 30, 2014, 09:51:42 »

аз ги заградих правилните  give_rose
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 30, 2014, 10:58:17 »

blackisback, съжалявам но не си спомням. Даже сега си давам сметка, че изобщо не си спомням самата декларация как изглежда  crazy crazy crazy

4-ти е страхотен ден за парти - рожденият ми ден е тогава, затова съм сигурна че ще си изкарате страхотно. yahoo yahoo
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #141 -: август 30, 2014, 11:49:52 »

blackisback, на нашата декларация имаше празни квадратчета пред всяка една опция, а под самото "упражнение" имаше ситно упътване "отбележете вярното с х".
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 30, 2014, 12:57:57 »

Кате, мерси!
JustRain, при нас няма нито квадратче, нито инструкция. Може в крайна сметка на място да питам.

Иначе днес капарирахме новата фолклорна формация. Момчето беше много симпатично и се надявам да останем доволни. А сега, сега ще работя sad
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 30, 2014, 13:19:21 »

дано всичко да бъде наред с новата формация.Съжалявам ,че с теб са се отнесли некоректно.Стана ми много гадно като разбрах какво се е случило.При положение ,че ти ми ги препоръча и нямах проблеми с тях. cray
Успех с останалите задачки и дано да е било за добро. good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 30, 2014, 16:37:06 »

Аз се включвам малко късно, но това не означава, че не съм прочела всичкоо  smile

Всичко, което си направила съвсем сама е много хубаво.
Поздравления, че сама си се заела да си организираш повечето неща.
Остана малко, но съм сигурна, че ще  свършиш всичко , което си запланувала.
Няма как да не се чувстваш изморена след  задачите, които си поставяш.
Сигурна съм, че сватбата ти ще бъде прекрасна.

Забравих да напиша, че годежният ти пръстен е много хубав.  smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 30, 2014, 17:50:12 »

Кате, няма от какво да ти е гадно! Мен щеше да ми е отвратително, ако се беше случило нещо при вас, именно защото аз ви ги препоръчах...явно сте имали късмет. Сега работя, но утре ще й напиша един хубав имейл на девойката.

Иначе, вярвам, че беше за добро тази смяна. Момчето днес изглеждаше много сериозно, диджея също се изказа положително за формацията. Ще имаме шопска хореография, кумска ръченица и две хора с гостите. Беше готов и на три, но освен че може да натежат, освен самоковско хоро (бяла роза) и право, няма чак толкова популярни хора.

always_and_forever, благодаря ти! Нямам търпение и аз. Гледам часовника цял ден и си представям другата седмица по това време какво ще правим smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #146 -: август 30, 2014, 23:39:00 »

blackisback, добре си решила да ги питаш на място. При нас запазването на датата беше равно на подадени попълнени декларации плюс платена такса. Навсякъде е различно, вероятно.
Ние даже се изхитрихме, че си направихме копия, ако случайно омажем нещата.   smile

Честита нова фолклорна формация! Всичко ще е супер с нея.   give_rose
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 31, 2014, 09:29:04 »

Хей, здравей слънчице. Позабравих го този форум, но се сетих, че в началото на септември е вашият празник и влизам специално, за да надзърна в темичката ти.

Как си една седмица преди сватбата (помня, че тогава е направо някаква лудница) Тогава за първи път в живота си се развиках на майка ми. blush

Стискам палци всичко да върви наред с последните подготовки.

И ако нещо много ти дотежи, изключи телефона за 30 мин, направи си чай или пък излез някъде самичка. Подарявай си ей такива кратки почивчици.

А после...после ще видиш как ще кажеш "Божеее, всичко си струваше"

Следя те

Прегръдки
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 31, 2014, 16:05:51 »

Здравей, Кали. Много се радвам, че се върна във форума smile Надявам се при вас следсватбено всичко да е супер. Иначе аз, каквото имах, съм си го написала в темата...екшънът беше в последните дни.

Иначе днес взехме подарък за кумата. Мога да кажа, че е страхотен. Обеци и висулка - правоъгълни форми, много бели кристалчета и един голям и тъмно син. Тя е със тъмно сини очи и мисля, че много ще й отиват. Много се надявам да ги хареса и да ги носи на сватбата. Трябва да й отиват на дрехите, тя ще е с рокля пепел от рози.

Утре ще вземем и на кума smile

Иначе днес си купих  лак за ноктите на краката. Не обичам да ми пипа друг краката, та аз ще си ги направя. Нямам идея на ръцете какъв ще бъде, но вчера видях това долу и само за него си мисля. Та лакът на ноктите прилича много на основата на това долу.

Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #149 -: август 31, 2014, 16:15:05 »

Не знам на какъв модел си се спряла за маникюра, но показаният от теб е много хубав.    good
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines