Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 08:22:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на blackisback - 06.09.2014 г.  (Прочетена 57124 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 15, 2014, 09:55:36 »

Честит имен ден! Да си жива и здрава, много обичана и ценена give_rose
Супер решение за воала! И аз ще съм с него само на ритуалите, а в ресторанта ще го махна smile
Ама ти изби рибата с тези 19 лв. за воал, е такова чудо до сега не съм видяла... Много евтин, бре!
Сподели за гребенчето, като си вземеш от къде е, че аз до сега не намерих по магазините smile
Зная, че кръвните изследвания не ги поема здравната каса, на каква цена са?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 15, 2014, 09:58:24 »

Благодаря ти smile

Изследванията са 12 лв. там, където ги правих. 10 самото изследване и 2 лв. за консумативи.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 15, 2014, 14:07:18 »

blackisback, честит имен ден! Пожелавам ти здраве, безброй поводи за усмивки и много, много щастие!  give_rose
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 15, 2014, 16:25:09 »

Благодаря ти, Мина!

Feli, гребенчета има в Trendy на Пиротска. Аз от там си взех за 1,5 лв., но преди това ходих в магазина, от който взех воала първо там да търся. Казаха ми, че той не е с гребенче, а има две ушички, с които се закрепя за главата с помощта на фиби. Въпреки това за всеки случай си взех smile

Там имаше и жартиери, в Trendy имам предвид. Може да са били и бебешки диадеми, но това няма значение biggrin Взех го за жартиер. Струваше скромните 2 лв и с малко тунинг ще влезе съвсем в сватбения стил.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 15, 2014, 16:31:32 »

Значи ти си обикаляла около мен цял ден, хахах biggrin Има предвид, че аз работя наблизо. Та... нещо не се сещам къде точно е Тrendy crazy Като тръгна по Пиротска към пазара от коя страна ми се пада? smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 15, 2014, 16:35:43 »

От лявата. Но е доста надолу към пазара. Мисля, че Адидас е срещу него. Магазинът е на един ъгъла на Пиротска и една друга улица, не знам как се казва, но на нея се намира култовият китайски магазин biggrin
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #96 -: август 15, 2014, 17:17:49 »

И от мен честит празник, почини си малко от приготовления днес!
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 17, 2014, 07:21:30 »

Благодаря ти smile Починах си, но истината е, че не знам какво да правя. Като чета момичетата по другите теми какви неща правят, как се притесняват, чак аз се притеснявам...Не знам дали не пропускам нещо. Струва ми се, че ще имам доста неприятни изненади в последния момент, а наистина нямам идея какво трябва да правя...

Вчера взехме самозалепваща хартия за етикетите за ракията. Предстои печат вече.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 17, 2014, 14:23:56 »

За магазина, мисля че се сещам къде е. Благодаря ти, тези дни ще намина от там smile
А относно това, че нещо може би пропускаш, недей да мислиш така, вероятно всичко си си приготвила и просто нямаш задачи за в последния момент. Радвай се blum
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 19, 2014, 09:58:48 »

Вчера поръчах кетъринг за деня. Благодаря на mariola, че ме светна за ваучерите и това, че може и оттам да се купи нещо. Та поръчани са 120 солени хапки и 50 сладки - еклери, петифури, браунита.

Имаме малък напредък с подаръците за кумовете. Бижу за кумата, монета за кума. За половинката на кумата отделно някакво подаръче.
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #100 -: август 19, 2014, 11:36:18 »

blackisback, със сигурност си зарадвала много близките си с компромиса за воала.   good

Ще те питам скоро къде прави изследванията, имам чувството, че и един квартал делим.   danceg
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 20, 2014, 08:05:55 »

Ти представяш ли си да делим и обща лична лекарка biggrin

Ох, аз да споделя, питам...Наскоро, преди по-малко от два месеца, си отиде много близък роднина на половинката. Криво беше, гадно беше. Споделих с близка приятелка, която наскоро се жени. Тя ми каза, че покрай нейната сватба много народ си е отишъл от този свят. Нейният мъж пък има брат и сестра. И двамата се жениха преди тях в разстояние на половин година. И тогава много народ починал. Наскоро пък си отиде и една близка и много готина баба, сестра на дядо ми. В момента "бере душа" и един друг роднина...не търся нещо скрито и не се чувствам виновна, разбира се, ама се чудя дали и вие имате такива наблюдения. Дано да нямате, де..
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 20, 2014, 08:15:25 »

Аз много не мога да разбера какво визираш, но ако е това, че като се женят в близък период от време близки /братя, сестри/, се случват лоши неща, и аз съм го чувала. Миналата година се жени братът на милото и майка ми заяви, че аз ако искам трябва да чакам една година shok Като чух тези глупости, защото за мен са, не съм особено суеверен човек, взех да фуча, че не съм съгласна и баба ми, Бог да я прости, тогава говорила с нейната сестра /като много разбираща и набожна/ и ми сподели, че щом е в различни календарни години, нямало проблем... Уф, тези суеверия са ужасно нещо! Ако не ми ги казват хората ще си живея в хармония и няма да се тормозя. А като започнат да коментират, това така, онова онака, че незнам си какво и се сдухвам sad
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #103 -: август 21, 2014, 15:31:39 »

Мисля си ги и аз тези неща понякога, но гледам бързо да гоня такива теми от главата си. На ММ брата се жени преди 3 години и само месец преди това почина дядо му много неочаквано. Потръпвам от ужас при такива мисли, дано не се случи никому.
Старайте се да не мислите за тези неща, няма как да се предвидят така или иначе. Ужасно е, но е част от живота.

black, няма да се учудя за лекаря.  biggrin
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 21, 2014, 16:29:56 »

Ееее, айде казвай кой е кварталът, за да видим вече biggrin

Момичета, не просто другият месец по това време ще съм омъжена, ами и от сватбеното пътуване ще сме се върнали.  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines