Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:30:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на blackisback - 06.09.2014 г.  (Прочетена 55807 пъти)
 
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #15 -: август 06, 2014, 18:18:58 »

 blackisback, честита темичка  give_rose Мога да кажа, че разбирам какви късметлии сте и двамата. Сигурна съм, че препятствията през които сте минали са допринесли за доверието и приятелството между вас. Желая ви от този месец, през целият ви живот, най- вече спокойствие и здраве.
Сватбата ти ще е прекрасна и изпипана, и ще следя темата с голям интерес.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #16 -: август 06, 2014, 21:03:13 »

blackisback Честита тема и от мен  chee  Трудностите пред двама влюбени винаги ги правят още по-силни и обичани. Успех много и много положителни емоции и новини от тук нататък.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 07, 2014, 06:11:12 »

Светле, strafi,  give_rose

Пиша последно за кумовете и после почвам с конкретни неща (ще ме прощавате, ама обожавам да пиша).

След като вече решението беше взето, родителите знаеха, а и бяхме маркирали локациите, се сетихме, че ни трябват кумове. Тоест жената в гражданското ни подсети, като ни каза, че ще им трябват ЕГН-тата на кумовете. Girl_hide

Прибрах се вкъщи и му писах на половинката: имаме проблем! "Какъв?!?!"-попита той. "Нямаме кумове!!!"-отговорих аз. Той: "А,да,вярно" biggrin

Нямаме близка двойка, която да е еднакво близка и на мен, и на него, затова решихме кума той да си избере, а кумата аз. При него нямаше драми (при него никога няма драми  beating ) и реши, че ще е приятел от тийн годините, който не е българин. Супер. А аз? Имам две най-добри приятелки. Ама най-най-най добри приятелки. Бях решила едната да е шаферка, другата да е кума, ама коя коя да бъде??

Тъй като едната ми е най-най от поне 12 години, реших да е тя. Само заради този факт. И тук дойде познат от форума проблем - има дете и впоследствие ми отказа. Хубавото беше, че имам още една най-най, която, въпреки че ми беше малко неудобно след като веднъж не беше кума, да я каня. Обясних й, тя май дори не изслуша обяснението. Прие на драго сърце.

Та така кумът не е българин, а кумата не живее в България. Тежко от гледна точка на организацията. Впоследствие се опознахме с половинката на кумата и вероятно, ако се бяхме опознали по-рано, щяхме да кажем, че имаме близка двойка, но това е положението, ще гостуваме на много места после biggrin .

А, да си покажа и годежният пръстен, преди да покажа халките (днес ще ги взимаме, вече гравирани)


Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #18 -: август 07, 2014, 06:29:24 »

Честита темичка blackisback, с интерес следя подготовката ти, много си организирана, а още малко остава и ще си госпожа  smile Пръстенът е много красив, очакваме да покажеш и халките blum
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 07, 2014, 07:08:14 »

 Пръстенът наистина е много красив и нежен  heart pardon Още снимкиииииии!
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 07, 2014, 07:15:22 »

blackisback чета темата ти с голямо удоволствие.Все пак и аз повече от година организирах сватбата си.Прочетох историята ви и на моменти много заприлича на нашата.Втрудните моменти човек разбира кой наистина го е грижа за теб.Когато се запознах с мъжа ми бях 67 кг,а на сватбата бях 100кг./здравословни проблеми/,но той пак твърди ,че съм хубава.Ето по това можеш да разбереш,че той е мъжът с главно М за теб.
С нетърпение чакам още разкази от теб
Целувки. air_kiss
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 07, 2014, 08:20:04 »

И аз само чета и чакам и още и още разкази biggrin
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 07, 2014, 08:52:15 »

Капучино, тайникет, благодаря ви. Този пръстен ми е изключително скъп, защото е избиран единствено от половинката и аз изобщо не знаех какъв е. В този смисъл му се радвам изключително много. Единственото, за което държах е, да не е с диаманти и от бяло злато, тъй като нито съм ценител, нито има някакво значение. Единственият важен символ на пръстена е безкрайността на кръга. А тук е спазен, затова ми е достатъчно.

Той впрочем малко се разочарова, като му казах, че винаги ще си го нося. Каза, че, ако е знаел, че ще е така, щял да вземе по-хубав biggrin истината е, че това е най-хубавият пръстен  heart

И след като имахме вече кумове, а вече знаех, че подготовката е тегаво нещо, реших, че ми трябват шаферки.

За едната вече стана въпрос, но впоследствие реших, че следване, ремонт и новородено бебе, както и подготовка на нейната сватба й е твърде много, та реших, че няма да я каня да ми бъде шаферка.

Изборът на шаферки не беше никак труден. Там броят е неограничен, а аз имах перфектните хора. Организираната, пробивна и категорична сестра на половинката беше едната. Другата е артистичната, романтичната и с усет към детайла братовчедка. Аз, тъй като нямам нито брат, нито сестра, мога да кажа, че братовчедка ми е като сестра. Израснахме заедно, само 8 месеца ни е разликата.

Така започна подготовката. Още в началото родителите на половинката ми превариха всички и казаха, че от тях ще бъде сватбеното пътешествие, та живот и здраве, на 12 септември летим към Малта  yahoo
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #23 -: август 07, 2014, 10:00:35 »

За какво ми е да чета книга или новини, като си имам темичката на blackisback give_rose yahoo
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 07, 2014, 10:33:49 »

Хаха, съгласна съм с Radiant  smile
Значи си имаш прекрасни свекър и свекърва или поне са доста уважителни и държат на вас и още повече - показват го! Това си е цяло щастие Wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 07, 2014, 10:43:31 »

Radiant, хахахаха, професионално изкривяване ми е това с писането biggrin

Feli, всеки знае поне вицове за свекърви. Аз една лоша дума не мога да кажа за моята. Наистина думичка не мога. Жената ме прие като нейно дете, обича ме и го показва. Със свекърът общувам по-малко, но мога да кажа същото и за него.

Извинявам се, че малко разкъсано пиша, но съм и на работа и в почивките пиша общо взето.

Цветовете на сватбата дойдоха покрай ресторанта, но това изобщо не ме е притеснявало, тъй като зеленото ми е един от най-любимите цветове. Та основен е светлозеленията, другите са бяло, екрю и тъмно зелено. Ето ги почти всички на едно място на книгата за пожелания



Най-важното за Деня:
Ритуална зала "Красно село"
Софийска духовна семинария
Ресторант "Principi di Piemonte"
DJ Стоян Петров
фотографи Ники и Маша Митеви

Украсата за ресторанта ще е от ресторанта, предстои да се чуя и видя с флористката, вероятно тя ще прави украсата.

Що се отнася до автомобила в сватбения ден, на мен, като вероятно на всяка друга дама, й е абсолютно все едно biggrin

Половинката обаче е огромен фен на Алфа Ромео, та ще е ретро Алфа Ромео.
Това е автомобилът



Всички ценители на ретро автомобили бяха в захлас, когато им казах каква е, аз за съжаление не мога да я оценя, защото не разбирам.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 07, 2014, 13:18:35 »

Пръстенът наистина е много красив и нежен  heart pardon Още снимкиииииии!

 goodpost judges

Взехте ли гравираните халки? Доволна ли си?
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #27 -: август 07, 2014, 13:28:02 »

Честита тема на blackisback!   DANCE

Следя с интерес. Всичко, показано до тук, е много красиво!   heart
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 07, 2014, 13:47:17 »

Благодаря ви, момичета smile

Вики, тази вечер ще ги взимаме.
JustRain, благодаря ти! Както съм казвала не веднъж тук, празникът за мен започна с подготовката. Не съм го приемала като повод да спестя пари, а като начин да направя всичко, както искам.

Забравих да напиша още две важни имена за деня:
Грим и прическа - Анелия Кошарска
Фолклорен състав "Хороводец"

"Хороводец" ще представят шопски танц, към който имам голяма слабост.

Днес, покрай един пост на Катето в друга тема, се присетих, че нямам вино и шампанско за ритуалите. Какви бихте ми препоръчали да си взема? Не разбирам нито от едното, нито от другото.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 07, 2014, 18:30:14 »

честита тема и от мен, ще я следя с интерес  heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines